Getin Bank: III edycja programu poleceń z 50 zł premii na start, 100 zł za polecenie konta oraz Lokata Mobilna na 4% w skali roku do 20.000 zł

Zgodnie z przewidywaniami ruszyła III edycja świetnego programu poleceń „Polecam Proste Zasady”. Ponownie Getin Bank pozytywnie zaskoczył nas skracając okres karencji do 31 stycznia 2019 roku, czyli przeddzień startu najnowszej edycji promocji. Niezmiennie, za założenie konta możecie zdobyć 50 zł, zaś za jego skuteczne polecanie 100 zł premii. Maksymalnie możecie polecić rachunek 5 osobom. W tym miejscu mam jednak świetną wiadomość. Jeśli byliście już uczestnikami dwóch pierwszych edycji promocji, w trzeciej odsłonie licznik ponownie ustawiony jest od zera. Znalezienie chętnych na założenie Konta Proste Zasady nie jest szczególnym wyczynem, ponieważ zapewnia ono bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także bezpłatną kartę debetową po wykonaniu 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Co ważne, Getin Bank pozwala łączyć ze sobą promocje, dlatego oprócz premii na start, nowi klienci otrzymają możliwość założenia Lokaty Mobilnej na 4% w skali roku oraz konta oszczędnościowego na 3,4% w skali roku, a także skorzystania z pakietu assistance za darmo przez pół roku. Oprócz tego, Getin Bank ma w swojej ofercie również ciekawe promocje produktów kredytowych, a mianowicie 100 zł premii do Circle K z kartą kredytową oraz darmowy kredyt do 2000 zł.

 

 

Uczestnicy promocji + jak założyć konto w promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, Getin Bank jest bardzo liberalny w zakresie okresu karencji. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że na dzień 31 stycznia 2019 roku (czyli przeddzień startu promocji) nie posiadaliście jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku.

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Getin Banku (w tym przesyłanie informacji handlowych) oraz wyraźcie zgodę na przekazanie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody (czyli faktu, iż odnotowano polecenie).

 

 

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na drugiej stronie wniosku kodu polecenia. Jeśli nikt z waszych znajomych nie przekazał Wam takowego kodu, możecie skorzystać z mojego polecenia. Kod polecenia otrzymacie pisząc do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wystarczy, że w tytule i treści wiadomości napiszecie „kod polecenia Getin Bank” lub podobną frazę. Kody staram się wysyłać jak najszybciej, maksymalnie w ciągu kilku godzin, gdy jest to niestandardowa pora dnia. Korzystając z mojego kodu macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ spełniam wszelkie obostrzenia wymagane przez regulamin dla osób polecających. Oczywiście dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂 

 

 

Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 

 

Umowa o konto zostanie dostarczona kurierem TNT. W tym miejscu należy pochwalić zarówno bank, jak i firmę kurierską. Otóż po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane. Umowa może być do Was dostarczona już kolejnego dnia roboczego! Kurier przyjedzie pod wskazany przez Was adres (można to doprecyzować z konsultantem), do domu, szkoły, pracy, gdzie tylko będzie Wam wygodnie podpisać umowę.

 

Zasady promocji – premia na start za założenie konta

Po otwarciu konta, wystarczy, że przez 3 kolejne pełne miesiące będziecie zapewniali wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Może to być wpływ z rachunku osobistego w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank. Przelew z waszego konta w innym banku bez problemu spełni warunki promocji! Dla przykładu, zakładając konto w lutym, warunki należy spełnić w marcu, w kwietniu oraz w maju, zaś zgodnie z naszym przykładem, wypłata premii nastąpi w czerwcu 2019 roku. W przypadku założenia konta w kolejnych miesiącach nastąpi naturalne przesunięcie o jeden miesiąc.

 

100 zł premii dla polecających

W programie zarabia również osoba polecająca – 100 zł netto za skuteczne polecenie konta. Getin Bank umożliwia bycie najpierw osobą poleconą, by następnie polecać konta swoim znajomym. Maksymalnie możecie polecić konto 5 osobom. Aby zostać polecającym wygenerujcie kod polecenia w bankowości online, w aplikacji mobilnej lub na infolinii. Aby móc polecać konto, sami musicie posiadać dowolny rachunek osobisty w Getin Banku wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi oraz zgodą na przekazywanie informacji handlowych. Jeśli braliście udział w I i/lub II edycji programu, ponownie musicie wygenerować nowy kod polecenia! Po przekazaniu kodu, polecający powinien złożyć wniosek na tej stronie.

Program poleceń trwa od 1 lutego 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie programu „Polecam Proste Zasady”.

 

Produkty oszczędnościowe, czyli nawet 4% w skali roku

Getin Bank ma w swojej ofercie bardzo dobre produkty oszczędnościowe. Pierwszym z nich jest lokata mobilna oprocentowana na 4% w skali roku. Lokatę możecie założyć poprzez aplikację mobilną na okres 3 miesięcy. Minimalna kwota lokaty to 500 zł, zaś maksymalna 20.000 zł.

Drugi z produktów to rachunek oszczędnościowy. W tym przypadku promocyjne oprocentowanie wynosi 3,4% w skali roku i obowiązuje dla kwoty sięgającej 400.000 zł! Dotyczy to zarówno nowych, jak i obecnych klientów banku.

Trzeci warty polecenia produkt oszczędnościowy w Getin Banku to e-Lokata na Nowe Środki, której oprocentowanie to również 2,8% w skali roku. Maksymalna kwota dla której obowiązuje preferencyjne oprocentowanie wynosi 1.000.000 zł i to na okres 3 miesięcy.

 

Promocje kredytowe Getin Banku

Getin Bank ma również dwie bardzo fajne promocje produktów kredytowych. Co ważne, z obu mogą skorzystać aktualni posiadacze konta w Getin Banku. Oznacza to, iż po założeniu rachunku będziecie mogli zdobyć zarówno 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K w promocji karty kredytowej, jak i skorzystać z promocji darmowego kredytu gotówkowego dla kwoty do 2000 zł. Darmowy kredyt to świetny sposób na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u, szczególnie, iż możecie go zaciągnąć na okres do 12 miesięcy.

Odnośniki do opisów wymienionych promocji:

 

Złóż wniosek i odbierz zestaw premii od Getin Banku

 

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz w dokumencie dotyczącym opłat.

 

 

Darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

Złóż wniosek i odbierz zestaw premii od Getin Banku

 

Jak zamknąć konto po odebraniu premii

Po odebraniu premii, konto możecie zamknąć w pełni online. Wniosek o zamknięcie rachunku dostępny jest w zakładce Oferta i wnioski, a następnie Obsługa. Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dyspozycję. Z doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, iż konsultant zaproponuje Wam promocję zapewniającą 5% moneyback za płatności kartą lub BLIKIEM. Okres obowiązywania promocji to 6 miesięcy, zaś maksymalny zwrot to 30 zł miesięcznie. Oznacza to, iż łącznie do zdobycia jest nawet 180 zł. Miejmy nadzieję, iż oferta retencyjna będzie utrzymywana jak najdłużej 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów