Getin Bank: oferta specjalna na nowe środki, czyli 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym, nawet do 410.000 zł + 50 zł za założenie konta

Getin Bank ruszył z XIV edycją preferencyjnego oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym. W stosunku do ostatniej edycji, tym razem zmieniły się dwie kluczowe kwestie. Po pierwsze, oprocentowanie zostało podniesione z 3% w skali roku do 3,5% w skali roku. Po drugie, maksymalną kwotę, dla której obowiązuje preferencyjne oprocentowanie, bank podwyższył dwukrotnie z 200.000 zł do 400.000 zł. Jak zatem widzicie, całość środków objęta jest gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Nie zmienił się natomiast maksymalny czas obowiązywania promocji, a mianowicie 92 dni. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci zielonego banku. Oprócz tego, nowi klienci mogą otrzymać na start 50 zł premii oraz Pakiet Niezawodny za darmo przez 6 miesięcy, a także uzyskać do 500 zł premii w programie poleceń.

 

 

Konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku

Okres przystąpienia do XIV edycji promocji „na nowe środki” trwa od 22 listopada 2018 roku do 23 grudnia 2018 roku. Aby móc skorzystać z preferencyjnego oprocentowania należy posiadać lub założyć konto osobiste w Getin Banku. Jeśli macie zamiar założyć konto, polecam zapoznać się najpierw z artykułem dotyczącym programu poleceń Getin Banku. Dodatkowym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną. Nie ma natomiast potrzeby wyrażania zgody na działania marketingowe ze strony podmiotów będących w grupie kapitałowej Getin Banku.

W przypadku nowych klientów, promocją objęte są środki od pierwszej złotówki, przez pierwsze 92 dni kalendarzowe. Okres ten liczony jest od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe (bank wyśle Wam stosowne potwierdzenie poprzez wiadomość w bankowości online). Nadwyżka ponad 400.000 zł oprocentowana będzie już na standardowych warunkach, zgodnie z tabelą oprocentowania (czyli od 1,05% do 1,25%). Dodatkowo, pierwsze 10.000 zł może być objęte ofertą specjalną zapewniającą 3,5% w skali roku przez okres 12 miesięcy. Więcej na temat tej promocji pisałem tutaj. W ten sposób na „godny procent” będziecie mogli ulokować nawet 410.000 zł.

 

Otwórz konto oszczędnościowe i odbierz 50 zł bonusu

 

W przypadku dotychczasowych klientów, promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla nowych środków. W tym miejscu warto przytoczyć kilka niezbędnych terminów z regulaminu promocji.

Data Salda początkowego – dzień wyliczenia Salda początkowego dla Uczestnika określony jako 19.11.2018 r.

Nowe środki – środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych.

Produkty depozytowe – rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.

 

A teraz wyjaśniamy. Sprawdzacie ile środków mieliście na wymienionych produktach depozytowych na koniec 19 listopada 2018 roku. Oprocentowanie 3,5% w skali roku będzie obowiązywało dla nadwyżki, czyli środków przelanych z zewnątrz, licząc od 20 listopada 2018 roku. „Stare środki” będą natomiast pracowały według standardowych stawek. Jeśli w dniu bazowym mieliście niewiele środków na produktach depozytowych lub saldo wynosiło zero, wówczas większość lub nawet całość wpłaconej gotówki będzie pracować na preferencyjny procent.

Regulamin zawiera dodatkowo wykluczenie dla obecnych klientów:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 22.11.2018 r. do 23.12.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”

Szczegóły – regulamin XIV edycji promocji „Na nowe środki”.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł. Z promocji wyłączone są Celowe konta oszczędnościowe, konta oszczędnościowe Skarbonka oraz konta oszczędnościowe, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadacie któryś z wymienionych rachunków, wystarczy, że w bankowości elektronicznej założycie po prostu standardowe konto oszczędnościowe i to na nim będziecie lokować środki.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

 

Otwórz konto oszczędnościowe i odbierz 50 zł bonusu

 

 

Nie posiadasz jeszcze historii kredytowej? Zbuduj ją za darmo z Credit Agricole w promocji kredytu gotówkowego z RRSO na 0%.

Oferta ważna tylko do końca grudnia.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów