fbpx

Getin Bank: 1600 punktów (wymienialnych na dwa bilety do Cinema City) za rejestrację karty debetowej w programie Priceless Specials, a takich kart można mieć nawet kilkanaście :)

W ostatnim czasie Getin Bank słynie głównie z podwyższonego oprocentowania lokat terminowych oraz kont oszczędnościowych. Jednak Getin to również główny gracz w programie Priceless Specials. Rejestrując kartę Mastercard w programie, na start otrzymacie 1600 punktów powitalnych. Od razu możecie je wymienić na 2 bilety do kina sieci Cinema City. Standardowy koszt biletu normalnego w Cinema City to 34,50 zł. Cóż, 2 bilety nie interes. Jednak Getin Bank umożliwia wyrobienie nawet kilkunastu kart Mastercard i za każdą z nich przyznaje punkty! Ważność voucherów to rok od aktywacji, zatem kinomaniacy mogą zrobić sobie solidny zapas wejściówek. A teraz fanfary 🙂 Koszt obsługi kart debetowych w Getin Banku to okrągłe i bezwarunkowe 0 zł. Osobom nie posiadającym jeszcze konta w Getin Banku przypominam o promocji Konta Proste Zassady z 50 zł premii na start. To jednak nic w obliczu możliwości zdobycia biletów o wartości ponad 1000 zł 🙂

 

 

Zasady promocji

Na rejestrację w programie macie czas do końca grudnia 2018 roku 15 stycznia 2019 roku. Możecie tego dokonać na dedykowanej podstronie Getin Banku. O kolejne karty debetowe możecie zawnioskować w placówce banku. Wówczas od ręki otrzymacie karty niespersonalizowane, czyli bez waszego imienia i nazwiska (lepiej takich kart nie gubić). Innym rozwiązaniem jest zawnioskowanie o kolejne karty poprzez bankowość online. W tym celu wchodzimy w zakładkę Oferta i wnioski, po czym scrollujemy niżej do kart debetowych. Każdą z kart zamawiamy oddzielnie. Zwróćcie uwagę, iż karty VISA i Mastercard są bardzo podobne, a tylko te drugie biorą udział w promocji. Od siebie dodam, iż na Google Chrome mam problem z zaakceptowaniem zgód, pod koniec wniosku. W przeglądarce Edge przechodzi bez problemu. Karty: sticker (naklejka), DCVC oraz Display są dodatkowo płatne. Sticker kosztuje 10 zł, zaś dwie pozostałe aż 50 zł, dlatego lepiej je sobie darować. Karty zostaną dostarczone pocztą w przeciągu kilku dni roboczych, po czym będziecie mogli je aktywować w bankowości online.

 

 

Pula nagród w promocji jest nieograniczona. Promocyjne punkty w programie Priceless Specials zostaną przydzielone w ciągu 7 dni roboczych (z reguły jest to o wiele szybciej). Będziecie mogli je następnie wykorzystać w ciągu 3 miesięcy. Jeśli macie chrapkę na większą nagrodę (na przykład voucher do Circle K o wartości 50 zł za 3000 punktów) możecie zadzwonić na infolinię programu i połączyć kilka kont punktowych w jedno.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz w regulaminach promocji:

 

Ile to wszystko kosztuje?

Getin Bank umożliwia bezpłatne wyrobienie do 4 kart debetowych Mastercard, zaś wyrobienie każdej kolejnej kosztuje 5 zł. O pierwszą kartę wnioskujecie podczas składania wniosku o konto, jeśli jeszcze takowego nie macie. Co ciekawe, w moim przypadku Getin Bank nie pobrał opłaty za piątą i kolejne karty. Czy w waszym przypadku będzie podobnie? Ciężko stwierdzić, aczkolwiek…i tak to się opłaca. Aby prowadzenie konta było darmowe, wystarczy 1 płatność dowolną kartą na dowolną kwotę. Dajcie znać w komentarzach, ile ostatecznie punktów przyznał Wam bank oraz czy została od Was pobrana opłata za kolejne karty.

Dodatkowo bank przyznaje jeszcze 100 punktów za przystąpienie do programu. Aby je skutecznie wykorzystać, najlepiej połączyć konta poszczególnych kart w jedno. Przykład na screenie:

 

 

Nie jestem klientem Getin Banku

 W takim razie warto nim zostać! Na start otrzymacie 50 zł premii. Polecając konta znajomym na wasze konta powędruje kolejne 100 zł za skuteczne polecenie rachunku (maksymalnie 500 zł). Oczywiście wasi znajomi również otrzymają 50 zł na start oraz możliwość zgarnięcia biletów. 

Jeśli chodzi o ofertę oszczędnościową, do waszej dyspozycji są:

  • lokata mobilna na 4% w skali roku do 20.000 zł,
  • lokata na nowe środki na 3,9% w skali roku do 1 miliona zł,
  • konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku do 400.000 zł.

 

Szczegóły w artykule dotyczącym konta osobistego oraz artykule dotyczącym lokat.

 

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów