fbpx

EnveloBank: 100 zł premii na start, do 200 zł w programie poleceń, do 200 zł zwrotu za e-zakupy oraz korzystne płatności zagraniczne

Po nie do końca udanej akcji z 50 zł premii, EnveloBank postanowił podwoić bonus na start za założenie konta. W najnowszej promocji EnveloKonta możecie zdobyć 100 zł łatwej premii na start oraz dodatkowo 200 zł w ramach programu poleceń. Oprócz tego możecie skorzystać z wewnętrznej promocji Banku Pocztowego zapewniającej do 200 zł zwrotu w zamian za korzystanie z usług Poczty Polskiej. Oprócz premii pieniężnych, ważnym aspektem przemawiającym za otwarciem EnveloKonta są bardzo korzystne rozwiązania w zakresie płatności zagranicznych. Bank nie pobiera żadnych opłat za przewalutowanie transakcji oraz stosuje bardzo korzystny kurs przeliczeniowy udostępniany przez organizację VISA. Być może dla części z Was będzie to główny motyw do założenia EnveloKonta, będącego wygodnym narzędziem płatniczym podczas wakacyjnych wojaży. UWAGA – tym razem pula promocyjnych wniosków wynosi wyłącznie 1800 sztuk, zatem warto się pospieszyć z rejestracją w promocji.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci EnveloBanku, którzy nigdy nie posiadali EnveloKonta lub konta w Banku Pocztowym oraz wobec których nie jest już procesowany wniosek o żadne z wymienionych kont.

Jak założyć promocyjne konto

Aby założyć promocyjne EnveloKonto należy postępować według następującego schematu. Na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, tworząc w ten sposób profil uczestnika akcji. Macie na to czas od 23 lipca 2018 roku do 31 lipca 2018 roku. Organizator zastrzega jednak, iż promocja może zostać zakończona przed czasem. Pula promocyjnych wniosków wynosi jedynie 1800 sztuk. Na szczęście na stronie promocji znajduje się licznik ukazujący ile jeszcze promocyjnych wniosków pozostało, dlatego macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Podczas rejestracji wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaakceptować regulamin wraz ze zgodą na przetwarzanie danych przez Bank Pocztowy w celach związanych z realizacją promocji (wystarczy zaznaczyć wyłącznie pierwsze i drugie okienko, pozostałe są nieobowiązkowe).

Po rejestracji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z linkiem aktywacyjnym oraz danymi do logowania na stronie promocji. Hasło posłuży do logowania w przyszłości, gdy będziecie uzupełniali dane do wypłaty premii. Natomiast w tym momencie zostaniecie zalogowani automatycznie. Teraz wystarczy, że złożycie wniosek o EnveloKonto wraz z EnveloKartą debetową za pośrednictwem linku udostępnionego w profilu, klik: OTWÓRZ KONTO.

Na podpisanie umowy o konto i kartę macie natomiast czas do 21 sierpnia 2018 roku. Możecie to zrobić na trzy sposoby:

 • Przelewem weryfikacyjnym – najszybciej, ponieważ konto będzie aktywne już po 15 minutach. Pamiętajcie jednak, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku. Chociaż najmniejsza różnica w imieniu, czy adresie sprawi, iż wniosek zostanie odrzucony. Przelew weryfikacyjny można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał aktualny wzór podpisu). Przelew weryfikacyjny może zostać wykonany z konta założonego w następujących bankach: Alior Bank, BZ WBK, eurobank, mBank, Nest Bank, Orange Finanse, Raiffeisen Polbank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. W przypadku, gdy przelew weryfikacyjny zostanie odrzucony, poczekajcie na kontakt telefoniczny z banku. Otrzymacie wówczas propozycję podpisania umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce.
 • Kurierem – kurier dostarczy Wam umowę w ciągu kilku dni roboczych. Umowa może być dostarczona zarówno do miejsca zamieszkania, jak i do pracy, szkoły, czy też innego miejsca, w którym będzie Ci wygodnie podpisać dokumenty. To chyba najbardziej optymalna forma podpisania umowy. Podczas wyboru tego wariantu należy przesłać skany dowodu osobistego w trakcie składania wniosku.
 • W placówce banku lub na poczcie – po wypełnieniu wniosku internetowo, umowę można podpisać podczas wizyty w placówce. UWAGA – pracownik może chcieć wygenerować umowę na nowo, na standardowych warunkach, co uniemożliwia udział w promocji. W związku z tym pamiętajcie o poinformowaniu pracownika placówki o realizacji tego konkretnego wniosku o konto.

Warunki uzyskania 100 zł premii na start

W celu otrzymania premii, wystarczy, że do 12 września 2018 roku wykonacie co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 100 zł (przykładowo 63 zł, 24 zł i 34 zł). Na poczet promocji zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Finalizacją akcji będzie powiadomienie Was o otrzymaniu prawa do wypłaty premii. Stosownego maila od organizatora otrzymacie do 21 września 2018 roku. Następnie do 28 września 2018 roku będziecie musieli zalogować się na stronie promocji (link będzie podany w mailu) w celu uzupełnienia danych do wypłaty premii (podstawowe dane do zrealizowania przelewu). Premia zostanie wypłacona w terminie do 5 października 2018 roku. W dniu wypłaty premii wasze konto i karta muszą być aktywne. Później sami zdecydujecie co dalej. Kartę możecie zamknąć na infolinii. Zamknięcie konta dostępne jest natomiast w placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej, listownie lub online poprzez mailową wysyłkę wypowiedzenia umowy.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „EnveloKonto z premią 100 zł”.

Kalendarium promocji:

 • Od 23 lipca do 31 lipca 2018 – rejestrujecie się w promocji

 • Do 21 sierpnia 2018 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Do 12 września 2018 – wykonujecie 3 płatności kartą na minimum 100 zł

 • Do 21 września 2018 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych

 • Do 28 września 2018 – wypełniacie dane do wypłaty premii

 • Do 5 października 2018 – bonus ląduje na waszych kontach 🙂

“Polecaj konto i zarabiaj” – do 200 zł premii dodatkowej w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Oprócz bonusu za założenie konta, dodatkowe dochody możecie uzyskać w ramach programu poleceń. Za skuteczne polecenie oferty swoim bliskim otrzymacie 50 zł. Maksymalnie możecie polecić promocję 4 osobom, co daje sumaryczną wartość 200 zł premii dodatkowej. Poleceni natomiast będą mogli zdobyć bonus wynoszący 100 zł na start w zamian za założenie konta i spełnienie warunków promocji. Zgodnie z regulaminem, dopuszczalne jest bycie najpierw poleconym, a następnie polecającym, dzięki czemu możecie stworzyć niejako “łańcuszek poleceń”.

Kod polecenia wygenerujecie po rejestracji na dedykowanej stronie promocji. Osoba, której polecicie konto wpisuje uzyskany kod podczas rejestracji. Premię dodatkową otrzymacie w przypadku spełnienia warunków dla premii głównej (chodzi o 3 transakcje kartą na minimum 100 zł).

Transakcje zagraniczne i korzystne przewalutowania

Korzystne przewalutowania transakcji zagranicznych to prawdopodobnie największa zaleta EnveloKonta. Po pierwsze, bank nie pobiera żadnej prowizji za dokonanie przewalutowania (jest taki bank w Polsce, który za każde przewalutowanie dolicza sobie aż 5,8% wartości transakcji). Po drugie, EnveloBank przelicza wykonane płatności według średniego kursu oferowanego przez organizację VISA. Nie muszę chyba Was mocno uświadamiać, iż kurs ten jest bardzo korzystny i nie zawiera znaczących spreadów stosowanych przez inne banki. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest cytat z regulaminu prowadzenia EnveloKonta:

Wszystkie transakcje dokonane kartami (w walucie rachunku jak i w innych walutach), rozliczane są przez Bank w walucie rachunku, przy czym transakcje dokonane w walutach innych niż waluta rachunku przeliczane są przez organizacje Visa bezpośrednio na walutę rachunku zgodnie z kursem stosowanych w dniu rozliczenia operacji przez tę organizacje; kursy stosowane przez organizację Visa prezentowane są na stronie internetowej www.visaeurope.com.

Kurs po jakim zostanie rozliczona płatność możecie sprawdzać na bieżąco, korzystając z kalkulatora walutowego na stronie VISY. Wysokość opłaty za przewalutowanie pozostawiacie jako 0%. Przykładowo, 6 czerwca 2018 roku kurs VISY dla waluty Euro wynosił  4,291477 zł, natomiast średni kurs NBP 4,2829 zł. W przypadku USD VISA proponował kurs na poziomie 3,678932 zł, zaś NBP 3,6470 zł. Różnice w stosunku do średnich kursów NBP są zatem znikome. Propozycja EnveloBanku jest tak korzystna, iż wyjeżdżając za granicę nie musicie otwierać dodatkowego pakietu konta i karty walutowej, czy też rejestrować się w którymś z kantorów online. Być może część z Was postanowi pozostawić sobie EnveloKonto jako główne narzędzie rozliczeniowe podczas wakacyjnych wojaży lub też zakupów online w zagranicznych sklepach.

Wypłaty z zagranicznych bankomatów wiążą się z opłatą równą 1% wartości transakcji (nie mniej niż 5 zł). Możecie jednak skorzystać z opłaty abonamentowej zapewniającej darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. Koszt takiego abonamentu to tylko 5 zł, czyli równowartość jednej wypłaty z bankomatu (a nawet mniej, jeśli wypłata jest na kwotę ponad 500 zł).

EnveloKonto – charakterystyka

EnveloKonto to obecnie jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Jego najważniejsze cechy to bezwarunkowo darmowe: prowadzenie konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz przelewy internetowe i mobilne. Karta do konta jest bezpłatna bez spełniania żadnych warunków jeżeli macie mniej niż 26 lat. Jeśli jesteście starsi, wystarczy, że wykonacie minimum 1 płatność kartą w miesiącu oraz zapewnicie wpływy z zewnątrz na łączną kwotę co najmniej 1000 zł (przykładowo ze swojego konta w innym banku). EnveloBank umożliwia również wykonywanie przelewów natychmiastowych. Co ciekawe, koszt takiego przelewu zleconego przez bankowość mobilną wynosi jedynie 2,50 zł, co jest bardzo intratną propozycją w porównaniu do innych banków. Być może część z Was postanowi pozostawić EnveloKonto jako główny rachunek rozliczeniowy. Warto dodać, iż tradycjonaliści mogą również za darmo korzystać z obsługi gotówkowej. Bank nie pobiera ani złotówki za wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu oraz w placówkach Banku Pocztowego / Poczty Polskiej.

Najważniejsze opłaty związane z obsługą EnveloKonta

0 zł za prowadzenie konta,

0 zł za kartę VISA dla osób powyżej 26 lat przy 1 płatności kartą i przelewach z innych banków łącznie na minimum 1000 zł w miesiącu poprzedzającym naliczenie opłaty (w przeciwnym razie opłata wynosi 5 zł miesięcznie),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet,

– 0 zł za wpłaty gotówki w placówce banku lub na poczcie,

1,5 zł za wypłaty gotówki w placówce banku lub na poczcie,

– 0,50 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i mobilne,

0 zł prowizji za przewalutowania transakcji zagranicznych,

5 zł za internetowe przelewy natychmiastowe, 

2,5 zł za mobilne przelewy natychmiastowe,

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna,

– dostęp do promocji w ramach VISA Oferty.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

Zarejestruj się w promocji i odbierz 100 zł premii na start

200 zł zwrotu za e-zakupy

Zakładając EnveloKonto w niniejszej promocji, możecie również skorzystać z wewnętrznej promocji banku „EnveloBonus za e-zakupy”. W ramach tej promocji możecie zdobyć do 200 zł w formie zwrotów za zakupy internetowe dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej w ramach jednej z poniższych usług:

 • Paczka pocztowa,
 • Pocztex,
 • Paczka EKSTRA24,
 • PACZKA24,
 • PACZKA48,
 • List polecony,
 • Przesyłka firmowa polecona.

Za dokonany zakup otrzymacie 2 zł premii pod warunkiem, iż wartość zamawianych produktów wynosi co najmniej 30 zł oraz dokonaliście płatności EnveloKartą lub przelewem Pay-By-Link. Co dziesiąte zgłoszenie przesyłki nagrodzone będzie bonusem w wysokości 10 zł.

Aby otrzymać zwrot należy zarejestrować wykonaną płatność w ramach bankowości online lub mobilnej, podając numer przesyłki. Macie na to do 30 dni od dokonania danego zakupu. Bonus będzie wypłacony już następnego dnia po dokonaniu zgłoszenia.

Do programu moneyback możecie przystąpić poprzez bankowość online, akceptując jednocześnie regulamin promocji. Ponadto musicie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z realizacją promocji oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych.

Maksymalnie w skali miesiąca możecie zdobyć 20 zł premii, zaś w skali roku 200 zł. Premie zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji „EnveloBonus za e-zakupy”.

Zarejestruj się w promocji i odbierz 100 zł premii na start

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów