Getin Bank: przedłużenie promocji 1600 punktów powitalnych w programie Priceless Specials oraz garść doświadczeń czytelników bloga

Getin Bank postanowił przedłużyć bardzo fajną promocję w ramach której możecie zdobyć 1600 punktów powitalnych za każdą kartę debetową dodaną do programu Priceless Specials. Akcja potrwa do 15 stycznia 2019 roku 31 stycznia 2019 roku zatem to ważne info dla osób, które wnioskowały o kartę przed świętami i miały obawy, czy zdążą spełnić warunki promocji. Oczywiście niezdecydowani nadal mogą spróbować zdobyć punkty, jednak musicie się sprężać. W dzisiejszym artykule przedstawię kilka spostrzeżeń od czytelników bloga na temat funkcjonowania tej promocji. A jeśli nie macie jeszcze konta w Getin Banku, możecie na start założyć Lokatę Mobilną na 4% w skali roku oraz odebrać 50 zł premii za założenie konta.

 

 

Punkty powitalne od Getin Banku okiem czytelników bloga

Promocja Getin Banku dość mocno przypadła do gustu użytkownikom bloga. Co tu kryć, punkty wymienialne na bilety co Cinema City lub inne vouchery można zdobyć w bardzo łatwy sposób. Ważną wskazówką jest fakt, iż w systemie bankowości online dostępna jest tylko część wzorów kart. O pozostałe możecie zawnioskować w placówce banku. Wybór jest naprawdę spory, zatem warto przespacerować się do najbliższej placówki zielonego banku.

Co ciekawe, karty otrzymane pocztą automatycznie zarejestrowane są w programie. Ba, punkty dodane są jeszcze przed aktywowaniem kart. Natomiast karty wydane w placówce należy zarejestrować samodzielnie. Gdyby jednak wasze karty nie zostały zarejestrowane z automatu, zróbcie to na własną rękę.

Łączenie (lub jak nazywa to Mastercard – konsolidacja) kont punktowych każdej karty najlepiej wykonać mailowo. Na infolinii proces ten jest dość długotrwały i dość długo trzeba „wisieć” na słuchawce.

Więcej na temat tej promocji w bazowym artykule. Chętnie dowiem się, jakie były inne wasze doświadczenia związane z tą promocją.

Szczegóły w regulaminie promocji (ważny od 1 stycznia 2019 roku do 31 stycznia 2019 roku).

 

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów