fbpx

ING Bank Śląski: 100 zł w ramach regularnego inwestowania IKE/IKZE, 1% na rachunku oszczędnościowym oraz 210 zł premii za konto

Trwa do:
22 grudnia 2021

ING Bank Śląski ruszył z kolejną promocją! W czasach szalejącej inflacji i depozytów z oprocentowaniem na symbolicznym poziomie każdy z nas poszukuje dla swoich oszczędności bezpiecznej przystani. Dawno już przestaliśmy marzyć o tym, by oszczędności generowały dochód przewyższający utratę wartości pieniądza. Dziś chcemy tylko by oszczędności nie traciły na wartości każdego miesiąca. W tym celu nie pomagają ani konta oszczędnościowe, ani też lokaty. Z odsieczą przychodzi regularne inwestowanie! Po raz kolejny już możecie otrzymać 100 zł premii za założenie i dokonanie co najmniej 7 wpłat na konta emerytalne – IKE lub IKZE. Premia doskonale uzupełni bonus za założenie darmowego konta osobistego w banku ING, za co zostaniecie nagrodzeni kwotą 210 zł! A jeśli jesteście tradycjonalistami, wspomnę również o nowej ofercie konta oszczędnościowego ING z oprocentowaniem 1% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł.

O samym tworze, jakim są IKE oraz IKZE napisałem w tym miejscu. Jeśli nie wiecie, jak działają konta emerytalne, polecam zacząć od lektury podlinkowanego wpisu. 🙂

Uczestnicy promocji ING Banku Śląskiego – 100 zł za regularne inwestowanie

W promocji mogą uczestniczyć osoby, które od dnia 11 października 2021 roku ani w momencie rejestracji w promocji nie posiadały i nie posiadają IKE/IKZE w żadnym banku ani instytucji. Z uwagi na fakt, że premiowany rachunek otworzycie wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej – powinniście mieć do niej dostęp jako klienci banku. 

Jeśli nie należycie do tego grona, możecie zarobić dodatkowo 210 zł, zakładając darmowe konto osobiste!  

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich.

Regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim – zasady promocji

Promocją objęte są trzy rodzaje produktów: 

 • IKE – Indywidualne Konto Emerytalne
 • IKZE Inwestycyjne – za pośrednictwem tego rachunku będziecie inwestować w fundusze,
 • IKZE Oszczędnościowe – ten rodzaj rachunku nie lokuje środków w funduszach inwestycyjnych.

Żeby otrzymać 100 zł premii w ramach regularnego oszczędzania na emeryturę, powinniście wykonać następujące czynności: 

 • Najpóźniej 22 grudnia 2021 roku, za pomocą bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego (zakładka: Oferta ING), zarejestrujcie się do promocji, wypełnijcie ankietę inwestycyjną i podpiszcie z bankiem ING umowę pośredniczenia w zakupie jednostek funduszy inwestycyjnych (ostatni warunek tylko dla osób zdecydowanych na IKE oraz IKZE Inwestycyjne).
 • Kupcie jednostki funduszu w ramach IKZE Inwestycyjnego lub IKE za co najmniej 500 zł i złóżcie zlecenie regularne inwestowania (DRI) na kwotę minimum 300 zł (lub dokonajcie jednorazowej wpłaty na 12.000 zł w ramach IKE lub 5000 zł na dowolne IKZE)

  LUB

  w przypadku IKZE Oszczędnościowego wpłaćcie na utworzony rachunek emerytalny minimum 500 zł i podobnie jak wyżej – złóżcie stałe zlecenie na 300 zł.
 • Do 30 czerwca 2022 roku co najmniej 6 raz kupcie jednostki funduszy w ramach IKZE Inwestycyjnego lub IKE (minimum 300 zł w każdej transakcji), lub wykonajcie 6 wpłat na minimum 300 zł na IKZE Oszczędnościowe za pomocą dyspozycji regularnego inwestowania.

Przekazanie nagrody – ING Bank Śląski

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do 15 lipca 2022 roku na Otwarte Konto Oszczędnościowe pod warunkiem jednak, że na otwartym IKE/IKZE (dowolnym) znajduje się już minimum 2000 zł. 

Biorąc udział w promocji, nie musicie przejmować się kwestiami rozliczeń z urzędem skarbowym. Wszystkim zajmie się organizator promocji. Ponadto nagroda w ramach inwestowanie z IKZE Inwestycyjnym jest zwolniona z obowiązku opodatkowania. 

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

ING Bank Śląski – 1% na koncie oszczędnościowym

W banku ING trwają także równolegle dwie promocje związane z kontami oszczędnościowymi. Każda z nich skierowana jest do nieco innej grupy odbiorców, ale obie proponują bonus w postaci oprocentowania na poziomie 1% w skali roku przez 3 miesiące do kwoty 50.000 zł.

 • Pierwsza z promocji – Bonus na start – przeznaczona jest dla nowych klientów ING Banku Śląskiego (którzy przy okazji mogą odebrać 210 zł premii na start!) oraz dla obecnych klientów, którzy od 21 października 2020 roku nie korzystają z Otwartego Konta Oszczędnościowego, a widoczne na nim saldo wynosi mniej niż 10 zł.

  Żeby złapać promocyjne oprocentowanie, należy założyć nowe Otwarte Konto Oszczędnościowe i wpłacić na nie kwotę poniżej 50.000 zł.

  Po upływie trzech miesięcy oprocentowanie zmieni się na standardowe (0,05%).
 • Druga promocja – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus – to propozycja dla osób, które są już klientami banku ING i korzystają z kont oszczędnościowych: Dream Saver, Otwarte Konto Oszczędnościowe lub Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium. Żeby wziąć udział w promocji, powinni oni wpłacić na promocyjny rachunek – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus – kwotę poniżej 50.000 zł. Co ważne, rachunek jest przeznaczony dla nowych środków – należy więc wpłacić kwotę powyżej tej, zdeponowanej na innych kontach.

  Po zakończeniu trzymiesięcznego okresu obowiązywania promocyjnego oprocentowania konto zostanie zamknięte, a środki trafią na wskazane przez Was konto oszczędnościowe. Promocyjny rachunek otworzycie w bankowości elektronicznej.

Obie promocje trwają do 15 listopada 2021 roku.

Czy można połączyć obie promocje?

Okazuje się, że tak! Jedna osoba może wziąć udział w obu akcjach, deponując niemal 100.000 zł. Żeby tak się stało, należy być nowym klientem banku, założyć konto (odbierając przy tym 210 zł premii) i skorzystać z promocji dla nowych klientów. Potem wystarczy już założyć nowe Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus i wpłacić tam kolejną kwotę poniżej 50.000 zł. Tym sposobem możecie zyskać oprocentowanie w skali roku na poziomie 1% (przez 3 miesiące) dla kwoty 100.000 zł.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji Bonus na start oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów