Getin Bank: 180 zł premii w formie 5% zwrotu od płatności bezgotówkowych, lokata na 3% w skali roku oraz pakiet assistance pół roku za darmo

Po dłuższej przerwie, na arenę promocji bankowych powraca Getin Bank, który postanowił wypłacać 5% zwrotu od transakcji kartą oraz BLIKIEM. Oferta zielonego banku skierowana jest zatem do miłośników promocji, w których premia wypłacana jest w dłuższym horyzoncie czasowym (zamiast jednorazowej premii na start). W przypadku promocji „5% zwrotu na prostych zasadach” moneyback będzie wypłacany przez 6 kolejnych miesięcy, maksymalnie po 30 zł w skali miesiąca. Sumarycznie daje to solidne 180 zł premii i to bez żadnych wykluczeń pod względem rodzaju transakcji. A co oprócz tego oferuje Konto Proste Zasady? Całkiem sporo: darmowe prowadzenie rachunku i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatną kartę debetową po wykonaniu 1 płatności w miesiącu, lokatę mobilną na 3% w skali roku (do 10.000 zł), konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku (do 200.000 zł) oraz pakiet assistance „Pakiet Niezawodny” za darmo przez 6 miesięcy. Chyba zatem warto przeprosić się z Getinem 🙂

 

 

Kto może skorzystać z promocji 5% zwrotu na prostych zasadach

Z promocji mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek i podpiszą umowę o Konto Proste Zasady przez Internet lub telefonicznie w dniach od 10 lutego 2018 roku do 15 kwietnia 2018 roku. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgód na marketing bezpośredni produktów i usług banku, na marketing SMS i telefoniczny banku oraz na marketing elektroniczny banku.

Getin Bank stosuje roczny okres karencji, a mówiąc bardziej szczegółowo, z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Getin Banku po 18 lutego 2017 roku. Posiadanie innego produktu (na przykład samej lokaty bankowej) nie wyklucza z udziału w promocji.

 

Warunki promocji 5% zwrotu na prostych zasadach

Jak sama nazwa promocji wskazuje (i nie kłamie) warunki uzyskiwania zwrotów są bardzo proste i klarowne. Przez 6 kolejnych (pełnych) miesięcy bank będzie naliczał 5% zwrotu od transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową lub BLIKIEM. Bank nie stosuje żadnych wykluczeń, więc mniej typowe transakcje jak opłacanie rachunków kartą również uprawniają do otrzymania zwrotu. Maksymalnie w skali miesiąca możecie zdobyć 30 zł premii, co oznacza, iż w celu zdobycia pełnej puli należy wykonać płatności na co najmniej 600 zł. Premie będą wypłacane do 15. dnia kolejnego miesiąca. Wypłacane zwroty zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły promocji w krótkim i przejrzystym regulaminie.

 

Złóż wniosek i odbierz nawet 180 zł premii

 

Lokata mobilna na 3% oraz konto oszczędnościowe na 2,5%

Getin Bank ma w swojej bardzo przyzwoite produkty oszczędnościowe. Pierwszym z nich jest lokata mobilna oprocentowana na 3% w skali roku. Lokatę możecie założyć poprzez aplikację mobilną na okres 2 miesięcy. Minimalna kwota lokaty to 500 zł, zaś maksymalna 10.000 zł.

Drugi z produktów to rachunek oszczędnościowy. W tym przypadku promocyjne oprocentowanie wynosi 2,5% w skali roku i obowiązuje dla kwoty do 200.000 zł przez 4 pierwsze miesiące. Oprocentowanie nadwyżki ponad kwotę 200.000 zł oraz oprocentowanie całości środków po okresie promocji jest zgodne z aktualną tabelą oprocentowania.

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Ogólnie rzecz biorąc, korzystając w dość tradycyjny sposób z usług Getin Banku, nie zapłacicie ani złotówki z tytułu posiadania konta. Nie da się ukryć, iż konto zakładacie, aby maksymalnie wykorzystać zalety płynące z moneyback od płatności bezgotówkowych. Dlatego warunek „darmowości karty” spełni się niejako z automatu.

Czy zatem Konto Proste Zasady to dobry kandydat na „główny rachunek”? Myślę, że tak, szczególnie dla osób, które dużo płacą kartą, ale również lubią korzystać z gotówki. Darmowe bankomaty stają się pomału rarytasem, dostępnym w coraz mniejszej liczbie banków, zaś Getin Bank oferuje wszystkie bankomaty zupełnie za friko.

 

Darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

Złóż wniosek i odbierz nawet 180 zł premii

 

Miłośnikom moneyback polecam również analizę promocji konta T-Mobile Usługi Bankowe. Tam również możecie otrzymać 5% zwrotu od transakcji bezgotówkowych i to do 300 zł w skali roku! Oprócz tego telekomowy bank zapewnia 200 zł premii (do wykorzystania w sklepach Decathlon) oraz konto oszczędnościowe na 3% w skali roku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów