fbpx

Najlepszy moment na założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim: 140 zł bonusu na start oraz 100 zł w promocji regularnego oszczędzania

Wraz z końcem stycznia dobiegnie również końca bardzo dobra promocja Konta z Lwem w ING Banku Śląskim. To zarazem ostatni, jak i najlepszy moment na złożenie wniosku, ponieważ im później podpiszecie umowę, tym krócej będziecie musieli utrzymywać aktywną kartę i konto. Dla przypomnienia, do zdobycia jest aż 140 zł bonusu, zaś warunki jego uzyskania są zróżnicowane ze względu na wiek klienta otwierającego konto. Szczególnie łatwe zasady obowiązują osoby w wieku do 25 lat. Warto również pamiętać o trwającej promocji „100 zł za regularne oszczędzanie”, dzięki której wasza łączna premia wyniesie 240 zł. Prowadzenie Konta z Lwem Direct jest darmowe. Karta debetowa będzie dla Was bezpłatna pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na 300 zł lub 200 zł (gdy macie mniej niż 26 lat).

 

 

Kto może być uczestnikiem promocji i jak otworzyć promocyjne konto?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od 1 czerwca 2016 roku do 30 listopada 2017 roku

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa w promocji, na początek wypełnijcie wniosek o otwarcie konta na dedykowanej stronie banku (promocja dostępna jest wyłącznie przez Internet). Macie na to czas od 1 grudnia 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku. Oprócz rachunku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą, a także aktywować wymienione produkty.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo, po około 3 godzinach od wizyty kuriera.

 

Jeśli posiadacie już Otwarte Konto Oszczędnościowe (na dzień 30 listopada 2017 roku), wniosek o promowane konto Direct lub Komfort wraz z kartą debetową powinniście złożyć z poziomu bankowości internetowej Moje ING. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego w promocji, dostępnego na stronie ingbank.pl/140form-18 (osoby w wieku 18-25 lat) lub ingbank.pl/140form (osoby powyżej 26 lat). Macie na to czas do 31 stycznia 2018 roku. Jeśli natomiast konto zakładacie „od podstaw”, wówczas nie musicie wypełniać niniejszego formularza.

Teraz przejdę do szczegółowego omawiania warunków promocji. Osobno opisuję warunki dla osób w wieku 18-25 lat i osobno dla osób od 26. roku życia. Wystarczy, że zapoznacie się tylko z sekcją dotyczącą waszego wieku.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii dla osób w wieku 18 – 25 lat

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Premię w wysokości 100 zł otrzymacie pod warunkiem wykonania co najmniej 8 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Transakcje muszą zostać wykonane do 31 marca 2018 roku, zaś ostateczny okres ich zaksięgowania to 15 kwietnia 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane, a także wypłata gotówki z bankomatu.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 marca 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych). Co ważne, mogą to być płatności wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii.

Ostatnią transzę, również w wysokości 20 zł bank wypłaci Wam jeśli do 31 marca 2018 roku zapewnicie wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia lub stypendium (na dowolną kwotę). Bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

 

Wypłata premii nastąpi do 30 kwietnia 2018 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły – regulamin promocji dla osób w wieku od 18 do 25 lat.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii dla osób w wieku powyżej 25 lat

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 31 maja 2018 roku. Transakcje muszą zostać rozliczone i zaksięgowane do 20 czerwca 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane, a także wypłata gotówki z bankomatu.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 maja 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych). Zaksięgowanie transakcji powinno nastąpić do 20 czerwca 2018 roku. Co ważne, mogą to być płatności wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii.

Ostatnią transzę, również w wysokości 20 zł bank wypłaci Wam jeśli do 31 maja 2018 roku zapewnicie wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia lub stypendium (na kwotę minimum 1000 zł). Bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

 

Wypłata premii nastąpi do 30 czerwca 2018 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły – regulamin promocji dla osób powyżej 26 lat.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 240 zł bonusu

 

100 zł za regularne oszczędzanie

Kolejna z promocji dostępna dla klientów ING Banku Śląskiego to „100 zł za przetestowanie regularnego oszczędzania na Otwartym Koncie Oszczędnościowym”. Warunkiem uzyskania premii jest dwukrotne zapewnienie wpływów na konto oszczędnościowe w kwocie co najmniej 200 zł. Zatem angażując w promocję 400 zł, uzyskacie 100 zł premii. Bardzo ładny moneyback 🙂

Aby nie dublować treści, od razu odsyłam Was do szczegółowej analizy promocji dostępnej pod tym linkiem.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta, 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł). Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (na przykład od października sierpnia do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz nawet 240 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów