fbpx

Getin Bank: 100 zł premii na start, 100 zł bonusu za konto dziecka oraz 2% dla oszczędności (do 20.000 zł)

Trwa do:
30 listopada 2021

Getin Bank postanowił ruszyć z kolejną edycją swojego „zestawu promocji”, dzięki któremu otrzymacie przyjemną premię na start, jak i efektywnie ulokujecie swoje oszczędności. Mianowicie, za założenie konta możecie zyskać 50 zł premii w formie karty podarunkowej Allegro. A jeśli zarejestrujecie swoją kartę debetową wydaną do konta w programie Mastercard Bezcenne Chwile, wówczas otrzymacie punkty powitalne, które wymienicie na vouchery o wartości 50 zł. Kolejne nawet 800 zł bonusu (również w bonach) zyskacie polecając konto swoim bliskim w programie poleceń. Oprócz tego bank odświeżył promocję konta oszczędnościowego na 2% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Ponadto do waszej dyspozycji będzie lokata mobilna na 2% w skali roku, także do 10.000 zł. Po założeniu konta – coś dla waszych dzieci, czyli 100 zł premii (w formie voucherów do Decathlona) za założenie Konta Junior.

Uczestnictwo w promocji – 50 zł premii

Udział w programie poleceń zapewni Wam 50 zł w formie vouchera Allegro. Aby wziąć udział w akcji, powinniście być nowym klientem Getin Banku, czyli osobą, która w terminie od 28 lutego 2021 roku do momentu startu promocji nie posiadała w Getin Banku konta osobistego.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby zdobyć premię na start złóżcie wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową, wykorzystując do tego dedykowaną stronę promocji. Macie na to czas do 30 listopada 2021 roku – pamiętajcie, iż do tego dnia konto powinno zostać aktywowane, dlatego nie zwlekajcie do ostatniego dnia promocji. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera TNT. Kurier może być u Was już w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku.

Istotnym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych, w tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, za pomocą wiadomości e-mail i SMS oraz telefon.

Aby zdobyć premię w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku użyjcie kodu polecenia. Wpiszecie go na drugiej stronie wniosku (poniżej prezentuję screen w którym miejscu należy wpisać kod). Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem Getin Banku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać mój kod: HW9ZD3.

Getin Bank – przykładowy kod polecenia.

50 zł premii w programie poleceń

Aby zdobyć nagrodę należy w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po założeniu konta, zadbać o to, by na Wasz rachunek wpłynęło co najmniej 2000 zł. Może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku.

Odbiór nagrody będzie możliwy w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Przykładowo, otwierając konto we wrześniu 2021 roku, warunki spełnijcie w październiku, listopadzie oraz grudniu 2021 roku, a nagroda zostanie udostępniona w styczniu 2022 roku.

Na odbiór nagrody w bankowości elektronicznej będziecie mieli czas aż do 30 kwietnia 2022 roku – zostaniecie o tym poinformowani SMS-owo oraz poprzez wiadomość w bankowości online. Pamiętajcie też o tym, aby nie przekształcać konta w rachunek wspólny, nie wycofywać wyrażonych zgód handlowo-marketingowych, ani nie zamykać rachunku do momentu wyboru i otrzymania nagrody.

Ważność kart podarunkowych Allegro upływa 19 sierpnia 2022 roku. Mają one niejako charakter wielorazowy. W przypadku, gdy kwota wykorzystana przy transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej, jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera. Przykładowo płacąc voucherem o wartości 50 zł za zakupy na kwotę 30 zł, od razu otrzymacie nowy voucher o wartości 20 zł. Podczas jednej transakcji nie można łączyć kilku voucherów.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XIII edycja).

Voucher 50 zł w programie Bezcenne Chwile

Oprócz premii na start, otrzymacie również 4000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile w ramach akcji „Wakacyjne przyspieszenie”. Ich wartość to ponad 50 zł. Pula nagród to aż 66.000 pakietów po 4000 punktów. Promocja zostanie zakończona wraz z wyczerpaniem puli. Informacja ta zostanie zamieszczona na stronie promocji.

W celu zdobycia pakietu 4000 punktów, należy w ciągu 30 dni od momentu dodania karty do programu wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Transakcje możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i online. Wyłączone są standardowo płatności umożliwiające „zbyt łatwe nabicie punktów”, wyszczególnione według kodów MCC (przykładowo transakcje hazardowe albo doładowania Revoluta).

Punkty zostaną dopisane do rachunku punktowego w ciągu maksymalnie 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Ich okres ważności to jedynie 2 miesiące.

Szczegóły znajdziecie w dedykowanym artykule oraz w regulaminie promocji – 4000 punktów.

Darmowe Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce,
 • 3,5% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłatę gotówki kartą z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za dwie pierwsze w miesiącu wpłaty gotówki w kasie banku (każda kolejna kosztuje 10 zł),
 • 0 zł za dwie pierwsze w miesiącu wypłaty gotówki w kasie banku (każda kolejna kosztuje 10 zł),
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł lub 2 EUR/USD/CHF/EUR), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,8% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

800 zł premii w programie poleceń

Kolejna okazja do zgarnięcia sowitej premii jest w zasadzie powiązana z pierwszą. Skoro otrzymaliście już 50 zł jako polecony, możecie teraz stanąć po drugiej stronie barykady i polecać konto swoim bliskim i znajomym. Premia ponownie będzie miała charakter bonów do wybranych sklepów, jednak tym razem o wartości 80 zł

Limit to 10 skutecznych poleceń na uczestnika (stąd tytułowe 800 zł). Czas na całe przedsięwzięcie macie do końca listopada 2021 roku. To ostateczny termin aktywacji rachunku przez poleconego. Wydanie nagród jest tutaj analogiczne jak w przypadku promocji dla poleconego.

Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie Waszego indywidualnego kodu polecającego. Nowa edycja programu wymaga ponownej rejestracji – to wiadomość dla weteranów. 🙂

Możliwość zdobycia kodu znajdziecie w bankowości internetowej, przechodząc do zakładek Oferty i wnioski, a następnie odszukując Program poleceń

Dalsze postępowanie z kodem przebiega według znanego Wam schematu: teraz to Wy podajecie kod swoim znajomym, a oni muszą spełnić warunki opisane wyżej. Jeśli tak się stanie, otrzymają 50 zł premii (identycznie jak Wy przed chwilą), a Wam będzie przysługiwać identyczny bon jak wcześniej, ale o wartości 80 zł.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XIII edycja).

Użyj mojego kodu polecenia: HW9ZD3

Lokata mobilna na Start – 2% w skali roku

Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z lokaty mobilnej na 2% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 10.000 zł. Lokata ta dostępna jest wyłącznie dla klienta aktywującego pierwszy profil w Bankowości Mobilnej przy jednoczesnym posiadaniu wymaganych zgód marketingowych. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Likwidacja lokaty przed zakończeniem okresu umownego skutkuje utratą należnych odsetek. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Oczywiście aplikacja Getin Banku dostępna jest na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Konto oszczędnościowe na 2% w skali roku do 10.000 zł

W ramach akcji Bonus za aktywność, możecie zyskać 2% na koncie oszczędnościowym przez okrągły rok! Maksymalna kwota depozytu to 10.000 zł. Pieniądze możecie przelewać na konto oszczędnościowe w dowolnym momencie, a odsetki będą wypłacane co miesiąc (w dwóch częściach: najpierw odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania, a następnie wyrównanie do 2% po spełnieniu miesięcznych warunków). Promocja Bonus za aktywność przeznaczona jest dla klientów, którzy nie mieli w Getin Banku konta osobistego w okresie od 1 września 2019 roku do 31 sierpnia 2021 roku, a dodatkowo nie korzystali z poprzednich edycji promocji Bonus za aktywność.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe jest ciekawym rachunkiem oszczędnościowym, którego prowadzenie nie kosztuje Was ani złotówki. Ponadto pierwszy przelew wewnętrzny w każdym miesiącu również będzie darmowy (kolejne są już płatne zgodnie z tabelą opłat).

Warunki promocyjnego oprocentowania

Warunkiem uzyskania preferencyjnego oprocentowania na poziomie 2% w skali roku jest aktywne korzystanie z konta osobistego Getin Banku. Bank rozumie to przez regularne, miesięczne wpłaty na konto osobiste o łącznej wartości co najmniej 2000 zł (czyli w pierwszych 3 miesiącach, spełniając warunek dla premii na start, przy okazji zapewniacie sobie dobre oprocentowanie). Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji rachunku. Wpłata powinna zostać jedynie odnotowana na koncie, nie ma potrzeby trzymać jej stale na rachunku. Pieniądze mogą pochodzić różnych źródeł (przelew wynagrodzenia, wpłaty obce czy przelewy z rachunków własnych w innych bankach).

Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane od momentu wpłynięcia pierwszego „wynagrodzenia” na nowo-otwarte konto osobiste. Pierwszy wpływ musi mieć jednak miejsce nie później niż do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta. Przykładowo, otwierając konto we wrześniu, pierwsze 2000 zł (lub więcej) musi się pojawić na koncie osobistym do 31 października 2021 roku.

Warunkiem dodatkowym jest również wyrażenie zgód marketingowych i zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Promocja preferencyjnego oprocentowania trwa do 30 listopada 2021 roku. Później może zostać przedłużona na takich samych lub zmienionych warunkach. Jeśli jednak do końca listopada uda Wam się zawrzeć umowę, macie pewność objęcia preferencyjnym oprocentowaniem przez pełny rok na poziomie 2% w skali roku.

Szczegóły: regulamin promocji „Bonus za aktywność – edycja 4/2021” oraz w Tabeli oprocentowania.

Użyj mojego kodu polecenia: HW9ZD3

100 zł premii do Decathlona za założenie konta Junior

Choć akcja adresowana jest do młodzieży w wieku 13-18 lat (osób, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia), oficjalnym uczestnikiem promocji, jak zwykle bywa w tego typu akcjach, będzie przedstawiciel ustawowy – rodzic lub opiekun prawny. Powinien on być klientem Getin Banku i posiadać konto osobiste z dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażonymi zgodami marketingowymi oraz kartę debetową wydaną do rachunku.

Główny zainteresowany – nastolatka lub nastolatek – nie mogła natomiast posiadać konta w Getin Banku, założonego przed 1 września 2021 roku.


Podstawowym warunkiem otrzymania premii jest założenie Konta Proste Zasady Junior. Macie na to czas do 31 października 2021 roku. W tym celu należy przespacerować się do najbliższego oddziału lub placówki franczyzowej Getin Banku i wyrazić chęć uczestnictwa w promocji.

Umowę o rachunek podpisze jego przyszły właściciel lub właścicielka, na co rodzic powinien wyrazić pisemną zgodę. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodów osobistych lub innych dokumentów tożsamości. Konieczne będzie także zaakceptowanie regulaminu promocji podczas podpisywania umowy w placówce banku.


Premia podzielona jest na dwie części, czyli dwie karty podarunkowe o wartości 50 zł każda do sklepów Decathlon – po jednej za każdy miesiąc, kiedy wywiążecie się z warunków promocji. Mowa o dwóch zadaniach:

 • wykonaniu przelewu na konto dziecka (z własnego konta osobistego w Getin Banku) o wartości minimum 20 zł,
 • wykonaniu minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem – wykonanych z konta rodzica.

Warunki te należy spełnić w każdym z dwóch miesięcy, następujących po miesiącu założenia konta dziecku. Jeśli więc rachunek Junior zostanie założony we wrześniu, wymienione wyżej warunki powinniście spełnić w październiku oraz listopadzie 2021 roku.

Pamiętajcie, by do momentu przekazania ostatniej części nagrody nie wycofywać zgód marketingowych i nie zamykać konta ani nie wypowiadać umowy o bankowość elektroniczną.


Po spełnieniu warunków danego miesiąca elektroniczna karta podarunkowa zostanie przekazana do 7. dnia roboczego miesiąca następnego. Znajdziecie ją w bankowości elektronicznej rodzica lub po zalogowaniu się do aplikacji na smartfonie. 

Elektroniczne karty podarunkowe zachowają ważność do 5 marca 2022 roku. Wykorzystacie je podczas zakupów online lub stacjonarnie. Więcej szczegółów o e-kartach podarunkowych Decathlon znajdziecie tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów