II edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Banku Millennium – bony o wartości 80 zł, bilety do kina, lokata na 4% lub moneyback do 90 zł

W Banku Millennium ruszyła II edycja programu poleceń „Lubię to polecam”. Polecając Konto 360º  znajomemu zarówno wy, jak i osoba polecona otrzymacie jedną z nagród do wyboru: voucher do Zalando lub empik.com o wartości 80 zł, 4 bilety do kina (Helios albo Multikino), 10% zwrotu za płatności kartą/BLIKIEM (do 90 zł) lub możliwość założenia lokaty na 4% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Dużym plusem promocji jest krótki okres karencji w przypadku nowych klientów (12 miesięcy) oraz brak wykluczeń osób, które dotychczas korzystały z promocji Banku Millennium. Ten ostatni zapis w ostatnim czasie regularnie ukazuje się we wszelkich promocjach Konta 360º .

 

 

Uczestnicy

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium (wyłączając konto techniczne oraz niepełne formy posiadania konta jak np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej), który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia na stronie promocji, jednocześnie akceptując jej regulamin. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

 

Poleconym może być natomiast osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających założenie konta, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, karty kredytowej, posiadania jednostek TFI, czy poręczania kredytu.

Aby przystąpić do promocji, polecony musi podpisać umowę o Konto 360º lub Konto 360º Student, wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzymać je w okresie trwania programu, zaakceptować regulamin oraz zarejestrować się w programie. Wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od znajomego, który posiada konto w Banku Millennium i rzecz jasna przystąpił do programu poleceń. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. 

 

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku, a kod polecenia będzie wpisany  automatycznie

 

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto.

Jeśli zarówno polecający, jak i polecony spełnią warunki promocji, obie strony będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

  • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do Zalando,
  • 10% moneyback od transakcji kartą oraz BLIKIEM (maksymalnie 90 zł w ciągu 3 miesięcy),
  • 3-miesięczna lokata na 4% w skali roku dla kwoty 500 zł – 10.000 zł.

Wyboru nagrody można dokonać w Millenet, aplikacji mobilnej, w placówce banku, a także za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej. Opisy poszczególnych nagród zawarte są w regulaminie, nie ma zatem sensu dublować tych treści w artykule.

Promocja trwa od 31 marca 2018 roku do 1 października 2018 roku. Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

 

Otwórz konto z polecenia i odbierz swoją nagrodę

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Bank Millennium stosuje bardzo proste i przejrzyste zasady pod względem możliwości uniknięcia wszelkich opłat z tytułu użytkowania konta. Wystarczy, że w danym miesiącu zapewnicie minimum 1000 zł wpływów na konto oraz wykonacie co najmniej 1 płatność kartą na dowolną kwotę, a zasady na jakich prowadzony będzie wasz rachunek będą następujące:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– dostęp do szerokiej sieci placówek z obsługą kasową oraz aplikacji mobilnej.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Z kwestii technicznych, warto również wiedzieć, iż wpływy na konto mogą być jednorazowym przelewem lub sumą mniejszych kwot przelanych przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Do wymaganych wpływów zaliczają się także wpłaty we wpłatomacie lub w kasie banku. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc użytkowania konta jest bezwzględnie darmowy.

 

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,5% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Więcej na temat Konta Oszczędnościowego Profit na stronie banku.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów