fbpx

Getin Bank: 150 zł premii na start, lokata mobilna na 3,5% (do 50.000 zł) oraz konto oszczędnościowe na 5% w skali roku (do 400.000 zł)

Trwa do:
31 maja 2022

Jako, że Getin Bank zdecydował się na podwyższenie preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym, postanowiłem zaktualizować cały artykuł analizujący „getinowy zestaw promocji”. Od 9 maja 2022 roku Elastyczne Konto Oszczędnościowe zapewnia aż 5% w skali roku dla kwoty do 400.000 zł. Poza świetną ofertą oszczędnościową, zakładając konto w Getin Banku otrzymacie 50 zł premii w formie karty podarunkowej Allegro w ramach programu poleceń. Dodatkowo, rejestrując swoją kartę debetową w programie Mastercard Bezcenne Chwile, uzyskacie punkty powitalne o wartości 100 zł. Wymienicie je na vouchery przykładowo do Circle K, Euro RTV AGD, czy Allegro. Kolejne nawet 800 zł bonusu (również w bonach) zyskacie polecając konto swoim bliskim w programie poleceń. Ponadto do waszej dyspozycji będzie lokata mobilna na 3,5% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł oraz Lokata na Nowe Środki – do 5,5% w skali roku dla kwoty do 180.000 zł. Ostatniej z lokat poświęciliśmy nawet osobny artykuł.


Uczestnictwo w promocji – 50 zł premii

Udział w programie poleceń zapewni Wam 50 zł w formie vouchera Allegro. Z promocji mogą skorzystać osoby, które w terminie od 31 sierpnia 2021 roku do momentu startu promocji nie posiadały w Getin Banku konta osobistego. Co tu kryć – okres karencji jest bardzo krótki, a zasady przejrzyste.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby zdobyć premię na start, złóżcie wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową, wykorzystując do tego dedykowaną stronę promocji. Macie na to czas do 31 maja 2022 roku – pamiętajcie, iż do tego dnia konto powinno zostać aktywowane, dlatego nie zwlekajcie do ostatniego dnia promocji. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera TNT. Kurier może być u Was już w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku.

Istotnym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych, w tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, za pomocą wiadomości e-mail i SMS oraz telefon.

Aby zdobyć premię w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku użyjcie kodu polecenia. Wpiszecie go na drugiej stronie wniosku (poniżej prezentuję screen w którym miejscu należy wpisać kod). Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem Getin Banku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać mój kod: MRRT25.

Getin Bank – gdzie wpisać kod polecenia.

50 zł premii w programie poleceń

Aby zdobyć nagrodę należy w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po założeniu konta, zadbać o to, by na Wasz rachunek wpłynęło co najmniej 2000 zł. Może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku.

Odbiór nagrody będzie możliwy w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Przykładowo, otwierając konto w maju 2022 roku, warunki spełnijcie w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2022 roku, a nagroda zostanie udostępniona we wrześniu 2022 roku.

Na odbiór nagrody w bankowości elektronicznej będziecie mieli czas aż do 31 października 2022 roku – zostaniecie o tym poinformowani SMS-owo oraz poprzez wiadomość w bankowości online. Pamiętajcie też o tym, aby nie przekształcać konta w rachunek wspólny, nie wycofywać wyrażonych zgód handlowo-marketingowych, ani nie zamykać rachunku do momentu wyboru i otrzymania nagrody.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XV edycja).

Ważność kart podarunkowych Allegro upływa 27 lutego 2023 roku. Mają one niejako charakter wielorazowy. W przypadku, gdy kwota wykorzystana przy transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej, jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera. Przykładowo płacąc voucherem o wartości 50 zł za zakupy na kwotę 30 zł, od razu otrzymacie nowy voucher o wartości 20 zł. Podczas jednej transakcji nie można łączyć kilku voucherów.

Użyj mojego kodu polecenia: MRRT25

100 zł premii w punktach Bezcenne Chwile

Oprócz premii w programie poleceń, możecie również otrzymać 8000 punktów powitalnych w ramach akcji „Wiosenne przyspieszenie” od Mastercard Bezcenne Chwile. Ich wartość to ponad 100 zł. Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród wynoszącej 67.500 sztuk (czyli bardzo dużo). Kto weźmie udział – ten się załapie na nagrodę. Informacja o wyczerpaniu puli pojawi się na stronie promocji z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Udział w promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadały zarejestrowanej jakiejkolwiek karty płatniczej w programie Bezcenne Chwile w terminie przed 28 marca 2022 roku. Mówiąc prościej, akcja ta przeznaczona jest dla całkiem nowych klientów programu Bezcenne Chwile.

W celu zdobycia pakietu 8000 punktów, należy do 30 czerwca 2022 roku zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od momentu dodania karty do programu wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Transakcje możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i online. Wyłączone są standardowo płatności umożliwiające „zbyt łatwe nabicie punktów”, wyszczególnione według kodów MCC (przykładowo transakcje hazardowe albo doładowania Revoluta).Punkty zostaną dopisane do rachunku punktowego w ciągu maksymalnie 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Ich okres ważności to jedynie 3 miesiące. Każde 4000 punktów pozwoli Wam od razu wymienić je na vouchery o wartości 50 zł – na przykład do Empika, Allegro, Decathlona, RTV Euro AGD, czy Circle K. Ewentualnie punkty możecie wymienić na vouchery do jednej z wielu marek odzieżowych lub na bilety do kina. Więcej na temat działania programu pisałem w tym artykule.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.


Darmowe Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 5 płatności bezgotówkowych (w przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 5 płatności bezgotówkowych (w przeciwnym razie opłata za kartę wyniesie 5 zł),
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce,
 • 3,5% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłatę gotówki kartą z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wpłatę gotówki w kasie banku (każda kolejna kosztuje 10 zł),
 • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki w kasie banku (każda kolejna kosztuje 10 zł),
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł lub 2 EUR/USD/CHF/EUR), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,8% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (1,50 zł).

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

800 zł premii w programie poleceń

Kolejna okazja do zgarnięcia sowitej premii jest w zasadzie powiązana z pierwszą. Skoro otrzymaliście już 50 zł jako polecony, możecie teraz stanąć po drugiej stronie barykady i polecać konto swoim bliskim i znajomym. Premia ponownie będzie miała charakter bonów do wybranych sklepów, jednak tym razem o wartości 80 zł

Limit to 10 skutecznych poleceń na uczestnika (stąd tytułowe 800 zł). Czas na całe przedsięwzięcie macie do końca maja 2022 roku. To ostateczny termin aktywacji rachunku przez poleconego. Wydanie nagród jest tutaj analogiczne jak w przypadku promocji dla poleconego.

Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie Waszego indywidualnego kodu polecającego. Nowa edycja programu wymaga ponownej rejestracji – to wiadomość dla weteranów. 🙂

Możliwość zdobycia kodu znajdziecie w bankowości internetowej, przechodząc do zakładek Oferty i wnioski, a następnie odszukując Program poleceń

Dalsze postępowanie z kodem przebiega według znanego Wam schematu: teraz to Wy podajecie kod swoim znajomym, a oni muszą spełnić warunki opisane wyżej. Jeśli tak się stanie, otrzymają 50 zł premii (identycznie jak Wy przed chwilą), a Wam będzie przysługiwać identyczny bon jak wcześniej, ale o wartości 80 zł.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XV edycja).

Użyj mojego kodu polecenia: MRRT25

Lokata mobilna na Start – 3,5% w skali roku

Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z lokaty mobilnej na 3,5% w skali roku dla kwoty od 1000 zł do 50.000 zł. Lokata ta dostępna jest wyłącznie dla klienta aktywującego pierwszy profil w Bankowości Mobilnej przy jednoczesnym posiadaniu wymaganych zgód marketingowych. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Likwidacja lokaty przed zakończeniem okresu umownego skutkuje utratą należnych odsetek. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Oczywiście aplikacja Getin Banku dostępna jest na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku do 10.000 zł

W ramach akcji Bonus za aktywność, możecie zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez okrągły rok! Maksymalna kwota depozytu to 10.000 zł. Pieniądze możecie przelewać na konto oszczędnościowe w dowolnym momencie, a odsetki będą wypłacane co miesiąc (w dwóch częściach: najpierw odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania, a następnie wyrównanie do 3% po spełnieniu miesięcznych warunków). Promocja Bonus za aktywność przeznaczona jest dla klientów, którzy nie mieli w Getin Banku konta osobistego w okresie od 1 września 2019 roku do 28 lutego 2022 roku, a dodatkowo nie korzystali z poprzednich edycji promocji Bonus za aktywność.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe jest ciekawym rachunkiem oszczędnościowym, którego prowadzenie nie kosztuje ani złotówki. Ponadto pierwszy przelew wewnętrzny w każdym miesiącu również będzie darmowy (kolejne są już płatne zgodnie z tabelą opłat).

Warunki promocyjnego oprocentowania

Warunkiem uzyskania preferencyjnego oprocentowania na poziomie 3% w skali roku jest aktywne korzystanie z konta osobistego Getin Banku. Bank rozumie to przez regularne, miesięczne wpłaty na konto osobiste o łącznej wartości co najmniej 2000 zł (czyli w pierwszych 3 miesiącach, spełniając warunek dla premii na start, przy okazji zapewniacie sobie dobre oprocentowanie). Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji rachunku. Wpłata powinna zostać jedynie odnotowana na koncie, nie ma potrzeby trzymać jej stale na rachunku. Pieniądze mogą pochodzić z różnych źródeł (przelew wynagrodzenia, wpłaty obce czy przelewy z rachunków własnych w innych bankach).

Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane od momentu wpłynięcia pierwszego „wynagrodzenia” na nowo-otwarte konto osobiste. Pierwszy wpływ musi mieć jednak miejsce nie później niż do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta. Przykładowo, otwierając konto w kwietniu 2022 roku, pierwsze 2000 zł (lub więcej) musi się pojawić na koncie osobistym do 31 maja 2022 roku.

Warunkiem dodatkowym jest również wyrażenie zgód marketingowych i zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Do promocji preferencyjnego oprocentowania możecie przystąpić w terminie do 31 maja 2022 roku. Jeśli zdążycie – macie pewność objęcia preferencyjnym oprocentowaniem przez pełny rok na poziomie 3% w skali roku.

Szczegóły: regulamin promocji „Bonus za aktywność – edycja 1/2022” oraz w Tabeli oprocentowania.

Użyj mojego kodu polecenia: MRRT25

Konto oszczędnościowe na 5% w skali roku do 400.000 zł

Kolejna promocja Getin Banku to również akcja dla oszczędzających. W tym przypadku oprocentowanie wynosi 5% w skali roku, jednak możliwa do zdeponowania kwota jest już o wiele bardziej konkretna – 400.000 zł z gwarancją oprocentowania przez 3 miesiące (92 dni). Bieżąca edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego trwa od 9 maja do 26 maja 2022 roku – do tej daty środki muszą się znaleźć na koncie oszczędnościowym, by aktywowało się promocyjne oprocentowanie.

Oczywiście obie promocje konta oszczędnościowego możecie ze sobą połączyć. W ten sposób efektywnie będziecie oszczędzali dla kwoty wynoszącej nawet 410.000 zł.

Szczegóły w Tabeli oprocentowania oraz w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów