Idea Bank: Lokata Happy na 4% w skali roku (do 10.000 zł) + dwa bilety do sieci kin Cinema City

Świetna wiadomość dla osób poszukujących pomysłu na ulokowanie wolnych środków pieniężnych w kwocie od 500 zł do 10.000 zł. Idea Bank ruszył właśnie z promocją swojego szlagierowego produktu – Lokaty Happy, której oprocentowanie wynosi 4% w skali roku w przypadku ulokowania środków na 2 miesiące. Oprócz odsetek uzyskanych na lokacie, w ramach promocji otrzymacie dwa bilety do wykorzystania w sieci kin Cinema City. Warto się jednak pospieszyć z decyzją o założeniu lokaty, ponieważ akcja jest limitowana. Obok świetnego oprocentowania, głównymi zaletami Lokaty Happy są: brak potrzeby zakładania konta oraz korzystania z dodatkowych produktów banku, założenie lokaty odbywa się w pełni online (cały proces zajmuje dosłownie kilka minut), w celu uzyskania biletów nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków poza utrzymaniem lokaty. Według regulaminu łączna rynkowa wartość biletów to 68 zł brutto.

 

 

Ta promocja jest już nieaktualna. Na szczęście Idea Bank prowadzi inną akcję promocyjną Lokaty Happy (także w wersji PRO oraz PLUS), w której możesz odebrać bon o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie fly.pl.

Sprawdź szczegóły promocji z bonem o wartości 200 zł

 

Szczegóły Lokaty Happy

– Oprocentowanie lokaty zależne jest od okresu, na jaki lokujecie środki:

  • 2 miesiące – 4% w skali roku,
  • 3 miesiące – 3,5% w skali roku,
  • 1 miesiąc – 3% w skali roku.

– Kwota lokaty: od 500 zł do 10.000 zł.

– Odsetki dopisywane są do kapitału na koniec okresu lokaty.

– Nie trzeba zakładać konta ani korzystać z żadnych dodatkowych produktów bankowych.

– W przypadku zerwania lokaty, bank nie nalicza i nie wypłaca odsetek.

– Środki zgromadzone na lokacie objęte są 100% gwarancją BFG.

– Lokatę Happy możecie założyć jednorazowo.

– Lokata ulega automatycznemu odnowieniu na kolejny, taki sam okres. W każdym momencie trwania lokaty możecie jednak złożyć dyspozycję zmiany wariantu depozytu na nieodnawialny (telefonicznie lub w oddziale banku). W przypadku odnowienia się lokaty, obowiązywać będzie oprocentowanie jak w przypadku Lokaty Standardowej (można ją zerwać i wypłacić środki przelewem na konto).

 

Uczestnicy promocji

Idea Bank jest dość restrykcyjny pod względem uczestnictwa w promocji, ponieważ mogą z niej skorzystać osoby, które po pierwsze nigdy nie miały żadnej umowy z Idea Bankiem (konto, lokata, kredyt itd.), a po drugie nigdy nawet nie wnioskowały o jakikolwiek produkt banku. Mówiąc prościej, wasze dane nie mogą widnieć w bazie Idea Banku (wraz z jego oddziałem private bankingu, czyli Lion's Bankiem). Potwierdza to zapis regulaminu:

nowym klientem Banku, tj. klientem, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty nie zawarł z Bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku w rozumieniu Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A. dla klientów indywidualnych albo Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.lionsbank.pl…

Jeśli zatem mieliście już styczność z Idea Bankiem, niestety nie możecie skorzystać z promocji. Warto jednak wykazać się pewną kreatywnością i zaangażować w promocję członków rodziny, których dane nie widnieją w bazach niebieskiego banku 🙂

 

Jak skorzystać z promocji

W tym miejscu należy zacząć od okresu trwania promocji. Otóż akcja zaczyna się 13 czerwca 2017 roku i potrwa do odwołania, nie krócej jednak niż do 14 czerwca 2017 roku. Oznacza to, iż w sytuacji, gdy bank nasyci się kapitałem na odpowiednią kwotę, wówczas zakończy promocję. Jeśli chcecie mieć pewność wzięcia udziału w promocji, lepiej się pospieszyć. Póki link jest aktywny – macie pewność udziału w promocji 🙂

Wniosek o promocyjną lokatę dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. W pierwszym kroku podajecie numer telefonu, na który mają zostać przesłane kody uprawniające do odbioru biletów. Na kolejnych stronach wypełniacie natomiast dane niezbędne do założenia lokaty, czyli kwotę, czas trwania lokaty oraz dane osobowe. Po złożeniu wniosku, macie 5 dni na przelanie zadeklarowanej kwoty. Środki muszą pochodzić z waszego konta w dowolnym banku (adres zamieszkania podany w banku, z którego dokonacie przelewu musi być taki sam jak ten podany we wniosku). Numer konta, na który należy przelać środki, by zasilić lokatę otrzymacie poprzez wiadomość e-mail. Pomimo, że wraz z lokatą nie jest otwieranie konto osobiste, uzyskacie dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki której będziecie mieli wgląd do Lokaty Happy oraz będziecie mogli korzystać z innych propozycji depozytów.

 

Złóż wniosek o Lokatę Happy i odbierz 2 bilety do kina

 

Nagroda – 2 bilety do sieci kin Cinema City

Kody do wymiany na bilety zostaną wysłane w wiadomości SMS w ciągu 5 dni od weryfikacji spełnienia warunków promocji przez bank. Sama weryfikacja nastąpi do 5. dnia kolejnego miesiąca, po złożeniu wniosku. Oznacza to, że weryfikacja nastąpi do 5 lipca 2017 roku, zaś kody otrzymacie w ciągu kolejnych 5 dni. Kody możecie wymienić na dwa pojedyncze bilety na dowolny seans 2D, do wykorzystania w sieci kin Cinema City na terenie całego kraju. W związku z tym, bilety możecie wykorzystać zarówno w środku tygodnia, jak i w weekendowe wieczory, gdy wejściówki są potencjalnie najdroższe.

Ważność kodów upływa 30 listopada 2017 roku. Nagroda nie obejmuje pokazów specjalnych, maratonów oraz pokazów w salach VIP i Skoda 4DX, jak również pokazów w kinach IMAX. Według regulaminu, wartość rynkowa jednego biletu wynosi 34 zł (czyli 68 zł w przypadku dwóch biletów). Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków.

 

Ile można zarobić na Lokacie Happy

Lokując maksymalną kwotę, a mianowicie 10.000 zł uzyskacie odsetki wynoszące:

  • dla wariantu 1-miesięcznego – 25 zł brutto; 20,25 zł netto,
  • dla wariantu 2-miesięcznego – 66,67 zł brutto; 54 zł netto,
  • dla wariantu 3-miesięcznego – 87,5 zł brutto; 70,88 zł netto.

Wartość netto uwzględnia 19% podatek od zysków kapitałowych, nazywany potocznie „podatkiem Belki” od nazwiska Ministra Finansów odpowiedzialnego za wprowadzenie tego podatku.

 

Szczegóły w:

 

Złóż wniosek o Lokatę Happy i odbierz 2 bilety do kina

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów