fbpx

Idea Bank: Lokata Bezkonkurencyjna Plus na 3,5% w skali roku dla kwoty do 1 miliona złotych, dla nowych i obecnych klientów banku

Świetna oferta lokaty terminowej w Idea Banku. Lokata Bezkonkurencyjna Plus pozwala ulokować środki na bardzo dobre jak na owe czasy 3,5% w skali roku i to w zasadzie bez limitu kwotowego. Co prawda maksymalna kwota lokaty to 1 milion złotych, aczkolwiek możecie założyć więcej niż jedną lokatę. Z promocji mogą skorzystać obecni posiadacze konta osobistego lub osoby, które zdecydują się na założenie Konta Idealnego – jednego z najlepszych na rynku rachunków bankowych zapewniającego bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta, kartę debetową oraz wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

 

Jak założyć lokatę Lokatę Bezkonkurencyjną Plus

Obie lokaty dostępne są w pełni online po zalogowaniu do bankowości elektronicznej. Do wyboru macie lokatę na 1 lub 3 miesiące. Depozyt należy zasilić z rachunku prowadzonego przez Idea Bank. Lokata ma charakter nieodnawialny, co oznacza, że po jej zakończeniu środki powrócą na konto.

Zerwanie lokaty przed upływem okresu umownego skutkuje zwrotem wpłaconych środków pieniężnych w ramach lokaty bez naliczonych odsetek. Pamiętajcie również o kwestiach związanych z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. Depozyty wraz z odsetkami gwarantowane są w 100% do kwoty wynoszącej równowartość 100 tys. euro (w chwili pisania tego artykułu jest to około 422.000 zł).

 

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w Idea Banku, złóżcie wniosek i zawrzyjcie umowę kurierem lub przelewem ekspresowym. Konto Idealne zapewnia większość usług za darmo, jednocześnie udostępniając możliwość obsługi w placówkach stacjonarnych. Szczegóły konta:

  • prowadzenie rachunku – 0 zł,
  • wydanie i użytkowanie karty debetowej – 0 zł,
  • wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce – 0 zł,
  • wypłaty gotówki w ramach Cash back – 0 zł,
  • przelewy internetowe Elixir – 0 zł,
  • przelewy internetowe natychmiastowe – 0 zł (dwa pierwsze w miesiącu, kolejne 3,50 zł),
  • wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach – 0 zł,
  • wpłaty gotówki we wpłatomatach Idea Banku oraz sieci Euronet – 0 zł.

 

Szczegóły Lokaty Bezkonkurencyjnej Plus:

 

Lokata Bezkonkurencyjna na 3,2% w skali roku

Jeśli nie posiadacie ani nie chcecie zakładać rachunku w Idea Banku, możecie skorzystać z Lokaty Bezkonkurencyjnej (bez plusa). Tutaj oprocentowanie jest niższe o 0,3 punktu procentowego, zaś wszystkie pozostałe cechy lokaty są identyczne. Aby skorzystać z lokaty należy posiadać dostęp do systemu Idea Cloud. Jeśli dopiero co zaczynacie przygodę z Idea Bankiem, dostęp do bankowości elektronicznej możecie uzyskać poprzez założenie bestsellerowej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku na okres 2 miesięcy, dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. W przypadku posiadania większych środków (od 10.000 zł do 25.000 zł) możecie skorzystać z Lokaty Happy Pro. W tym przypadku oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku lub 2,7% w skali roku dla środków od 25.000 zł do 100.000 zł.

Szczegóły Lokaty Bezkonkurencyjnej:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów