fbpx

eKonto Możliwości: 200 zł premii gotówkowej dla osób w wieku 13-17 lat + 560 zł bonusu w promocji dla rodzica

Trwa do:
30 września 2024

W nowej promocji eKonta Możliwości od mBanku macie możliwość zgarnięcia aż 200 zł premii gotówkowej. Nagrodę otrzymuje każdy klient w wieku 13-17 lat, który założy darmowe eKonto Możliwości i spełni proste warunki aktywności. Wniosek o konto wyślecie w pełni online, zaś umowę podpiszecie za pośrednictwem kuriera bez wychodzenia z domu. Co do opłat – świetna wiadomość: konto jest bezwarunkowo darmowe, zarówno pod względem jego prowadzenia, jak i użytkowania karty debetowej. W naszej opinii to jeden z najlepszych rachunków dla nastolatków, który pozwoli na naukę organizacji finansów: otrzymywanie kieszonkowego, wykonywanie mikropłatności w grach, wspieranie ulubionych influencerów i inne drobne wydatki kartą lub BLIKiem.

Rodzice za to mogą liczyć na 560 zł premii z kontem osobistym i 7,5% na koncie oszczędnościowym.

Uczestnicy promocji: 200 zł premii gotówkowej

W promocji mogą wziąć udział osoby w wieku 13-17 lat, które nie posiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku o początkowych numerach rozliczeniowych 1140 2004 i 1140 2017 w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku (również jako współposiadacz konta).

Jak założyć promocyjne eKonto Możliwości?

Aby wziąć udział w promocji, wchodzicie na dedykowaną stronę promocji i składacie wniosek o eKonto Możliwości wraz z kartą debetową. Macie na to czas do 30 września 2024 roku

Uwaga! Wraz z kontem podczas wnioskowania należy założyć także rachunek oszczędnościowy Moje Cele. Możecie odłożyć to na później (warunek ten należy spełnić do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta), jednak wtedy konieczne będzie podpisanie osobnej umowy dla celu oszczędnościowego.

Do weryfikacji będzie potrzebny dowód tożsamości. W przypadku legitymacji szkolnej ważne jest, aby była nadal ważna. Umowę o konto można podpisać za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku (co ciekawe, w weekendy czynne są tak zwane „wysepki’’ banku w galeriach).

200 zł premii gotówkowej od mBanku – zasady promocji

Aby zdobyć 200 zł premii od mBanku, musicie spełnić kilka prostych warunków. Wszystkie wymienione warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta:

 • Premia I (20 zł) – minimum 5 płatności telefonem.
 • Premia II (20 zł) – minimum trzy przelewy na numer telefonu.
 • Premia III (20 zł) – za aktywny cel oszczędnościowy.
 • Premia IV (140 zł) – za spełnienie wszystkich wymienionych warunków.

Pierwszą nagrodę otrzymacie za 5 płatności telefonem. Są one rozumiane jako bezgotówkowe transakcje wykonywane przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których została dodana karta powiązana z kontem promocyjnym (do takich płatności również zalicza się BLIK zbliżeniowy). Za ten prosty warunek otrzymacie 20 zł przelewem na konto 😉

Druga nagroda, również w wysokości 20 zł, powędruje na Wasze konto pod warunkiem wykonania co najmniej trzech przelewów BLIK o dowolnej wartości na dowolny numer zarejestrowany w usłudze BLIK.

Kolejną nagrodę zyskacie dzięki aktywnemu celowi oszczędnościowemu. Jest to rachunek powiązany z Waszym promocyjnym kontem, umożliwiający regularne oszczędzanie. Aby bank zaliczył Wam ten warunek, musicie posiadać na tym koncie minimum 30 zł na koniec miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. W efekcie zyskujecie 20 zł bonusu przelewem na konto.

Ostatnia nagroda w wysokości 140 zł wpadnie w Wasze ręce za sam fakt spełnienia wcześniejszych warunków promocji.

Przykład: Jeśli założycie konto w lipcu 2024 roku, to płatności telefonem wykonujecie do końca sierpnia 2024 roku. Ponadto na koniec sierpnia należy posiadać odłożone minimum 30 zł na celu oszczędnościowym. Wypłata nagród nastąpi wówczas w terminie do końca września 2024 roku.

Wypłata premii – eKonto Możliwości (13-17 lat)

Wszystkie wspomniane premie otrzymacie miesiąc później (zaraz po miesiącu, w którym spełniliście warunki). Najlepiej zobrazuje Wam to poniższa tabela:

Podsumowanie promocji, regulamin promocji mBank.pl

Nagrody trafią prosto na otwarte w promocji konto osobiste.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

560 zł premii dla rodzica od mBanku

Rodzice również mogą zyskać przy założeniu konta osobistego w mBanku. W najnowszej promocji osoby pełnoletnie mają możliwość zyskać 560 zł w nagrodach z kontem osobistym. Dodatkowo macie możliwość skorzystania z wysokiego oprocentowania na koncie oszczędnościowym – aż 7,5% w skali roku dla kwoty do 25.000 zł.

eKonto Możliwości – szczegóły 

Rachunek eKonto Możliwości w promocji jest przeznaczony dla osób w wieku 13-17 lat. Bank daje możliwość wyboru jednego z wielu interesujących wzorów kart (przykłady poniżej).

Przykłady wzorów kart, mBank.pl

Konto zapewnia bardzo atrakcyjne warunki dla użytkowników w wieku od 13 do 17 lat:

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów