fbpx

Getin Bank: 50 zł premii za konto, 2% dla oszczędności oraz dedykowana karta Getin Esport League of Legends

Trwa do:
30 czerwca 2021

W Getin Banku ruszyła nowa edycja programu poleceń z 50 zł premii na start w formie wybranej karty podarunkowej. Kolejne nawet 800 zł bonusu (również w bonach) zyskacie polecając konto Getin Banku w programie poleceń. Oprócz tego bank odświeżył promocję konta oszczędnościowego na 2% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Niezmiennie Getin Bank udostępnia lokatę mobilną na 2% w skali roku, do 10.000 zł. Na koniec, pokażę Wam ciekawą kartę debetową Getin Esport League of Legends, stworzoną specjalnie dla graczy popularnej gry multiplayer. Rejestracja karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile pozwoli Wam zbierać punkty lojalnościowe, które wymienicie na cenne Riot Points. 

50 zł premii na start

Pierwsza część promocji zapewni Wam 50 zł w formie vouchera do sklepów Decathlon lub Allegro. Żeby wziąć udział w akcji, powinniście być nowym klientem Getin Banku. Nowy klient jest opisany w regulaminie jako osoba, która od 30 września 2020 roku nie posiadała w Getin Banku konta osobistego. Inne produkty i usługi tej instytucji nie skreślają Waszego udziału w promocji.

Gwarantowaną premię o wartości 50 zł otrzymacie, jeśli założycie Konto Proste Zasady, wykorzystując do tego dedykowaną stronę promocji i podając podczas rejestracji kod polecenia. Macie na to czas do 30 czerwca 2021 roku. Pamiętajcie, iż do tego dnia konto powinno zostać aktywowane, dlatego nie zwlekajcie do ostatniego dnia promocji. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera TNT. Kurier może być u Was już w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku.

Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem Getin Banku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać mój kod: JZT8G7.

Istotnym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych, w tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, za pomocą wiadomości e-mail i SMS oraz telefon.

Ponadto, w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, zadbajcie o to, by na Wasz rachunek wpłynęło co najmniej 1500 zł (możecie wykorzystać do tego własne konto w innym banku).

Powiadomienie o nagrodzie pojawi się na Waszych skrzynkach mailowych, w wiadomości SMS i aplikacji mobilnej oraz bankowości elektronicznej. Odbiór nagrody będzie możliwy w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Na wybór nagrody będziecie mieli czas aż do 30 listopada 2021 roku. Pamiętajcie o tym, żeby nie przekształcać konta w rachunek wspólny ani nie zamykać rachunku do momentu wyboru i otrzymania nagrody.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XI edycja).

Przykład: Piotr otworzył Konto Proste Zasady w kwietniu 2021. W maju, czerwcu oraz lipcu 2021 roku zadbał o to, by co miesiąc na jego koncie widniał przelew na kwotę 1500 zł. Niedługo później otrzymał SMS z wiadomością o przyznaniu nagrody. W sierpniu 2021 roku w aplikacji mobilnej banku zdecydował się na voucher o wartości 50 zł do sklepów Allegro.

Darmowe Konto Proste Zasady

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

800 zł w programie poleceń

Druga okazja do zgarnięcia sowitej premii jest w zasadzie powiązana z pierwszą. Skoro otrzymaliście już 50 zł jako polecony, możecie teraz stanąć po drugiej stronie barykady i polecać konto swoim bliskim i znajomym. Premia ponownie będzie miała charakter bonów do wybranych sklepów.

Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie Waszego indywidualnego kodu polecającego. Nowa edycja programu wymaga ponownej rejestracji – to wiadomość dla weteranów. 🙂

Możliwość zdobycia kodu znajdziecie w bankowości internetowej, przechodząc do zakładek Oferty i wnioski, a następnie odszukując Program poleceń

Dalsze postępowanie z kodem przebiega według znanego Wam schematu: teraz to Wy podajecie kod swoim znajomym, a oni muszą spełnić warunki opisane wyżej. Jeśli tak się stanie, otrzymają 50 zł premii (identycznie jak Wy przed chwilą), a Wam będzie przysługiwać identyczny bon jak wcześniej, jednak o wartości 80 zł

Limit to 10 skutecznych poleceń na uczestnika (stąd tytułowe 800 zł). Czas na całe przedsięwzięcie macie do końca czerwca 2021 roku. To ostateczny termin aktywacji rachunku przez poleconego, który może jednak spełnić warunki w kolejnych miesiącach – już po zakończeniu promocji. 

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XI edycja).

Użyj mojego kodu polecenia: JZT8G7

Lokata mobilna na Start – 2% w skali roku

Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z lokaty mobilnej na 2% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Lokata ta dostępna jest wyłącznie dla klienta aktywującego pierwszy profil w Bankowości Mobilnej przy jednoczesnym posiadaniu wymaganych zgód marketingowych. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Likwidacja lokaty przed zakończeniem okresu umownego skutkuje utratą należnych odsetek. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Oczywiście aplikacja Getin Banku dostępna jest na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Konto oszczędnościowe na 2% w skali roku do 10.000 zł

W ramach akcji Bonus za aktywność, możecie zyskać 2% na koncie oszczędnościowym przez okrągły rok! Maksymalna kwota depozytu to 10.000 zł. Pieniądze możecie przelewać na konto oszczędnościowe w dowolnym momencie, a odsetki będą wypłacane co miesiąc (w dwóch częściach: najpierw odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania, a następnie wyrównanie do 2% po spełnieniu miesięcznych warunków). Promocja Bonus za aktywność przeznaczona jest dla klientów, którzy nie mieli w Getin Banku konta osobistego w okresie od 1 września 2019 roku do 31 marca 2021 roku, a dodatkowo nie korzystali z poprzednich edycji promocji Bonus za aktywność.

Warunki promocyjnego oprocentowania

Warunkiem uzyskania preferencyjnego oprocentowania na poziomie 2% w skali roku jest aktywne korzystanie z konta osobistego Getin Banku. Bank rozumie to przez regularne, miesięczne wpłaty o łącznej wartości co najmniej 1500 zł (czyli spełniając warunek dla programu poleceń, przy okazji zapewniacie sobie dobre oprocentowanie). Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji rachunku. Wpłata powinna zostać jedynie odnotowana na koncie, nie ma potrzeby trzymać jej stale na rachunku. Pieniądze mogą pochodzić różnych źródeł (przelew wynagrodzenia, wpłaty obce czy przelewy z rachunków własnych w innych bankach). Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane od momentu wpłynięcia pierwszego „wynagrodzenia” na nowo-otwarte konto osobiste. Pierwszy wpływ musi mieć jednak miejsce nie później niż do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta. Przykładowo, otwierając konto w kwietniu, pierwsze 1500 zł musi się pojawić na koncie osobistym do 31 maja 2021 roku.

Warunkiem dodatkowym jest również wyrażenie zgód marketingowych i zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Promocja preferencyjnego oprocentowania trwa do 31 maja 2021 roku. Później może zostać przedłużona na takich samych lub zmienionych warunkach. Jeśli jednak do końca maja uda Wam się zawrzeć umowę, macie pewność objęcia preferencyjnym oprocentowaniem przez pełny rok na poziomie 2% w skali roku.

Szczegóły: regulamin promocji „Bonus za aktywność – edycja 2/2021” oraz w Tabeli oprocentowania.

Promocja Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Kolejna promocja Getin Banku to również akcja dla oszczędzających. W tym przypadku oprocentowanie jest niższe (wynosi 0,5% w skali roku), jednak możliwa do zdeponowania kwota jest już o wiele bardziej konkretna – 200.000 zł z gwarancją oprocentowania przez 3 miesiące. Bieżąca edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego trwa do 18 kwietnia 2021 roku.

Oczywiście promocję z oprocentowaniem 2% w skali roku oraz 0,5% w skali roku możecie ze sobą połączyć. W ten sposób efektywnie będziecie oszczędzali dla kwoty wynoszącej nawet 210.000 zł.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Obie promocje dotyczą tego samego konta oszczędnościowego. Różnica tkwi jedynie w warunkach poszczególnych akcji. Elastyczne Konto Oszczędnościowe jest ciekawym rachunkiem, którego prowadzenie nie kosztuje Was ani złotówki. Ponadto pierwszy przelew wewnętrzny w każdym miesiącu również będzie darmowy (kolejne są już płatne zgodnie z tabelą opłat).

Szczegóły w regulaminie promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz w Tabeli oprocentowania.


Użyj mojego kodu polecenia: JZT8G7

Karta debetowa Getin Esport League of Legends! – dla prawdziwych graczy…i nie tylko

Dodatkowa korzyść, wynikająca z korzystania z Konta Proste Zasady, to możliwość wyrobienia karty z wizerunkiem Mistrzowskiej Riven z gry League of Legends. Poniższy zrzut ekranu pokazuje, w którym momencie należy wybrać odpowiednią kartę podczas wnioskowania o konto.

Oprócz niecodziennego designu (jak na kartę płatniczą), otrzymacie także możliwość zarejestrowania „plastiku” w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Co ciekawe, korzystający z promocyjnej karty będą zgarniać dodatkowe 5 punktów w programie Mastercard za każde 5 zł wydane w sklepie internetowym Riot Games League of Legends. Pamiętajcie jednak, że kwoty transakcji nie sumują się. Dwie transakcje o łącznej wartości 5 zł nie zaowocują premią. Wydanie 12 zł w jednej transakcji będzie oznaczało przyznanie 10 punktów w programie Bezcenne Chwile.

A teraz uwaga! Przy pierwszej wymianie punktów Bezcenne Chwile na Riot Points, ich ilość zostanie podwojona. Zamiast 650 RP otrzymacie ich aż 1300 🙂

Opłaty za kartę i dodatkowe korzyści

Kartę z Mistrzowską Riven możecie bez problemu podłączyć do aplikacji Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay.

Jeśli w ciągu 3 miesięcy po otrzymaniu karty zrobicie przy jej użyciu zakupy na kwotę minimum 3000 zl, będziecie mogli skorzystać z darmowego ubezpieczenia zakupów online  w polskich sklepach internetowych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu

Regulamin promocji Punkty powitalne dla kart debetowych Mastercard Esport League of Legends z mistrzowskim wizerunkiem Riven.

Regulamin promocji Dodatkowe punkty za transakcje kartami League of Legends w sklepie Riot Games League of Legends dla Klientów Getin Bank S.A.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów