fbpx

Powrót HITOWEJ promocji: darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z 1200 zł premii! Krótki okres karencji!

Trwa do:
30 września 2024

Bank Citi Handlowy powraca do swojej rekordowej, pod kątem wartości premii, promocji karty kredytowej. Bonusu na poziomie 1200 zł dla klientów indywidualnych nie oferował jeszcze żaden inny bank w Polsce. W promocji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi, jak i byli posiadacze „plastiku” od Citi Handlowego – wystarczy, że nie posiadaliście karty kredytowej w tym banku po 1 kwietnia 2023 roku. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło zainkasować solidny bonus. Co ważne, w ramach promocji otrzymacie zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty bez konieczności spełniania dodatkowych warunków! Zwolnienie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Umowę o kartę możecie sfinalizować w pełni online. Równolegle wciąż trwa świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia są nagrody o wartości 700 zł.

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym w okresie od 1 kwietnia 2023 roku. Co tu kryć, okres karencji jest bardzo krótki, szczególnie w zestawieniu z wartością bonusu 😉 Zatem jeśli posiadaliście już kartę kredytową z logo Citi, wystarczy, że skutecznie zamknęliście ją przed 1 kwietnia 2023 roku, by móc ponownie wnioskować o kartę i odebrać bonus na start.

Natomiast jeśli posiadacie lub posiadaliście inny produkt Citi Handlowego, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć również udział i w niniejszej promocji. Ba, posiadanie już jakiegoś produktu w Citi Handlowym sprawi, że proces wyrabiania karty będzie jeszcze łatwiejszy (bank będzie znał już wasze dane). W tym celu możecie też zerknąć na promocję konta osobistego z nagrodą na start o wartości 700 zł.

Warunki otrzymania darmowej karty kredytowej

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

 • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
 • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
 • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 54 zł.

A jeśli nie wiecie jak działa karta kredytowa – sprawdźcie mój autorski poradnik na ten temat.

Zasady promocji – jak zawnioskować o kartę

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas tylko do 30 września 2024 roku. Podczas składania wniosku o kartę pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych niezbędnych do udziału w promocji:

 • zgody na przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • zgody na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na szyfrowanej specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu wniosku umowę zawrzecie zdalnie, za pośrednictwem selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Ewentualnie podczas wnioskowania możecie wybrać opcję kontaktu z konsultantem oraz finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Etapy wnioskowania o kartę Citi Simplicity

Zasady promocji – jak zdobyć 1200 zł? Darmowa karta kredytowa

Na początek aktywujcie swoją kartę kredytową (możecie to zrobić wyłącznie przez aplikację mobilną – aktywacja w bankowości elektronicznej, czyli za pośrednictwem przeglądarki, nie spełni tego warunku!) oraz, w okresie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy, zarejestrujcie kartę w programie Bezcenne Chwile na stronie programu lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Przykładowo: zarejestrujcie kartę kredytową w programie najpóźniej do końca lipca 2024 roku, jeśli umowę podpiszecie w maju 2024 roku.

Spełnienie tych warunków przyniesie Wam zwolnienie z opłaty za kartę bez żadnych dodatkowych warunków!

Nagroda w promocji składa się z:

 • 48.000 punktów do programu Bezcenne Chwile (o wartości 600 zł),
 • 6 premii pieniężnych po 100 zł każda (łącznie o wartości 600 zł).


Aby zdobyć pierwszą nagrodę, czyli doładowanie punktów na koncie Bezcenne Chwile, należy przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy o kartę, wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej:

 • 100 zł w pierwszym miesiącu kalendarzowym,
 • 200 zł w drugim miesiącu,
 • 300 zł w trzecim miesiącu,
 • 400 zł w czwartym miesiącu,
 • 500 zł w piątym miesiącu,
 • 500 zł w szóstym miesiącu.

Za każdy miesiąc, w którym spełnicie warunek płatności, otrzymacie 8000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł. Łącznie możecie więc otrzymać 48.000 punktów, a więc równowartość 600 zł. Jeśli w którymś z miesięcy nie uda się Wam spełnić warunków promocji – nic straconego. Nadal będziecie mogli otrzymać pozostałe do zdobycia punkty.

Przelewy gotówkowe o wartości 100 zł otrzymacie, jeśli w każdym z sześciu kolejnych miesięcy (a więc w miesiącu od siódmego do dwunastego licząc od następnego miesiąca po podpisaniu umowy) wykonacie co najmniej 5 płatności na łączną kwotę co najmniej 500 zł (każdego miesiąca). Wówczas za dany miesiąc otrzymacie 100 zł premii. Miesięcy będzie 6, a więc łącznie do zgarnięcia jest 600 zł premii gotówkowej 😉

Przykładowo: jeśli podpiszecie umowę o kartę w maju 2024 roku, to w miesiącach od czerwca do listopada 2024 roku spełniajcie warunki płatności dla zdobycia punktów Mastercard Bezcenne Chwile. Za każdy z miesięcy otrzymacie 8000 punktów.

Później, w miesiącach od grudnia 2024 roku do maja 2025 roku wykonujcie za pomocą karty co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości 500 zł – każdego miesiąca. Za każdy miesiąc, w którym uda się Wam spełnić ten warunek, otrzymacie 100 zł premii gotówkowej wypłacanej na rachunek karty.Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu warunków promocji, otrzymacie wiadomości potwierdzające przyznanie poszczególnych nagród. Znajdziecie je w skrzynce odbiorczej swojej bankowości internetowej CitiBank Online w terminie do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Wydanie nagrody w postaci punktów Mastercard Bezcenne Chwile nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania wspomnianej wiadomości. Po zasileniu konta punktowego, punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty przyznania.

Nagrody pieniężne zasilą natomiast saldo waszej karty (na przykład spłacając część aktualnego zadłużenia lub tworząc nadwyżkę, którą wydacie podczas zakupów). Wypłata premii również nastąpi w terminie do 30 dni od daty otrzymania stosownej wiadomości w bankowości elektronicznej. Premie po 100 zł będą spływać na wasze saldo co miesiąc po spełnieniu warunków promocji.

Do czasu przyznania nagród pozostawcie aktywne zgody oraz samą kartę kredytową.

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie w regulaminie promocji.

Jak zdobyć 1200 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej?

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co je wymienić?

Na co można wymienić otrzymany bonus? W programie dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 50 zł do sklepów Allegro/Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych.

Przykładowo jedna karta podarunkowa o wartości 100 zł będzie Was kosztować 8000 punktów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Na co można wymienić punkty powitalne Mastercard?

Karta Citi Simplicity – szczegóły

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy będziecie zwolnieni z opłaty za kartę w ramach udziału w niniejszej promocji. Wystarczy zalogować się do aplikacji, aktywować kartę i dodać ją do programu Bezcenne Chwile według instrukcji, którą przytoczyłem powyżej. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
 • okres bezodsetkowy – 56 dni.Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 23,15%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym), nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. Więcej o tym, czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

Kart kredytowa bez opłat? Proszę bardzo!

Czy po odebraniu nagród można zrezygnować z karty?

Jeżeli pod odebraniu wszystkich nagród będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie, jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania każdej nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

Równolegle trwa również świetna promocja darmowego konta osobistego Citi, gdzie do zdobycia jest 700 zł premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów