fbpx

ING Bank Śląski: Konto z Lwem Direct z 140 zł łatwej premii na start i krótkim okresem karencji!

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Cechą szczególną ING Banku Śląskiego jest spójność w zakresie następujących po sobie akcji promocyjnych. W odróżnieniu od innych banków, w kolejnej edycji promocji Konta z Lwem Direct ponownie do zdobycia jest 140 zł premii na start. Porównując warunki niniejszej promocji do akcji noworocznej, w zasadzie należy stwierdzić, iż wszystko zostało po staremu. A nie, przepraszam. Zaszła jedna bardzo pozytywna zmiana! Okres karencji dla byłych klientów został skrócony o niemal rok, dzięki czemu wiele „osób oczekujących”, nareszcie będzie mogło zdobyć solidną premię. Tradycyjnie, z promocji możecie skorzystać bezkosztowo, ponieważ prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe, zaś opłaty za kartę bardzo łatwo można się pozbyć (mam na to specjalny fortel). Wisienką na torcie jest konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Ogromną zaletą konta oszczędnościowego jest możliwość dokonywania nielimitowanych wpłat i wypłat bez żadnych kosztów. Oprócz tego warto pamiętać, iż ING lubi zaskakiwać promocjami, skierowanymi nie tylko do nowych, ale i do aktualnych klientów. Przykładem może być opisywana kilka dni temu akcja, w której bank rozdawał 50 zł premii w zamian za zapewnienie wpływu na kwotę 100 zł.

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów ING Banku Śląskiego. Mianowicie, akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (w opcjach Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) w okresie od 1 stycznia 2018 roku do 31 marca 2019 roku. Warto zwrócić uwagę, iż w poprzedniej edycji promocji okres karencji ustawiony był na luty 2017 roku.

Jak założyć konto

Wniosek o promocyjne konto z premią 140 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Na złożenie wniosku macie czas od 1 kwietnia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku. Oprócz Konta z Lwem Direct, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną do Was dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin. Pamiętajcie, iż podczas składania wniosku należy załączyć skany/fotki dowodu osobistego, dlatego przygotujcie je sobie przed rozpoczęciem całego procesu.

Warunki otrzymania 140 zł premii

Łączny bonus na start podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 31 sierpnia 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 sierpnia 2019 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub zapewnicie wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 31 sierpnia 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia.

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Wypłata premii nastąpi do 10 lipca 2019 roku, jeśli warunki zdążycie spełnić do końca czerwca lub do 10 września 2019 roku, jeśli warunki spełnicie po 30 czerwca 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta z Lwem Direct.

Szczegóły Konta z Lwem Direct

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– dostęp do Google Pay, Apple Pay oraz BLIK,

0 zł za kartę wirtualną Mastercard w telefonie,

0 zł lub 7 zł za tradycyjną kartę debetową.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł. Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 kwietnia do 28 maja).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Jak pozbyć się opłat za kartę?

Dopóki będziecie spełniali warunki obrotu kartą na kwotę 1000 zł, tak naprawdę z automatu będziecie zapewniali zwolnienie z opłaty za kartę. Jednak po spełnieniu wszystkich warunków promocji, nieco bez sensu będzie wydawać co miesiąc 300 zł kartą, która nie daje żadnego moneyback. Jeszcze bardziej bez sensu byłoby płacenie co miesiąc kwoty 7 zł w przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty.

Warto pamiętać, iż jednym z wymogów promocji jest utrzymanie karty aż do momentu wypłaty premii. Dopiero po uzyskaniu bonusu, kartę możecie zamknąć bez konsekwencji. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie zawnioskowanie o kartę mobilną Mastercard i zamknięcie karty plastikowej (na infolinii lub poprzez bankowość online). Karta wirtualna jest bezwarunkowo darmowa z gwarancją do grudnia 2019 roku.

Mało tego, powyższy zabieg możecie wykonać już na początku promocji. Najlepszą opcją będzie aktywacja karty plastikowej, następnie aktywacja karty wirtualnej, a na końcu zamknięcie karty plastikowej. Otóż bank wymaga posiadania dowolnej karty (w tym między innymi właśnie karty mobilnej) w chwili wypłaty premii. Pamiętajcie jednak, iż z tego dobrodziejstwa mogą skorzystać posiadacze smartfonów wyposażonych w system Android 4.4 (lub wyższy) oraz funkcję NFC. Minusem karty wirtualnej jest fakt, iż nie można nią płacić przez Internet.

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Ponadto wpłaty i wypłaty środków w ramach z/na konto osobiste są darmowe bez żadnych limitów.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 
 
 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów