Ostatnie chwile promocji konta osobistego w Santander Bank Polska z premią do 580 zł + nowa eLokata na 8% w skali roku dla kwoty do 1 miliona złotych!

Trwa do:
30 listopada 2022

Wraz z końcem listopada dobiegnie również końca świetna promocja Konta Jakie Chcę od Santander Bank Polska. W zestawie promocji do zdobycia jest aż 580 zł premii na start, kilkaset złotych dodatkowej premii za polecanie konta, 300 zł zwrotu za płatności rachunków oraz 7% w skali roku na rachunku oszczędnościowym (dla kwoty do 300.000 zł). Do tego wszystkiego Santander dorzucił z okazji Black Friday (czy tam Black Week albo Black Month) promocyjną eLokatę na 8% w skali roku. Możecie na niej ulokować nawet 1 milion złotych, zaś okres zapadalności lokaty to 1 miesiąc.

eLokata Santander Bank Polska – 8% w skali roku

Szczegóły lokaty zostały już w zasadzie omówione. Będziecie mogli ją założyć w bankowości elektronicznej (zakładka Finanse – Oszczędności i inwestycje) lub w aplikacji mobilnej, w zakładce Lokaty (na samym dole po zalogowaniu). Wybierzcie tam eLokatę na 1 miesiąc. Macie na to czas do 12 grudnia 2022 roku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł.

eLokata Santander Bank PolskaKapitalizacja odsetek odbywa się na koniec okresu zapadalności lokaty. Po upływie 1 miesiąca, lokata odnowi się na standardowych warunkach. Jeśli nie będą one dla Was wystarczające, przedłużoną lokatę będziecie mogli zerwać bez konsekwencji, zachowując zdobyte wcześniej odsetki z tytułu oprocentowania na 8% w skali roku.


Potwierdzenie oprocentowania znajdziecie w tabeli oprocentowania, zaś więcej korzystnych lokat w naszym rankingu lokat bankowych.

Lokata na 1 miesiąc – do 1 miliona złotych

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów