fbpx

mBank: 300 zł łatwej premii w promocji eKonta Standard oraz 20 zł w ramach akcji z Apple Pay

W mBanku ruszyła korzystna akcja promująca eKonto w wersji Standard. W jej przypadku do zdobycia jest 300 zł relatywnie łatwej premii. Prowadzenie eKonta jest bezwarunkowo darmowe, zaś karta będzie dla Was bezpłatna po wykonaniu 5 dowolnych płatności. Swoje dodatkowe dochody możecie dodatkowo zwiększyć dzięki 20 zł premii z Apple Pay.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Od dłuższego czasu mBank jest nieugięty w zakresie definiowania nowego klienta. Standardowo z promocji mogą skorzystać całkiem nowi, jak i powracający klienci mBanku pod warunkiem, iż swoje dotychczasowe konto zamknęli przed 1 stycznia 2016 roku. Zgodnie z regulaminem, Nowy klient to:

osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.

 

Jeśli spełniacie powyższe warunki, złóżcie wniosek o promocyjne eKonto wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji. Dodam tylko, iż promocja ta jest niedostępna na stronie głównej banku. Promocja trwa do 9 września 2018 roku. Umowę możecie podpisać w obecności kuriera (dopuszczalne jest podanie adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły), bądź w placówce banku (w tym przypadku musicie uważać, aby pracownik nie wygenerował umowy na nowo, co spowoduje, iż wypadniecie z promocji).

 

Warunki uzyskania 150 zł premii bazowej

Pierwsze 150 zł w ramach promocji możecie zyskać niejako za aktywność płatniczą. Otóż premia za transakcje kartą/BLIKIEM rozłożona jest na pięć miesięcznych transz. Aby zdobyć 30 zł w danym miesiącu należy wykonać 15 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Jeśli natomiast wykonacie od 10 do 14 transakcji, wówczas otrzymacie 20 zł, zaś w przypadku wykonania od 5 do 9 płatności, wasz miesięczny bonus wyniesie 10 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo podpisując umowę w sierpniu, płatności należy wykonać od września 2018 roku do stycznia 2019 roku, zaś premie będą się pojawiać na waszych kontach od października 2018 roku do lutego 2019 roku. 

W celu wypłaty premii musicie spełnić jeszcze dwa dodatkowe warunki w danym miesiącu. 

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł,
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Przelew na 1000 zł może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Mniej mobilni klienci koniecznie muszą pamiętać o minimum 1 zalogowaniu się do aplikacji mobilnej. Niezapewnienie tak błahego warunku może sprawić, że w danym miesiącu nie otrzymacie bonusu.

 

Dodatkowe 150 zł premii w ramach mOkazji

Aby zdobyć dodatkowe 150 zł, wystarczy tak naprawdę regularnie spełniać warunki dla wypłaty premii bazowej. Pierwsze 50 zł ekstra otrzymacie, jeśli spełnicie warunki promocji dla premii bazowej w pierwszym premiowanym okresie (wpływ 1000 zł, zalogowanie do aplikacji oraz co najmniej 5 płatności kartą/BLIKIEM).

Drugą transzę w wysokości 100 zł uzyskacie po spełnieniu warunków w miesiącach od drugiego do piątego po zawarciu umowy o konto. Premie w ramach mOkazji zostaną wypłacone w terminie 60 dni od daty zaksięgowania transakcji kartą promocyjną i/lub transakcji BLIK, spełniającej warunki mOkazji.

Szczegóły w regulaminie promocji „Lepiej z mOkazją – I edycja”.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 5 płatności bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash na kwotę co najmniej 100 zł lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o eKonto w taryfie Standard i odbierz 300 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów