fbpx

Po 40 zł premii dla poleconego i polecającego w programie poleceń Google Pay, do zdobycia nawet 440 zł premii – promocja przedłużona!

Google Pay postanowił przedłużyć do 15 października 2018 roku swój program poleceń. W związku z tym, przypominam, iż polecając znajomym usługę Google Pay, obie strony otrzymują po 40 zł premii na zakupy w Google Play. Aplikację można polecić maksymalnie 10 osobom. W ten sposób możecie zgarnąć 440 zł (40 zł na start oraz do 400 zł za polecenia) na aplikacje, filmy, książki, gry, programy, czy e-gazety.

 

 

Kto może zostać polecony i zdobyć 40 zł premii

Promocja skierowana jest dla osób już od 13. roku życia (choć do 18. roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych), które mają możliwość dodania do aplikacji G Pay swoją kartę płatniczą. Poleconym może być osoba, która nie dokonała wcześniej żadnej transakcji z wykorzystaniem Google Pay lub Android Pay zbliżeniowo, w aplikacjach, bądź na stronach internetowych stron trzecich.

Dodatkowym wymogiem jest posiadanie karty płatniczej banku współpracującego z Google Pay. Jeśli posiadacie kartę w jednym z poniższych banków, wówczas możecie wziąć udział w promocji. Przy okazji podaję linki do aktualnych promocji kont osobistych.

 

Jak zdobyć 40 zł jako polecony

Aby zdobyć 40 zł na start, wystarczy, że pobierzecie lub zaktualizujecie aplikację Google Pay i dodacie do niej kartę płatniczą. Po rejestracji i dodaniu karty wchodzicie w zakładkę Wpisz kod promocyjny i wpisujecie kod uzyskany od obecnego użytkownika G Pay (mój kod znajdziecie w dalszej części wpisu). Teraz waszym głównym zadaniem będzie wykonanie 1 płatności przy pomocy aplikacji w ciągu 30 dni od dnia przystąpienia do promocji. Płatność może zostać wykonana zbliżeniowo w tradycyjnym terminalu płatniczym lub internetowo (w aplikacjach lub sklepach online). Odpadają wyłącznie transakcje w ramach innych serwisów należących do Google, jak na przykład płatność za usługi YouTube, czy też sklep Play.

Co ważne, aby skorzystać z promocji nie trzeba posiadać funkcji NFC. Wystarczy wykonać płatność w Internecie, przykładowo na Allegro, Ceneo, UBER, iTaxi, Pyszne.pl, Airbnb lub w innym sklepie internetowym. Jedyny wymóg techniczny to posiadanie smartfona wyposażonego w system Android w wersji 5.0 lub wyższej.

 

Jeśli szukasz kodu polecenia, możesz użyć mojego: GD7VKTBR. Jeśli z kodu skorzysta więcej niż 10 osób, wówczas będę go podmieniał na kody udostępniane przez stałych użytkowników bloga.

 

Warunki otrzymania nagrody

Po spełnieniu powyższych warunków, otrzymacie kartę podarunkową do Google Play o wartości 40 zł. Po otrzymaniu karty podarunkowej należy ją zapisać na swoje konto Google Play w ciągu kolejnych 28 dni. Ważność środków upływa 30 maja 2019 roku.

 

Jak polecać aplikację znajomym?

Posiadacze Google Pay (zarówno dotychczasowi, jak i osoby, które zaczną przygodę z aplikacją jako poleceni) mogą zdobyć 40 zł za skuteczne polecenie aplikacji (maksymalnie 10 osobom). W tym celu po odpaleniu aplikacji, na głównym ekranie pojawi się Wam informacja o programie poleceń. Wystarczy, że wygenerujecie kod i będziecie go przekazywać swoim znajomym. Oczywiście warunkiem otrzymania premii przez polecającego jest spełnienie warunków przez osobę poleconą.

Szczegóły promocji w regulaminie oraz w zasadach wykorzystania kart podarunkowych.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów