Do 600 zł zwrotu za zakup paliwa oraz 100 zł na start w promocji organizowanej przez Getin Bank

Jesteś kierowcą? Narzekasz na zbyt wysokie koszty utrzymania samochodu? Z myślą o tobie, Getin Bank przygotował promocję, w której zwraca 5% wartości zakupu paliwa na stacjach Orlen. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł (do 600 zł rocznie) Ponadto, jeżeli przeniesiesz konto z innego banku dostaniesz 100 zł na start (również na zakup paliwa).

 

 

Warunki skorzystania z promocji

Nagrodą w promocji jest kwota 5% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych z użyciem karty na stacjach Orlen. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł. Zwrot zostanie wypłacony 15. dnia następnego miesiąca. (Na przykład w październiku wydaliście na paliwo 1000 zł, wówczas do 15. listopada otrzymacie na konto 50 zł premii).

 

Bonus będzie przysługiwał w każdym miesiącu, w którym spełnicie następujące warunki:

a) dokonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł,

b) zapewnicie wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia minimum 1000 zł,

c) posiadacie wszystkie zgody marketingowe dla banku zaznaczone na „Tak”.

Bank definiuje w regulaminie wynagrodzenie jako: wynagrodzenie ze stosunku pracy, emerytury, renty, zasiłków, a także stypendiów, wpływające na konto Osobiste.

 

Do promocji możecie przystąpić od 1 września 2015 do 29 lutego 2016 roku.

Promocja trwa od momentu przystąpienia  przez okres co najmniej pełnych 12 miesięcy kalendarzowych następujących po sobie. Bank może zakończyć okres promocji nie wcześniej niż po 12 miesiącach kalendarzowych następujących po sobie od momentu przystąpienia uczestnika (może go też przedłużyć).

 

Premia na start – 100 zł

Getin Bank przygotował również nagrodę dodatkową. Przysługuje ona w przypadku przeniesienia konta z innego banku (jeżeli masowo korzystacie z promocji bankowych, warto poświęcić jakiś nieużywany rachunek). Premia zostanie „wypłacona” w formie
23 100 punktów Vitay. Można je wymienić na kupon o wartości 100 zł na zakupy na stacjach Orlen.

Nagroda dodatkowa zostanie przekazana w formie wiadomości SMS na telefon komórkowy uczestnika. W celu realizacji kodu uczestnik powinien, w terminie ważności kodu określonym w wiadomości SMS, wpisać kod na stronie www.vitay.pl lub okazać kod obsłudze stacji Orlen wraz z własną kartą VITAY.

Oznacza to, iż przed przystąpieniem do promocji banku, warto wyrobić sobie kartę VITAY na dowolnej stacji Orlen (oczywiście jeżeli jej jeszcze nie posiadacie).

Aby zdobyć dodatkową premię niestety trzeba będzie odwiedzić placówkę Getin Banku. Można to jednak zrobić po wypełnieniu formularza online.

 

Jak otworzyć konto „Tańsze paliwo na Orlen”

 • Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o konto Getin UP.
 • Następnie skontaktuje się z wami konsultant, który potwierdzi dane. Podczas rozmowy należy stwierdzić, iż chcecie przystąpić do promocji „Tańsze paliwo na Orlen”.
 • Umowę wraz z innymi dokumentami dostarczy (oczywiście na koszt banku) kurier, natomiast karta debetowa zostanie wysłana osobnym listem.

 

Opodatkowanie

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania. Gwarantuje to zapis:

Nagrody w ramach niniejszej Promocji są wydawane w ramach sprzedaży premiowej. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych, na dzień ogłoszenia niniejszego Regulaminu, wolna od podatku jest Nagroda otrzymana w związku ze Sprzedażą Premiową, jeżeli jednorazowa wartość Nagrody nie przekracza 760 złotych.

Regulamin promocji

 

Szczegóły konta Getin UP

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie karty MasterCard/Visa Debit do konta
 • miesięczna opłata za obsługę karty 0 zł po spełnieniu warunku – wykonanie płatności bezgotówkowych kartą min. 300 zł (inaczej mówiąc wystarczy spełniać warunki promocji, by karta była bezpłatna). W przeciwnym razie opłata wynosi 6,99 zł.

Opłata nie jest pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 28 roku życia.

 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet w całej Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  (po spełnieniu warunków Pakietu korzyści, bank zwróci Wam sumę prowizji, które wydaliście na wypłaty z obcych bankomatów)

Tabela Opłat i prowizji

Opłaty za karty debetowe 

 

Podsumowanie, czyli jak dorobić na promocji Getin Banku

Osobiście tankuję na stacjach Orlen ze względu na wysokiej jakości paliwo, jakie można na nich nabyć. Dodatkowy bonus w postaci 5% zwrotu dodatkowo motywuje do tankowania akurat na stacjach Orlenu. Bank nie definiuje żadnych wyłączeń co do byłych klientów banku. Konto w Getinie zamknąłem w 2014, dlatego chętnie wrócę do tego banku. Jako konto do odstrzału przeznaczę rachunek iKonto w BNP Paribas. Akurat minął rok od pamiętnej promocji z tabletem Samsung. Dzięki temu uzyskam kolejne 100 zł. W ramach konta Getin Up możecie skorzystać również z pakietu korzyści „Mój Bank”. Zapewnia on:

 • 4% na koncie oszczędnościowym z gwarancją oprocentowania do 31.12.2016 roku,
 • zwrot 2% wartości opłacanych rachunków (do 360 zł rocznie),
 • 2% cashbacku za transakcje kartą kredytową,
 • całkowicie bezpłatne prowadzenie konta i wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo.

 

Aby mieć dostęp do benefitów Pakietu Korzyści „Mój Bank”, wystarczy otworzyć Konto Getin UP z Kontem Oszczędnościowym i aktywnie z niego korzystać:

 • co miesiąc otrzymywać wynagrodzenie min. 1 000 zł oraz dokonywać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • wyrazić zgody marketingowe na otrzymywanie SMS-em i e-mailem informacji o promocjach Getin Banku.

 

Jak zamknąć konto

Getin Bank często narzucał w swoich promocjach tak zwane „lojalki”. Klienci byli przymuszani do niezamykania konta przez co najmniej 24 miesiące. Promocja paliwowa nie posiada takowego zapisu. Oznacza to, iż w dowolnym momencie możecie zamknąć konto Getin UP. Poniżej ściągawka jak można tego dokonać. 

Umowa może być rozwiązana:

– przez Posiadacza rachunku – na piśmie, z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Konto można zamknąć:

1) w oddziale Getin Banku;

2) drogą listowną, przesyłając pismo na adres banku: 

Getin Noble Bank S.A., 

UP Warszawa 113, 
Przegródka pocztowa 162.

Bank nie posiada uniwersalnego wzoru wypowiedzenia umowy rachunku. Wypowiedzenie może być napisane własnoręcznie przez klienta lub wygenerowane przez doradcę w oddziale Getin Banku, powinno ono zawierać następujące informacje:

 • imię i nazwisko
 • PESEL
 • adres i numer telefonu
 • numer rachunku, którego dotyczy wypowiedzenie
 • numer rachunku, na który trzeba przelać ewentualne nadwyżki środków na rachunku
 • własnoręczny podpis posiadacza rachunku (zgodny ze wzorem podpisu złożonym w Getin Banku)

Numer rachunku do rozdysponowania pozostałych na koncie środków powinien być zawarty w wypowiedzeniu. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z „ostatnim przelewem”.

Dostęp do bankowości elektronicznej

Informacje o wypowiedzeniu umowy o korzystanie z Bankowości Internetowej można uwzględnić w jednym wniosku.

Karta

Informacje o wypowiedzeniu umowy karty debetowej należy zawrzeć w wypowiedzeniu umowy rachunku. Karta płatnicza powinna zostać zwrócona do Banku lub zniszczona we własnym zakresie.

Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych może zostać odwołana poprzez:

 • odznaczenie zgód na „NIE” w ustawieniach Bankowości Internetowej.
 • na infolinii banku pod numerem 19797;
 • w oddziale.

Koszty

Zamknięcie konta jest bezpłatne. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów