fbpx

Getin Bank: 60 zł premii do sklepów Decathlon dla nastolatka i 100 zł ekstra dla rodzica!

Trwa do:
30 czerwca 2021

Nowa promocja Getin Banku jest doskonałym uzupełnieniem akcji skierowanej do dorosłych (100 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym). Nagrodą są trzy karty podarunkowe o łącznej wartości 60 zł, które zrealizujecie (Wy lub Wasze dzieci) w sklepach sieci Decathlon. Patrząc na pogodę za oknem – sprzęt sportowy i turystyczny z pewnością przyda się podczas weekendowych wojaży. Główny warunek to założenie Konta Proste Zasady Junior dla użytkowników w wieku 13-18 lat.

Promocja Getin Bank – kto może skorzystać

Choć akcja adresowana jest do młodzieży w wieku 13-18 lat (osób, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia), oficjalnym uczestnikiem promocji, jak zwykle bywa w tego typu akcjach, będzie przedstawiciel ustawowy – rodzic lub opiekun prawny. Powinien on być klientem Getin Banku i posiadać konto osobiste z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartę debetową wydaną do rachunku.

Główny zainteresowany – nastolatka lub nastolatek – nie może z kolei być posiadaczem innego aktywnego konta w Getin Banku, założonego przed 17 maja 2021 roku.

Nie masz konta w Getin Banku? Tym lepiej!

Co ciekawe, w lepszym położeniu są osoby, które nie posiadają rachunku w Getin Banku, bowiem mogą one skorzystać z promocji dla dorosłych i za założenie Konta Proste Zasady odebrać 100 zł premii, i możliwość założenia konta oszczędnościowego i lokaty na 2% w skali roku z łącznym limitem do 20.000 zł. Tę akcję szczegółowo opisałem w dedykowanym artykule.

Zasady promocji

Gotowi? Zaczynajmy. Podstawowym warunkiem otrzymania premii jest założenie Konta Proste Zasady Junior. Macie na to czas do 30 czerwca 2021 roku. W tym celu należy przespacerować się do najbliższego oddziału Getin Banku i wyrazić chęć uczestnictwa w promocji. Wcześniej jednak, za pomocą bankowości elektronicznej, wyraźcie (lub upewnijcie się, że zrobiliście to wcześniej) zgodę na działania marketingowe banku. 

Umowę o rachunek podpisze jego przyszły właściciel lub właścicielka, na co rodzic powinien wyrazić pisemną zgodę. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodów osobistych lub innych dokumentów tożsamości. Konieczne będzie także zaakceptowanie regulaminu promocji podczas podpisywania umowy w placówce banku.

Dwa proste warunki

Premia podzielona jest na trzy części, czyli trzy karty podarunkowe o wartości 20 zł do sklepów Decathlon – po jednej za każdy miesiąc, kiedy wywiążecie się z warunków promocji. Mowa o dwóch zadaniach:

 • wykonaniu przelewu na konto dziecka (z własnego konta osobistego w Getin Banku) o wartości minimum 20 zł,
 • wykonaniu minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem.

Warunki te należy spełnić w każdym z trzech miesięcy, następujących po miesiącu założenia konta dziecku. Jeśli więc rachunek Junior zostanie założony w maju, wymienione wyżej warunki powinniście spełnić w czerwcu, lipcu oraz sierpniu.

Pamiętajcie, by do momentu przekazania ostatniej części nagrody nie wycofywać zgód marketingowych i nie zamykać konta ani nie wypowiadać umowy o bankowość elektroniczną.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wydanie i realizacja nagród 

Po spełnieniu warunków danego miesiąca elektroniczna karta podarunkowa zostanie przekazana do 7. dnia roboczego miesiąca następnego. Znajdziecie ją w bankowości elektronicznej rodzica lub po zalogowaniu się do aplikacji na smartfonie. 

Elektroniczne karty podarunkowe zachowają ważność do 14 stycznia 2022 roku. Wykorzystacie je podczas zakupów online lub stacjonarnie – w końcu sklepy są już otwarte. 🙂

Więcej szczegółów o e-kartach podarunkowych Decathlon znajdziecie tutaj.

Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce,
 • 3,5% prowizji (minimum 5 zł) za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za dwie pierwsze w miesiącu wpłaty i wypłaty gotówki w kasie banku,
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Konto Proste Zasady Junior jest oczywiście całkowicie darmowe. Wasza latorośl nie zapłaci za prowadzenie konta, używanie karty czy wypłaty z bankomatów w Polsce.

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów