Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank: 6,5% w skali roku dla kwoty do 400.000 zł!

Trwa do:
31 sierpnia 2022

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank to obecnie jeden z najciekawszych produktów depozytowych tego typu na rynku. Oprocentowanie na poziomie 6,5% w skali roku jest limitowane do 3 miesięcy (92 dni) i kwoty 400.000 zł. Konto umożliwia też swobodne wpłaty i wypłaty bez utraty odsetek! Oferta przeznaczona jest dla nowych środków, o czym więcej powiem w artykule.

Dla kogo jest Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank? Kto może skorzystać z wysokiego oprocentowania?

Jak już wiecie, możecie trzymać swoje pieniądze na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym Getin Banku przez 92 dni dla środków do kwoty 400.000 zł (oferta dla Nowych Środków) z oprocentowaniem 6,5% w skali roku. Depozyt przeznaczony jest dla osób, które mają już konto osobiste Getin Banku (także jako współposiadacz) lub je dopiero założą, a następnie zasilą Elastyczne Konto Oszczędnościowe tak zwanymi nowymi środkami, których definicję wyjaśnię w dalszej części.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Oprocentowanie środków i obowiązujące terminy

Żeby zacząć oszczędzać na 6,5% w skali roku powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o otwarcie Elastycznego Konta Oszczędnościowego. Jeśli nie macie konta osobistego Getin Banku, powinniście je wcześniej założyć.

Uzyskanie preferencyjnego oprocentowania nie jest skomplikowane. Wystarczy, że na swoje konto oszczędnościowe wpłacicie nowe środki, czyli pieniądze ponad saldo, które znajdowało się w Waszych produktach w banku dnia 2 sierpnia 2022 roku. Pod uwagę brane są konta oszczędnościowe i lokaty, a także konta emerytalne, które posiadacie lub współposiadacie. Konieczne będzie też wyrażenie zgód marketingowych – bez tego nie zakwalifikujecie się do promocji. Jeśli dopiero założycie konto osobiste Getin Banku, wszystkie Wasze środki będą traktowane jako nowe. W edycji 11/2022 trwającej od 5 sierpnia do 31 sierpnia 2022 roku oprocentowanie wynosi 6,5% w skali roku.

Nie możecie wziąć udziału w tej edycji promocji, jeśli w okresie od 5 sierpnia do 31 sierpnia kończy się Wasz okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania w ramach jednej z poprzednich edycji. W takiej sytuacji będziecie musieli zaczekać do kolejnej tury.

Szczegółów szukajcie w regulaminie oferty Nowe środki na Elastycznym…

Konto Oszczędnościowe Getin Bank – kilka istotnych szczegółów

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to depozyt z miesięczną kapitalizacją odsetek. Wypracowany zysk otrzymacie zawsze na koniec miesiąca. Konto możecie zasilać dowolną liczbę razy, a wypłata środków nie skutkuje zamknięciem rachunku ani utratą odsetek. Każdego miesiąca do Waszej dyspozycji będzie 1 darmowa wypłata. Każda kolejna będzie Was kosztować 9 zł. Samo prowadzenie rachunku i jego otwarcie jest oczywiście całkowicie darmowe.

Jeśli jesteście już klientami Getin Banku i posiadacie tam inne konto oszczędnościowe, możecie przemianować je na Elastyczne Konto Oszczędnościowe i tak samo skorzystać z oferty dla nowych środków. Zmiany dokonacie na infolinii lub osobiście w oddziale banku.

Nadwyżki ponad ustalone limity oprocentowane są standardowo, czyli na 0,05% w skali roku. To samo tyczy się środków, które nie kwalifikują się jako nowe zgodnie z definicją banku.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia ochronę Waszych środków do równowartości kwoty 100.000 euro.

Zgody marketingowe wyrazicie podczas zakładania konta lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Mowa konkretnie o następujących zgodach:

Elastyczne Konto Oszczędnościowe – zgody marketingowe

Wyrażone zgody marketingowe powinniście utrzymywać tak długo, jak długo obowiązywać będzie oferta wyższego oprocentowania. Oczywiście w trakcie trwania oferty możecie odwołać zgody, jednak będzie się to wiązało z niespełnieniem warunków i zmianą oprocentowania na standardowe. To samo stanie się w przypadku, gdy indywidualne konto oszczędnościowe zmienicie na wspólne.

Więcej informacji znajdziecie również w tabeli oprocentowania.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów