fbpx

Getin Bank: kredyt bez prowizji z oprocentowaniem 9,99% całkowicie online (RRSO 10,4%)

Na bloga jakiś czas temu trafiła analiza kolejnego kredytu gotówkowego, który niskim kosztem pomoże Wam zbudować pozytywną historię (przykładowo z myślą o kredycie hipotecznym). W związku z podwyżką stóp procentowych, oferta została nieco zmodyfikowana, dlatego postanowiłem zaktualizować artykuł. Aktualnie, nie opuszczając domu, możecie zaciągnąć pożyczkę w Getin Banku na kwotę do 100.000 złbez prowizji, z oprocentowaniem zmiennym na poziomie 9,99% (RRSO 10,4%). Zakładając dodatkowo konto osobiste (co pozwala na zaciągnięcie kredytu online), załapiecie się przy okazji na dodatkową promocję – punkty Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienicie na vouchery o wartości 100 zł do ulubionych sklepów. Dodatkowym atutem konta jest nawet 5,5% w skali roku (do 400.000 zł) na koncie oszczędnościowym! O możliwościach oszczędnościowych Getin Banku przeczytacie więcej w tym artykule. Jeśli zaś wolicie zaciągnąć kredyt, ale bez posiadania/zakładania konta – również jest takowa możliwość. Jednak w tym przypadku po złożeniu wniosku, niezbędna będzie wizyta w oddziale, w celu potwierdzenia tożsamości.

Dwa słowa o kredycie Getin Banku

Promocyjna oferta kredytowa Getin Banku zakłada następujące warunki:

 • 0% prowizji,
 • oprocentowanie zmienne 9,99%,
 • zakres kwot dla kredytu online – od 2000 zł do 100.000 zł (maksymalnie do 200.000 zł w oddziale),
 • okres kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat.

Uzyskany kredyt można przeznaczyć na dowolny cel – bez okazywania rachunków, faktur i innych dokumentów. Banku nie interesuje, na co wydacie swoje pieniądze.

Bank akceptuje następujące źródła dochodów:

 • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło,
 • renta, emerytura,
 • kontrakt,
 • samozatrudnienie, wolne zawody,
 • działalność rolnicza i działalność gospodarcza,
 • diety i świadczenia (choćby przykładowe „500+”).

Kto może otrzymać kredyt

O maksymalne 200.000 zł mogą starać się osoby zatrudnione na umowie o pracę, dzieło lub zlecenie, emeryci (oraz osoby na zasiłku przedemerytalnym) i wykonujący wolne zawody. Osoby o dochodach z innych źródeł mogą starać się o kwoty maksymalnie do 50.000 zł.

Wysokość przyznanej kwoty jest oczywiście uzależniona od zdolności i historii kredytowej.

Promocyjne oprocentowanie jest ponadto przeznaczone dla osób, które od co najmniej 6 miesięcy nie posiadały produktów kredytowych Getin Banku.

Przykładowe koszty kredytu

RRSO kredytu od Getin Bank wynosi 10,4%. Oznacza to, że zaciągając minimalną kwotę – 2000 zł – na 12 miesięcy, rata wyniesie 175,82 zł, a po roku zwrócicie łącznie 2109,84 zł (czyli koszt kredytu to w tym przypadku 109,84 zł).

Kredyt gotówkowy Getin Bank – kalkulacja

Przy 10.000 zł, koszt kredytu dla tego samego okresu wyniesie 549,32 zł, a miesięczna rata 879,11 zł (oddacie łącznie 10.549,32 zł).

Kredyt gotówkowy Getin Bank – kalkulacja dla kwoty 10.000 zł

Przeanalizujmy jeszcze maksymalną opcję dostępną online, czyli 100.000 zł. Jeśli zdecydujecie się na taki kredyt w Getin Banku i postanowicie rozłożyć spłatę na najdłuższy możliwy okres, czyli 120 miesięcy (10 lat), Wasza miesięczna rata wyniesie 1320,95 zł. Łącznie zwrócicie więc 158.514 zł. Koszt kredytu wyniesie tym samym 58.514 zł (pamiętajcie jednak, że to tylko kalkulacja – w rzeczywistości otrzymana oferta może być inna, z uwzględnieniem waszej zdolności kredytowej).

100.000 zł to najwyższa dostępna kwota kredytu

Sprawdźcie, na jakich warunkach otrzymać możecie potrzebną Wam kwotę. Udostępniony przez Getin Bank kalkulator to przyjemny dodatek. W ten sposób sami możecie sprawdzić koszt kredytu i wysokość potencjalnej raty.

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Zasady promocji – Getin Bank

Kredyt online – do 100.000 zł – załatwicie w zaledwie kilku krokach. Powinniście przede wszystkim:

 1. Zawrzeć z bankiem umowę o kredyt na kwotę nie niższą niż 2000 zł. Całość załatwicie telefonicznie, wypełniając stosowny formularz na dedykowanej stronie promocji. Konsultant zapyta o Wasze dochody i źródło ich pochodzenia, ilość osób w gospodarstwie domowym, posiadane kredyty, limity, i pożyczki oraz o kilka innych spraw.
 2. W celu weryfikacji tożsamości założyć online konto osobiste. Konsultant poinstruuje Was, jak to zrobić. Do potwierdzenia Waszych danych wystarczy wykonanie dwóch krótkich nagrań – na jednym znajdzie się Wasz dowód osobisty, na drugim ujęcie Waszej twarzy. To pozwoli bankowi upewnić się, ze Wy to Wy. Bank nie wymaga obecnie zakładania konta osobistego do zaciągnięcia kredytu, ale tylko w ten sposób możecie sfinalizować online. Z bankowością elektroniczną będzie też łatwiej zorganizować spłatę.

  Jeśli zaś nie chcecie zakładać konta osobistego w Getin Banku, a jedynie sam kredyt, podczas rozmowy z konsultantem ustalicie, w której placówce banku podpiszecie umowę kredytową.

 3. Najpóźniej w dniu zawarcia umowy o kredyt udzielcie niezbędnych zgód marketingowych.

Wypłata środków kredytowych

Rozpatrzenie wniosku o kredyt trwa maksymalnie 5 dni roboczych. Jeśli bank przystanie na Waszą prośbę, środki kredytowe zostaną przyznane jeszcze tego samego dnia. Pojawią się po prostu na Waszym koncie prowadzonym w Getin Banku. Jeśli jednak zdecydujecie się go nie zakładać, pieniądze powinny zaksięgować się najpóźniej następnego dnia roboczego na koncie w innym banku, które wskażecie do wypłaty.

Spłata kredytu w Getin Banku

Spłacanie kredytu udzielonego przez Getin Bank przebiega standardowo. Poszczególne raty będziecie przelewać na indywidualny rachunek techniczny, który bank utworzy specjalnie dla Waszej umowy.

Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Taka dyspozycja nie jest obarczona dodatkowymi kosztami. Wystarczy przelać na rachunek kwotę pozostałą do spłaty. Żeby ją poznać, wystarczy napisać do banku wiadomość poprzez bankowość elektroniczną lub zadzwonić na infolinię. Bank wyliczy, ile proporcjonalnie pozostało do spłaty.

100 zł premii w punktach Bezcenne Chwile w promocji – Getin Bank

Klienci Getin Banku mają też szansę otrzymać 100 zł w postaci punktów programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Za spełnienie warunków promocji otrzymacie aż 6800 punktów. Punkty te wymienicie na nagrody rzeczowe, bilety do kina lub – co wzbudza największe zainteresowanie – vouchery do ulubionych sklepów. Przykładowo, za 3400 punktów „kupicie” voucher o wartości 50 zł do takich podmiotów jak: Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych.

Warunkiem otrzymania nagrody będzie wykonanie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu lub od momentu rejestracji karty do istniejącego rachunku programu jako kolejnej karty, co najmniej pięciu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł (lub więcej). Więcej szczegółów znajdziecie na dedykowanej stronie.

Jak zweryfikować swoją historię kredytową?

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć, jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów