fbpx

Getin Bank: punkty powitalne Priceless Specials z kartą kredytową Mastercard, wymienialne na 8 biletów do kina lub vouchery o wartości 100 zł

W Getin Banku dostępna jest kolejna promocja karty kredytowej Mastercard Standard oraz Mastercard Platinum. Tym razem zamiast konkretnej premii lub vouchera, jak to bywało dotychczas, nagrodą są punkty powitalne w programie Priceless Specials. Mówiąc bardziej precyzyjnie jest to aż 6800 punktów, które możecie wymienić przykładowo na różnej maści vouchery o wartości 100 zł lub 8 biletów do kina sieci Cinema City, których wartość może sięgać grubo ponad 200 zł. Warunki otrzymania nagrody są śmiesznie łatwe, ponieważ tak naprawde wystarczy wykonac 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Co ważne, z promocji możecie skorzystać w pełni bezkosztowo. Wydanie karty jest darmowe, zaś opłata miesięczna nie jest pobierana pod warunkiem wykonania 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę. W Getin Banku trwa również masa innych promocji dla klientów, którzy zdecydują się założyć konto osobiste. Należą do nich między innymi: 50 zł premii na start, 2 bilety do kina, lokata na 3% w skali roku, konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku, darmowy pakiet assistance oraz kredyt z RRSO 0% dla kwoty do 4000 zł!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Getin Bank nie stosuje żadnych wykluczeń co do uczestnictwa w promocjach kart kredytowych. W związku z tym, z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. No dobrze, jest jedno wykluczenie, a mianowicie aktualne posiadanie karty kredytowej. Jest ono dość naturalne, ponieważ w Getin Banku jedna osoba może posiadać wyłącznie jedną kartę kredytową. 

 

Aby zdobyć nagrodę należy zawrzeć umowę o kartę Mastercard w wersji Standard lub Platinum w okresie trwania promocji, czyli do 30 września 2019 roku, a następnie przystąpić do programu Mastercard Priceless Specials. Pamiętajcie również, aby wyrazić zgodę na przesyłanie oferty handlowej przez Mastercard za pomocą sms lub drogą elektroniczną.

Podpisanie umowy o kartę możliwe jest w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera. Obecni posiadacze konta mogą natomiast zamówić kartę na infolinii, zaś umowa zostanie udostępniona w bankowości elektronicznej. Niekiedy jednak niezbędna będzie wizyta w oddziale w celu potwierdzenia otrzymywanych dochodów. Natomiast przystąpienie do programu Priceless Specials możliwe jest na dedykowanej stronie. Pamiętajcie również, iż utworzenie konta w programie trwa nawet do 14 dni roboczych, dlatego nie czekajcie z tym do końca trwania promocji. Limit nagród w promocji wynosi bowiem 4000 sztuk.

 

Warunki promocji

Gdy otrzymacie już swoją kartę (zostanie dosłana pocztą) wystarczy, że w ciągu 60 dni od momentu zawarcia umowy wykonacie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę (z wyłączeniem wypłat i wpłat w bankomatach). Punkty powitalne otrzymacie w terminie do 14 dni roboczych od dnia, w którym dokonano otwarcia rachunku programu. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 3 miesięcy od dnia przyznania.

Najciekawszym sposobem wymiany punktów będzie wybór biletów do Cinema City, ewentualnie voucherów do Circle K, FREE NOW, Czas na Herbatę, empik.com, Douglas, RTV EURO AGD, czy home&you. Bilet do kina „kosztuje” 800 punktów, zatem będziecie mogli odebrać 8 takich biletów i zostanie jeszcze 400 punktów. Natomiast koszt vouchera o wartości 100 zł to 6000 punktów, zatem zostanie jeszcze na jeden bilet do kina 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie banku.

 

 

Zapisz się na newsletter bloga i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami

 

 

Szczegóły karty Mastercard Standard

  • 0 zł za wydanie karty,
  • 0 zł za użytkowanie karty pod warunkiem wykonania 5 płatności w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
  • do 52 dni okresu bezodsetkowego,
  • RRSO – 12,7%,
  • więcej w Tabeli opłat i prowizji.

 

Pozostałe promocje Getin Banku

Konto Proste Zasady, czyli flagowy ROR oferowany przez Getin Bank to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Jego główne zalety to: darmowe prowadzenie, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatna karta debetowa po wykonaniu 1 płatności w miesiącu oraz pakiet assistance “Pakiet Niezawodny” za darmo przez 6 miesięcy. W ramach promocji, za założenie Konta Proste Zasady możecie otrzymać:

  • 50 zł premii na start,
  • 2 bilety do kina,
  • 3% w skali roku na lokacie mobilnej (do 20.000 zł),
  • 3,5% w skali roku do 10.000 zł na koncie oszczędnościowym „bonus”,
  • 3% w skali roku do 200.000 zł na koncie oszczędnościowym.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów