Getin Bank: konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł oraz 3,2% do 400.000 zł, a do tego 50 zł premii i lokata mobilna na 4% w skali roku (do 20.000 zł)

Pomimo, że jakiś czas temu zrezygnowałem z publikacji rankingów lokat bankowych i rachunków oszczędnościowych, śmiało mogę wskazać lidera pod względem oferty produktów oszczędnościowych. Otóż w najnowszej odsłonie preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Getin Banku, ponownie możecie ulokować środki na magiczne 3,5% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł oraz 3,2% w skali roku dla kwoty sięgającej aż 400.000 zł. Oprócz tego, po otwarciu konta, bank udostępni Wam możliwość założenia lokaty mobilnej na rekordowe 4% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. A jak już jesteśmy przy temacie zakładania konta, warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze, na start otrzymacie 50 zł w ramach programu poleceń. Po drugie, w tym samym programie będziecie ponadto mogli zarabiać po 100 zł za skuteczne polecenie konta.

 

 

Konto oszczędnościowe z bonusowym oprocentowaniem 3,5% w skali roku

1 czerwca 2019 roku ruszyła V edycja promocji „Bonus za aktywność”. Zgodnie z jej zasadami, pierwsze 10.000 zł zdeponowane na rachunku oszczędnościowym może zostać objęte ofertą specjalną zapewniającą 3,5% w skali roku przez okres 12 miesięcy

Akcja skierowana jest do osób nieposiadających ROR w Getin Banku w dniach od 11 maja 2017 roku do 31 maja 2019 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie Konta Proste Zasady wraz z kontem oszczędnościowym oraz wyrażeniem zgód marketingowych. Jeśli macie zamiar założyć konto, polecam zapoznać się najpierw z artykułem dotyczącym programu poleceń Getin Banku z premią na start.

Promocja trwa od 1 czerwca 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku. W tym czasie należy zawrzeć umowę o konto osobiste. W promocji preferencyjnego oprocentowania bierze udział podstawowe Konto Oszczędnościowe z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka, Kont Oszczędnościowych Premium, Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver oraz Kont Oszczędnościowych, które Getin Bank wprowadzi do oferty w okresie przystąpienia do oferty specjalnej.

 

Promocyjne oprocentowanie dla kwoty do 10.000 zł będzie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do oferty. Konstrukcja promocji wygląda w ten sposób, iż odsetki na koncie będą naliczane według standardowego oprocentowania, zaś promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno, do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1000 zł w danym miesiącu oraz nieprzerwane posiadanie aktywnego konta wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi na Tak. Na szczęście regulamin dość liberalnie precyzuje definicję wynagrodzenia:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł…

Szczegóły w regulaminie promocji “Bonus za aktywność – V edycja”.

 

Konto oszczędnościowe na 3,2% w skali roku

Okres przystąpienia do XX edycji promocji “na nowe środki” trwa od 20 maja 2019 roku do 16 czerwca 2019 roku. Aby móc skorzystać z preferencyjnego oprocentowania należy posiadać lub założyć konto osobiste w Getin Banku (najlepiej w ramach programu poleceń z premią na start, łącząc wszystkie promocje). Dodatkowym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną. Nie ma natomiast potrzeby wyrażania zgody na działania marketingowe ze strony podmiotów będących w grupie kapitałowej Getin Banku.

W przypadku nowych klientów, promocją objęte są środki od pierwszej złotówki, przez pierwsze 122 dni kalendarzowe (4 miesiące). Okres ten liczony jest od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe (bank wyśle Wam stosowne potwierdzenie poprzez wiadomość w bankowości online). Nadwyżka ponad 400.000 zł oprocentowana będzie już na standardowych warunkach, zgodnie z tabelą oprocentowania (czyli od 0,85% do 1,25%). W przypadku, gdy korzystacie z promocji „Bonus za aktywność”, pierwsze 10.000 zł oprocentowane będzie na 10.000 zł, zaś kolejne 400.000 zł na 3,2% w skali roku.

Szczegóły – regulamin XX edycji promocji “Na nowe środki”.

 

Konto oszczędnościowe – szczegóły

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł. Z promocji wyłączone są Celowe konta oszczędnościowe, konta oszczędnościowe Skarbonka oraz konta oszczędnościowe, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadacie któryś z wymienionych (starych) rachunków, wystarczy, że w bankowości elektronicznej założycie po prostu standardowe konto oszczędnościowe (nowe) i to na nim będziecie lokować środki.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Lokata mobilna na 4% w skali roku

Po podpisaniu umowy przyjdzie czas na założenie Lokaty Mobilnej na okres 3 miesięcy. Aby to zrobić, na początek zainstalujcie aplikację mobilną. Oczywiście jest ona dostępna na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Następnie po zasileniu konta, przejdźcie do zakładki Lokaty, a następnie wybierzcie Lokatę Mobilną na 4% w skali roku. Kwota na jaką możecie zdeponować środki wynosi od 500 zł do 20.000 zł. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo, ma ona charakter nieodnawialny. Oznacza to, iż po terminie zapadalności, środki powędrują z powrotem na wasze konto.

 

50 zł na start i 100 zł za polecenie konta

Aktualnie w Getin Banku trwa IV edycja programu poleceń “Polecam Proste Zasady”, w którym na start możecie zdobyć 50 zł premii. Co ważne, w tym przypadku Getin stosuje bardzo krótki okres karencji. Aby posiadać status nowego klienta, wystarczyło nie posiadać konta w dniu 30 kwietnia 2019 roku. Jeśli zatem zamknęliście swoje dotychczasowe konto przed wymienioną datą, ponownie możecie uzyskać premię.

Po założeniu konta, możecie je polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł premii, zaś maksymalna liczba poleconych osób to 5. Znalezienie chętnych na założenie Konta Proste Zasady nie jest szczególnym wyzwaniem. Otóż prowadzenie konta jest darmowe po zapewnieniu 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Natomiast wypłaty z bankomatów, przelewy oraz użytkowanie karty debetowej otrzymujecie za darmo bez spełniania jakichkolwiek warunków. Miłośnikom nowych technologii przypadnie do gustu fakt, iż Getin Bank udostępnia mobilne formy płatności takie jak Google Pay, Apple Pay oraz BLIK. Jeśli mimo wszystko konto nie przypadnie Wam do gustu, możecie je łatwo zamknąć przez Internet.

Więcej na temat programu poleceń oraz szczegółów promocji znajdziecie w dedykowanym artykule.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów