Ostatnia szansa na tak dobre oprocentowanie? …czyli 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł oraz 200 zł premii na start od Alior Banku – tylko do końca kwietnia!

To, że stopy procentowe zostały dwukrotnie obniżone do rekordowo niskich poziomów już zostało powiedziane. To, że mamy rekordowo wysoką inflację – także zostało już powiedziane. Jak sobie zatem radzić w tak trudnych warunkach? Trzeba działać! Jeśli zastanawiacie się, który obecnie bank posiada najbogatszą ofertę depozytową, która chociaż częściowo ochroni Wasz kapitał, odpowiedź może być tylko jedna. Alior Bank to absolutny lider pod względem propozycji ulokowania wolnych środków pieniężnych. Flagowym produktem banku jest konto oszczędnościowe fundowane jako korzyść do Konta Jakże Osobistego. W tym przypadku oprocentowanie wyniesie 3% w skali roku i to dla kwoty do 20.000 zł. Dużą zaletą jest fakt, iż obowiązywanie preferencyjnego oprocentowanie jest stale przedłużane (obecnie gwarancja oprocentowania ma obowiązywać do czerwca tego roku). Idąc dalej natrafiamy na Konto Mega Oszczędnościowe na 2,5% w skali roku. Jednak w tym przypadku oprocentowanie obowiązuje aż do kwoty 100.000 zł! Podsumowując, wasze oszczędności będą otulone bardzo przyjemnymi procentami łącznie do kwoty 120.000 zł. Na koniec deser, czyli promocje startowe. Wiadomo, dla samego konta oszczędnościowego nie opłaca się zakładać rachunku osobistego. Jednak 200 zł premii na start skutecznie może zachęcić do złożenia wniosku. Ale uwaga! Promocja potrwa już tylko do 30 kwietnia 2020 roku!

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku (do 20.000 zł),

Preferencyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego na poziomie 3% w skali roku dostępne jest jako korzyść dodawana do Konta Jakże Osobistego. Wybór korzyści odbywa się już po założeniu konta. Aktywacji korzyści możecie dokonać w bankowości online, aplikacji mobilnej, w oddziale banku lub poprzez infolinię.

Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku na (tradycyjnym) koncie oszczędnościowym obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku dla kwoty do 20.000 zł. Oprocentowanie może zostać przedłużone na kolejne okresy, co już miało miejsce kilkukrotnie.

Aby uzyskać preferencyjne oprocentowanie na poziomie 3% w skali roku należy wykonać w danym miesiącu płatności kartą na poziomie minimum 300 zł. W ten oto sposób przy okazji zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za kartę. W przypadku braku płatności na trzy stówki, oprocentowanie wyniesie nieco mniej, bo 2% w skali roku.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden przelew zewnętrzny, zaś każdy kolejny kosztuje 10 zł.

Szczegóły w Tabeli oprocentowania (ważna od 16 kwietnia 2020 roku).

Konto Mega Oszczędnościowe

Konto Mega Oszczędnościowe to kolejny mocny punkt na depozytowej mapie Alior Banku. Jego standardowe oprocentowanie wynosi 1,7% w skali roku. Jednak wystarczy, że spełnicie warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie Konta Jakże Osobistego, a oprocentowanie zostanie podwyższone do 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Cóż, Alior Bank słynie wręcz z doceniania lojalnych klientów. Warunki uzyskania oprocentowania są bardzo proste. Wystarczy zasilać comiesięcznie konto osobiste na kwotę minimum 1500 zł. Środki te mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku (wykluczone są jedynie przelewy z Alior Banku, w tym z T-Mobile Usługi Bankowe oraz Kantoru Alior Banku).

Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 3 kolejne miesiące od aktywacji konta. Do promocji Konta Mega Oszczędnościowego możecie przystąpić do 10 maja 2020 roku (do tego czasu należy wpłacić środki, by aktywować promocję). KMO otworzycie podczas wnioskowania o Konto Jakże Osobiste. 

Prowadzenie Konta Mega Oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak przelewy wewnętrzne na konto osobiste w Alior Banku (bez limitu). Dodatkowo możecie wykonać jeden przelew zewnętrzny. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 8 zł.

Szczegóły znajdziecie w:

200 zł premii na start za założenie konta!

Jeśli skusiła Was oferta depozytowa Alior Banku, dodatkową zachętą do założenia Konta Jakże Osobistego będzie premia startowa wynosząca 200 zł. Promocja ta trwa jednak wyłącznie do 30 kwietnia 2020 roku! Szczegóły promocji dostępne są dedykowanym artykule, dlatego nie będę dublować tych treści. Znajdziecie tam również informację jak krok po kroku założyć konto w ramach akcji promocyjnej:

W tej chwili tylko wspomnę, iż aby zdobyć 200 zł premii należy przez 3 kolejne pełne miesiące po założeniu konta:

  • zalogować się do aplikacji mobilnej banku co najmniej raz w miesiącu,
  • zapewniać wpływy na łączną kwotę co najmniej 500 zł,
  • wykonywać minimum 3 płatności kartą na dowolną kwotę.

Załóżmy, iż z promocji korzystacie głównie dla konta oszczędnościowego na 3% oraz zdobycia premii. Lokując 20.000 zł na okres 3 miesięcy, uzyskacie około 121,70 zł odsetek netto (czyli już po odjęciu podatku od zysków kapitałowych).

Gdy do obliczonej kwoty dodamy 200 zł premii, która jest nieopodatkowana, łączny zysk wyniesie 321,70 zł. To tak, jakbyście ulokowali środki na 3-miesięcznej lokacie, której oprocentowanie to 7,94% w skali roku!

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów