fbpx

Getin Bank: od teraz 150 zł premii na start, konto oszczędnościowe na 3% (do 10.000 zł) oraz 1,7% (do 200.000 zł)

Trwa do:
28 lutego 2022

W Getin Bank trwa kolejna edycja „zestawu promocji”, dzięki któremu otrzymacie przyjemną premię na start, jak i efektywnie ulokujecie swoje oszczędności. Mianowicie, za założenie konta możecie zyskać 50 zł premii w formie karty podarunkowej Allegro. Kolejne nawet 800 zł bonusu (również w bonach) zyskacie polecając konto swoim bliskim w programie poleceń. Oprócz tego bank odświeżył promocję konta oszczędnościowego na 3% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Kolejne 200.000 zł będzie natomiast pracować na 1,7% w skali roku. Ponadto do waszej dyspozycji będzie lokata mobilna na 2% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł.

Dodatkowo, rejestrując swoją kartę debetową w programie Mastercard Bezcenne Chwile, otrzymacie punkty powitalne o wartości 100 zł. Wymienicie je na vouchery przykładowo do Circle K, Euro RTV AGD, czy Decathlon. Zatem łącznie do zdobycia w całym zestawie promocji będzie solidne 150 zł premii!

Uczestnictwo w promocji – 50 zł premii

Udział w programie poleceń zapewni Wam 50 zł w formie vouchera Allegro. Z promocji mogą skorzystać osoby, które w terminie od 31 maja 2021 roku do momentu startu promocji nie posiadały w Getin Banku konta osobistego. Co tu kryć – okres karencji jest bardzo krótki, a zasady przejrzyste.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby zdobyć premię na start, złóżcie wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową, wykorzystując do tego dedykowaną stronę promocji. Macie na to czas do 28 lutego 2022 roku – pamiętajcie, iż do tego dnia konto powinno zostać aktywowane, dlatego nie zwlekajcie do ostatniego dnia promocji. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera TNT. Kurier może być u Was już w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku.

Istotnym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych, w tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, za pomocą wiadomości e-mail i SMS oraz telefon.

Aby zdobyć premię w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku użyjcie kodu polecenia. Wpiszecie go na drugiej stronie wniosku (poniżej prezentuję screen w którym miejscu należy wpisać kod). Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem Getin Banku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać mój kod: Q8DTJ3.

Getin Bank – gdzie wpisać kod polecenia.

50 zł premii w programie poleceń

Aby zdobyć nagrodę należy w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po założeniu konta, zadbać o to, by na Wasz rachunek wpłynęło co najmniej 2000 zł. Może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku.

Odbiór nagrody będzie możliwy w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Przykładowo, otwierając konto w grudniu 2021 roku, warunki spełnijcie w styczniu, lutym oraz marcu 2022 roku, a nagroda zostanie udostępniona w kwietniu 2022 roku.

Na odbiór nagrody w bankowości elektronicznej będziecie mieli czas aż do 31 lipca 2022 roku – zostaniecie o tym poinformowani SMS-owo oraz poprzez wiadomość w bankowości online. Pamiętajcie też o tym, aby nie przekształcać konta w rachunek wspólny, nie wycofywać wyrażonych zgód handlowo-marketingowych, ani nie zamykać rachunku do momentu wyboru i otrzymania nagrody.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XIV edycja).

Ważność kart podarunkowych Allegro upływa 27 lutego 2023 roku. Mają one niejako charakter wielorazowy. W przypadku, gdy kwota wykorzystana przy transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej, jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera. Przykładowo płacąc voucherem o wartości 50 zł za zakupy na kwotę 30 zł, od razu otrzymacie nowy voucher o wartości 20 zł. Podczas jednej transakcji nie można łączyć kilku voucherów.

Użyj mojego kodu polecenia: Q8DTJ3

100 zł premii w punktach Bezcenne Chwile

Klienci Getin Banku mają też szansę otrzymać 100 zł w postaci punktów programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Za spełnienie warunków promocji otrzymacie aż 6800 punktów. Punkty te wymienicie na nagrody rzeczowe, bilety do kina lub – co wzbudza największe zainteresowanie – vouchery do ulubionych sklepów. Przykładowo, za 3400 punktów „kupicie” voucher o wartości 50 zł do takich podmiotów jak: Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych.

O tym, jak działa program Bezcenne Chwile, przeczytacie tutaj.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadają lub wyrobią kartę debetową Mastercard wydaną do umowy o kartę zawartej po 31 marca 2021 roku, ale nie później niż do 31 marca 2022 roku. Oznacza to, iż jeśli teraz założycie konto – z automatu uzyskacie prawo do uczestnictwa w promocji. Natomiast w promocji nie biorą udziału karty debetowe zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile przed startem niniejszej akcji promocyjnej (czyli przed 10 grudnia 2021 roku).

Do programu można przystąpić najpóźniej do 15 kwietnia 2022 roku. Kolejnym niezbędnym krokiem jest udzielenie zgód marketingowych podczas rejestracji w programie. W ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu lub od momentu rejestracji karty do istniejącego rachunku programu jako kolejnej karty, należy wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł (lub więcej). Mogą to być zarówno transakcje internetowe, jak i w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Wszelkie wyłączenia pod względem kodów MCC oraz typów transakcji znajdziecie w regulaminie promocji.

Punkty zostaną naliczone w terminie do 20 dni roboczych od spełniania wszystkich warunków, i będą ważne trzy miesiące od dnia ich przyznania.

Promocja trwa do 31 marca 2022 roku. Pula nagród w promocji wynosi 1700 sztuk. Na 7 dni przed szacowanym terminem zakończenia promocji, informacja na ten temat pojawi się na stronie promocji. Tam też znajdzie się oficjalna informacja o zakończeniu promocji.

Szczegóły na dedykowanej stronie Getin Banku oraz w regulaminie promocji.

Darmowe Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce,
 • 3,5% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłatę gotówki kartą z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za dwie pierwsze w miesiącu wpłaty gotówki w kasie banku (każda kolejna kosztuje 10 zł),
 • 0 zł za dwie pierwsze w miesiącu wypłaty gotówki w kasie banku (każda kolejna kosztuje 10 zł),
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł lub 2 EUR/USD/CHF/EUR), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,8% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

800 zł premii w programie poleceń

Kolejna okazja do zgarnięcia sowitej premii jest w zasadzie powiązana z pierwszą. Skoro otrzymaliście już 50 zł jako polecony, możecie teraz stanąć po drugiej stronie barykady i polecać konto swoim bliskim i znajomym. Premia ponownie będzie miała charakter bonów do wybranych sklepów, jednak tym razem o wartości 80 zł

Limit to 10 skutecznych poleceń na uczestnika (stąd tytułowe 800 zł). Czas na całe przedsięwzięcie macie do końca lutego 2022 roku. To ostateczny termin aktywacji rachunku przez poleconego. Wydanie nagród jest tutaj analogiczne jak w przypadku promocji dla poleconego.

Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie Waszego indywidualnego kodu polecającego. Nowa edycja programu wymaga ponownej rejestracji – to wiadomość dla weteranów. 🙂

Możliwość zdobycia kodu znajdziecie w bankowości internetowej, przechodząc do zakładek Oferty i wnioski, a następnie odszukując Program poleceń

Dalsze postępowanie z kodem przebiega według znanego Wam schematu: teraz to Wy podajecie kod swoim znajomym, a oni muszą spełnić warunki opisane wyżej. Jeśli tak się stanie, otrzymają 50 zł premii (identycznie jak Wy przed chwilą), a Wam będzie przysługiwać identyczny bon jak wcześniej, ale o wartości 80 zł.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XIV edycja).

Użyj mojego kodu polecenia: Q8DTJ3

Lokata mobilna na Start – 2% w skali roku

Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z lokaty mobilnej na 2% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 10.000 zł. Lokata ta dostępna jest wyłącznie dla klienta aktywującego pierwszy profil w Bankowości Mobilnej przy jednoczesnym posiadaniu wymaganych zgód marketingowych. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Likwidacja lokaty przed zakończeniem okresu umownego skutkuje utratą należnych odsetek. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Oczywiście aplikacja Getin Banku dostępna jest na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku do 10.000 zł

W ramach akcji Bonus za aktywność, możecie zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez okrągły rok! Maksymalna kwota depozytu to 10.000 zł. Pieniądze możecie przelewać na konto oszczędnościowe w dowolnym momencie, a odsetki będą wypłacane co miesiąc (w dwóch częściach: najpierw odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania, a następnie wyrównanie do 3% po spełnieniu miesięcznych warunków). Promocja Bonus za aktywność przeznaczona jest dla klientów, którzy nie mieli w Getin Banku konta osobistego w okresie od 1 września 2019 roku do 30 listopada 2021 roku, a dodatkowo nie korzystali z poprzednich edycji promocji Bonus za aktywność.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe jest ciekawym rachunkiem oszczędnościowym, którego prowadzenie nie kosztuje ani złotówki. Ponadto pierwszy przelew wewnętrzny w każdym miesiącu również będzie darmowy (kolejne są już płatne zgodnie z tabelą opłat).

Warunki promocyjnego oprocentowania

Warunkiem uzyskania preferencyjnego oprocentowania na poziomie 3% w skali roku jest aktywne korzystanie z konta osobistego Getin Banku. Bank rozumie to przez regularne, miesięczne wpłaty na konto osobiste o łącznej wartości co najmniej 2000 zł (czyli w pierwszych 3 miesiącach, spełniając warunek dla premii na start, przy okazji zapewniacie sobie dobre oprocentowanie). Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji rachunku. Wpłata powinna zostać jedynie odnotowana na koncie, nie ma potrzeby trzymać jej stale na rachunku. Pieniądze mogą pochodzić różnych źródeł (przelew wynagrodzenia, wpłaty obce czy przelewy z rachunków własnych w innych bankach).

Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane od momentu wpłynięcia pierwszego „wynagrodzenia” na nowo-otwarte konto osobiste. Pierwszy wpływ musi mieć jednak miejsce nie później niż do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta. Przykładowo, otwierając konto w grudniu, pierwsze 2000 zł (lub więcej) musi się pojawić na koncie osobistym do 31 stycznia 2022 roku.

Warunkiem dodatkowym jest również wyrażenie zgód marketingowych i zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Promocja preferencyjnego oprocentowania trwa do 28 lutego 2022 roku. Później może zostać przedłużona na takich samych lub zmienionych warunkach. Jeśli jednak do końca lutego 2022 roku uda Wam się zawrzeć umowę, macie pewność objęcia preferencyjnym oprocentowaniem przez pełny rok na poziomie 3% w skali roku.

Szczegóły: regulamin promocji „Bonus za aktywność – edycja 5/2021” oraz w Tabeli oprocentowania.

Użyj mojego kodu polecenia: Q8DTJ3

Konto oszczędnościowe na 1,7% w skali roku do 200.000 zł

Kolejna promocja Getin Banku to również akcja dla oszczędzających. W tym przypadku oprocentowanie jest niższe (wynosi 1,7% w skali roku), jednak możliwa do zdeponowania kwota jest już o wiele bardziej konkretna – 200.000 zł z gwarancją oprocentowania przez 3 miesiące (92 dni). Bieżąca edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego trwa do 19 grudnia 2021 roku od 20 grudnia 2021 roku do 24 stycznia 2022 roku – do tej daty środki muszą się znaleźć na koncie oszczędnościowym, by aktywowało się promocyjne oprocentowanie.

Oczywiście promocję z oprocentowaniem 3% w skali roku oraz 1,7% w skali roku możecie ze sobą połączyć. W ten sposób efektywnie będziecie oszczędzali dla kwoty wynoszącej nawet 210.000 zł. Pierwsze 10.000 zł na 3% w skali roku, a kolejne 200.000 zł na 1,7% w skali roku.

Szczegóły w Tabeli oprocentowania oraz w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów