Getin Bank: dwa bilety do kina oraz 50 zł premii za założenie konta, konto oszczędnościowe na 3% w skali roku oraz do 300 zł moneyback

Oferta Getin Banku jest bardzo dynamiczna, dlatego dość często poświęcam jej czas na łamach bloga. W ostatnim czasie w zielonym banku zaszły cztery ważne zmiany. Po pierwsze, ruszyła promocja, w której nowi klienci otrzymują dwa bilety do kina za założenie konta. Jest to niejako uzupełnienie do 50 zł premii, jaką otrzymacie w ramach programu poleceń. Po drugie, ruszyła XXI edycja preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym. Tym razem Getin Bank zaoferował 3% w skali roku dla kwoty do 400.000 zł, choć warto pamiętać, iż cały czas możecie uzyskać 3,5% w skali roku dla pierwszych 10.000 zł. Po trzecie, zmianie uległa maksymalna kwota Lokaty Mobilnej. Bank ściął ją z 20.000 zł do 10.000 zł. Na koniec zmiana dotycząca tak zwanej oferty retencyjnej, czyli utrzymania klientów w przypadku chęci zamknięcia rachunku. Jak donoszą czytelnicy bloga, w ostatnim czasie Getin proponuje do 300 zł moneyback za pozostanie z bankiem. O tym jak wyglądają szczegóły promocji dowiecie się z dzisiejszego artykułu 🙂

 

 

Bilety do kina z Kontem Proste Zasady

Od 1 czerwca 2019 roku w Getin Banku dostępna jest promocja dla osób, które otworzą rachunek do 31 sierpnia 2019 roku i dokonają minimum jednego przelewu zewnętrznego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na dowolną kwotę. Wykluczone są wyłącznie „przelewy na rzecz tego samego posiadacza”. Zatem przelew o wartości 1 grosza na konto kogoś znajomego załatwi sprawę. Warunek ten należy spełnić do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto.

Nagrodą w promocji są dwa vouchery do kina do wykorzystania na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema City lub Helios (niestety nie ma możliwości wyboru, które vouchery chcecie uzyskać). Liczba nagród wynosi 20.000 (po 2 vouchery), czyli naprawdę sporo. Będą one wydawane według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Kody otrzymacie na skrzynkę wewnętrzną w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. W dniu otrzymania nagrody musicie posiadać aktywne konto. Ważność voucherów upływa 31 maja 2020 roku.

Promocja skierowana jest do osób, które po 1 czerwca 2018 roku nie posiadały ROR w Getin Banku.  Szczegóły w regulaminie promocji “Bilet do kina z Kontem Proste Zasady”.

 

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku

Okres przystąpienia do XXI edycji promocji “na nowe środki” trwa od 17 czerwca 2019 roku do 21 lipca 2019 roku. Aby móc skorzystać z preferencyjnego oprocentowania należy posiadać lub założyć konto osobiste w Getin Banku (najlepiej w ramach programu poleceń z premią na start, łącząc wszystkie promocje). Dodatkowym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną. Nie ma natomiast potrzeby wyrażania zgody na działania marketingowe ze strony podmiotów będących w grupie kapitałowej Getin Banku.

W przypadku nowych klientów, promocją objęte są środki od pierwszej złotówki, przez pierwsze 122 dni kalendarzowe (4 miesiące). Okres ten liczony jest od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe (bank wyśle Wam stosowne potwierdzenie poprzez wiadomość w bankowości online). Nadwyżka ponad 400.000 zł oprocentowana będzie już na standardowych warunkach, zgodnie z tabelą oprocentowania (czyli od 0,85% do 1,25%). W przypadku, gdy korzystacie z promocji “Bonus za aktywność”, pierwsze 10.000 zł oprocentowane będzie na 10.000 zł, zaś kolejne 400.000 zł na 3% w skali roku.

Szczegóły – regulamin XXI edycji promocji “Na nowe środki”.

 

Konto oszczędnościowe – szczegóły

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł. Z promocji wyłączone są Celowe konta oszczędnościowe, konta oszczędnościowe Skarbonka oraz konta oszczędnościowe, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadacie któryś z wymienionych (starych) rachunków, wystarczy, że w bankowości elektronicznej założycie po prostu standardowe konto oszczędnościowe (nowe) i to na nim będziecie lokować środki.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

 

Lokata Mobilna na 4% w skali roku 3% w skali roku

Po podpisaniu umowy przyjdzie czas na założenie Lokaty Mobilnej na okres 3 miesięcy. Aby to zrobić, na początek zainstalujcie aplikację mobilną. Oczywiście jest ona dostępna na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Następnie po zasileniu konta, przejdźcie do zakładki Lokaty, by w kolejnym kroku wybrać Lokatę Mobilną na 4% w skali roku 3% w skali roku (od 4 lipca 2019 roku). Kwota na jaką możecie zdeponować środki wynosi od 500 zł do 10.000 zł. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo, ma ona charakter nieodnawialny. Oznacza to, iż po terminie zapadalności, środki powędrują z powrotem na wasze konto.

Szczegóły – Tabela oprocentowania lokat terminowych.

 

 

 

 

50 zł na start i 100 zł za polecenie konta

Aktualnie w Getin Banku trwa IV edycja programu poleceń “Polecam Proste Zasady”, w którym na start możecie zdobyć 50 zł premii. Co ważne, w tym przypadku Getin stosuje bardzo krótki okres karencji. Aby posiadać status nowego klienta, wystarczyło nie posiadać konta w dniu 30 kwietnia 2019 roku. Jeśli zatem zamknęliście swoje dotychczasowe konto przed wymienioną datą, ponownie możecie uzyskać premię.

Po założeniu konta, możecie je polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł premii, zaś maksymalna liczba poleconych osób to 5. 

Więcej na temat programu poleceń oraz szczegółów promocji znajdziecie w dedykowanym artykule.

 

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz w dokumencie dotyczącym opłat.

 

 

Jak zamknąć konto po odebraniu premii

Po odebraniu premii, konto możecie zamknąć w pełni online. Wniosek o zamknięcie rachunku dostępny jest w zakładce Oferta i wnioski, a następnie Obsługa. Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dyspozycję.

Jak donoszą czytelnicy bloga, w ostatnim czasie konsultanci proponują ekstra promocję zapewniającą 5% moneyback za płatności kartą lub BLIKIEM. Okres obowiązywania promocji to 6 miesięcy, zaś maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie. Oznacza to, iż łącznie do zdobycia jest nawet 300 zł. Warunkiem korzystania z promocji jest zapewnianie wpływów na kwotę 1000 zł oraz wyrażone zgody marketingowe. Miejmy nadzieję, iż oferta retencyjna będzie utrzymywana jak najdłużej 🙂

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów