fbpx

Getin Bank: kredyt bez prowizji z oprocentowaniem 7,99% całkowicie online (RRSO 8,3%) + 150 zł premii za konto

Na bloga trafia analiza kolejnego kredytu gotówkowego, który niskim kosztem pomoże Wam zbudować pozytywną historię (przykładowo z myślą o kredycie hipotecznym). Nie opuszczając domu, możecie zaciągnąć pożyczkę w Getin Banku na kwotę do 100.000 złbez prowizji, z oprocentowaniem zmiennym na poziomie 7,99% (RRSO 8,3%). Zakładając dodatkowo konto osobiste (co jest warunkiem zaciągnięcia kredytu w promocji), załapiecie się przy okazji na promocję konta osobistego, zyskując tym samym voucher do Allegro o wartości 50 zł i punkty Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienicie na vouchery o wartości 100 zł do ulubionych sklepów. Dodatkowym atutem konta jest nawet 3% (do 10.000 zł) lub 1,7% (do 400.000 zł) na koncie oszczędnościowym! O możliwościach oszczędnościowych Getin Banku przeczytacie więcej w tym artykule.

Dwa słowa o kredycie Getin Banku

Promocyjna oferta kredytowa Getin Banku zakłada następujące warunki:

  • 0% prowizji,
  • 7,99% oprocentowania zmiennego,
  • zakres kwot dla kredytu online – od 2000 zł do 100.000 zł (maksymalnie 200.000 zł w oddziale),
  • okres kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat.

O maksymalne 200.000 zł mogą starać się osoby zatrudnione na umowie o pracę, dzieło lub zlecenie, emeryci (oraz osoby na zasiłku przedemerytalnym) i wykonujący wolne zawody.

Osoby o dochodach z innych źródeł mogą starać się maksymalnie o 50.000 zł.

Wysokość przyznanej kwoty jest oczywiście uzależniona od zdolności i historii kredytowej.

Przykładowe koszty kredytu

RRSO kredytu od Getin Bank wynosi 8,3%. Oznacza to, że zaciągając minimalną kwotę – 2000 zł – na 12 miesięcy, rata wyniesie 173,97 zł, a po roku zwrócicie łącznie 2 087,64 zł (czyli koszt kredytu to w tym przypadku 87,64 zł).

Przy 10.000 zł, koszt kredytu dla tego samego okresu wyniesie 438,08 zł, a miesięczna rata 869,84 zł (oddacie łącznie 10.438,08 zł).

Zasady promocji – Getin Bank

Kredyt na promocyjnych warunkach załatwicie w zaledwie kilku krokach. Powinniście przede wszystkim:

  1. Zawrzeć z bankiem umowę o kredyt na kwotę nie niższą niż 2000 zł. Całość załatwicie telefonicznie, wypełniając stosowny formularz na dedykowanej stronie promocji. Konsultant zapyta o Wasze dochody i źródło ich pochodzenia, ilość osób w gospodarstwie domowym, posiadane kredyty, limity, i pożyczki oraz o kilka innych spraw.
  2. W celu weryfikacji tożsamości założyć online konto osobiste. Konsultant poinstruuje Was, jak to zrobić. Do potwierdzenia Waszych danych wystarczy wykonanie dwóch krótkich nagrań – na jednym znajdzie się Wasz dowód osobisty, na drugim ujęcie Waszej twarzy. To pozwoli bankowi upewnić się, ze Wy to Wy 🙂 Założenie konta za pomocą selfie to wymóg. Jeśli podpiszecie umowę za pośrednictwem kuriera, nie otrzymacie nagrody. Bank promuje nowy sposób zawierania umów. Wcześniej dostępna była wyłącznie opcja z kurierem.

    Podczas tego kroku pamiętajcie – aby zdobyć premię w ramach programu poleceń (voucher Allegro o wartości 50 zł), podczas składania wniosku użyjcie kodu polecenia. Wpiszecie go na drugiej stronie wniosku (poniżej prezentuję screen, w którym miejscu należy wpisać kod). Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem Getin Banku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać mój kod: Q8DTJ3.

  3. Najpóźniej w dniu zawarcia umowy o kredyt udzielcie niezbędnych zgód marketingowych.

Getin Bank – miejsce na wpisanie kodu

Nie wypowiadajcie umowy o kredyt, konto ani bankowość elektroniczną do momentu przekazania nagrody. Do tego czasu nie odwołujcie też zgód marketingowych. 

Aby zdobyć 50 zł premii na zakupy w serwisie Allegro, należy w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po założeniu konta, zadbać o to, by na Wasz rachunek wpłynęło co najmniej 2000 zł. Może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku.

Przekazanie nagrody – Getin Bank

Odbiór 50 zł premii do Allegro będzie możliwy w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Przykładowo, otwierając konto w styczniu 2022 roku, warunki spełnijcie w lutym, marcu oraz kwietniu 2022 roku, a nagroda zostanie udostępniona w maju 2022 roku.

Na odbiór nagrody w bankowości elektronicznej będziecie mieli czas aż do 31 lipca 2022 roku – zostaniecie o tym poinformowani SMS-owo oraz poprzez wiadomość w bankowości online. Ważność kart podarunkowych Allegro upływa 27 lutego 2023 roku.

Więcej o promocji z 50 zł na start przeczytacie w regulaminie programu Polecam Proste Zasady.

100 zł premii w punktach Bezcenne Chwile w promocji – Getin Bank

Klienci Getin Banku mają też szansę otrzymać 100 zł w postaci punktów programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Za spełnienie warunków promocji otrzymacie aż 6800 punktów. Punkty te wymienicie na nagrody rzeczowe, bilety do kina lub – co wzbudza największe zainteresowanie – vouchery do ulubionych sklepów. Przykładowo, za 3400 punktów „kupicie” voucher o wartości 50 zł do takich podmiotów jak: Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych.

Warunkiem otrzymania nagrody będzie wykonanie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu lub od momentu rejestracji karty do istniejącego rachunku programu jako kolejnej karty, co najmniej pięciu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł (lub więcej). Więcej szczegółów znajdziecie w dedykowanym artykule.

Jak zweryfikować swoją historię kredytową?

Jeśli dodatkowo chcecie wiedzieć, jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów