eurobank: otwórz konto w pakiecie Active i odbierz 100 zł premii w promocji „Oszalał po setce” oraz do 720 zł w formie 5% moneyback

W ofercie eurobanku pojawiła się kolejna ciekawa promocja zapewniająca 100 zł premii na start za założenie konta Active. Oprócz tego, konto Active zapewnia 5% moneyback od wybranych transakcji kartą. Maksymalny miesięczny zwrot sięga 60 zł, co w skali roku daje nawet 720 zł. Dla oszczędzających eurobank przygotował natomiast lokatę log-lok na 3,5% w skali roku oraz konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku. 

 

 

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do akcji nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez eurobank (jako dzień przystąpienia należy rozumieć moment prawidłowego złożenia wniosku). Przykładowo, składając wniosek 25 maja 2018 roku, wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 25 maja 2017 roku.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział promocji należy w okresie trwania akcji promocyjnej (czyli od 14 maja 2018 roku do 15 czerwca 2018 roku) prawidłowo i w sposób kompletny wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając w nim następujące dane: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu kontaktowego oraz adres email. Po wypełnieniu formularza zostaniecie przeniesieni do właściwego wniosku o konto. Należy go wypełnić do 15 czerwca 2018 roku. Pamiętajcie, aby zawnioskować również o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

Umowę o konto Active możecie sfinalizować przelewem inicjującym lub za pośrednictwem kuriera. Podpisanie umowy musi nastąpić do końca czerwca tego roku. 

 

Warunki promocji

Aby zdobyć premię należy w ciągu trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu podpisania umowy o konto) wykonać płatności bezgotówkowe na kwotę co najmniej 400 zł miesięcznie. Ponadto w każdym z trzech miesięcy musicie minimum 2-krotnie zalogować się do bankowości online lub mobilnej.

Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Premie zwolnione są z opodatkowania.

 

Przykład:

 • Konto otwieracie w maju,
 • Warunki spełniacie w czerwcu, lipcu oraz sierpniu,
 • Bonus zostanie wypłacony we wrześniu.

 

Szczegóły: Regulamin promocji „Oszalał po setce”.

 

Moneyback 5% za płatności kartą

Po założeniu konta oraz przystąpieniu (online, w oddziale lub na infolinii) do promocji „Rodzina i Przyjaciele” nabywacie prawo do otrzymywania 5% zwrotu z tytułu płatności kartą. Moneyback naliczany jest za wydatki w wybranych kategoriach: sport, rozrywka, rekreacja. Szczegółowy wykaz kategorii, za które otrzymacie zwrot znajdziecie w załączniku do regulaminu. Najciekawsze z nich to między innymi: linie lotnicze, koleje, linie autobusowe, hotele, ośrodki wypoczynkowe, restauracje, bary, kina, teatry, muzea, pływalnie, czy inne obiekty sportowe. Transakcje mogą zostać wykonane zarówno w kraju i za granicą. Mogą to być tradycyjne płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności Internetowe (a nawet drogą pocztową lub telefonicznie). Maksymalny zwrot wynosi 60 zł miesięcznie, czyli do 720 zł rocznie. Wypłaty zwrotów następują do 20. dnia kolejnego miesiąca.

Szczegóły promocji w regulaminie moneyback.

 

Otwórz konto Active w promocji „Oszalał po setce”

 

Produkty oszczędnościowe

Lokata logujesz-lokujesz dostępna jest dla osób, które aktywują bankowość mobilną eurobanku (aplikację eurobank mobile) na swoim pierwszym urządzeniu mobilnym – tylko przez 7 dni od daty tej aktywacji. 

 • Oprocentowanie stałe: 3,5% w skali roku,
 • Okres trwania lokaty: 1 miesiąc,
 • Kwota lokaty: od 200 zł do 10000 zł.

Ponadto możecie skorzystać z konta oszczędnościowego Ekstra Zysk na 2,5% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł oraz lokaty na dobry start (2,5% w skali roku, od 200 zł do 50.000 zł, na okres 3 miesięcy).

 

Szczegóły Konta Active

 • 0 zł / 9 zł za prowadzenie konta (opłata nie jest pobierana, gdy na wasze konta zostaną dokonane wpływy z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty przekazywana przez pracodawcę / podmiot lub osobę, z którą posiadacz konta zawarł umowę cywilnoprawną / organ emerytalno-rentowy na kwotę wynoszącą minimum 1500 zł lub średnie saldo środków na koncie/lokatach wyniesie 15.000 zł),
 • 0 zł / 4,90 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową (w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 400 zł opłata nie jest pobierana),
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę minimum 100 zł oraz 1,90 zł w przypadku wypłaty na kwotę niższą niż 100 zł,
 • 5 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za przelewy internetowe ,

 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w kasie banku.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

21

tysięcy
polubień

2.1

tysięcy członków
grupy

1.7

tysięcy
artykułów