Do 360 zł od Millennium Banku + 100 zł od Bankier.pl + 100 zł na Fly.pl w promocji Konta 360° oraz Konta 360° Student

Screen Shot 06-22-16 at 11.23 AM

To już kolejna kampania promocyjna szlagierowych produktów Banku Millennium, a mianowicie Konta 360° oraz 360° Student. Oprócz standardowego 360 zł premii w ramach moneyback, do zdobycia jest dodatkowy bonus 100 zł od Bankier.pl oraz bon do wykorzystania w serwisie Fly.pl, również o wartości 100 zł. Łącznie daje to niezłą sumkę wynoszącą 560 zł. Co prawda bon o wartości 100 zł może mieć realnie nieco mniejszą wartość, aczkolwiek pozostałe 460 zł to twarda waluta. Konta z rodziny 360° to jedne z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Po spełnieniu prostych warunków (wpływ na 1000 zł oraz 1 transakcja bezgotówkowa kartą) prowadzenie konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – to wszystko macie za darmo. Zapraszam do analizy promocji.

 

 

Uczestnicy

Z promocji wykluczone są osoby, które  dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w banku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku  po 1 kwietnia 2015 roku. Ponadto z akcji nie mogą skorzystać pracownicy oraz współpracownicy banku, a także ich rodziny. Szczegóły wykluczeń znajdziecie w regulaminie.

Jeśli więc jesteście związani z Millennium Bankiem jedynie na kanwie bank – klient, z promocji możecie skorzystać, jeżeli nigdy nie posiadaliście konta lub byliście klientami Banku Millennium, ale zamknęliście swój rachunek przed 1 kwietnia 2015 roku.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii od Bankier.pl oraz 100 zł na Fly.pl

Tradycyjnie pierwszym krokiem jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Podczas rejestracji wystarczy podać swój adres e-mail oraz zaakceptować odpowiednie zgody i regulamin. Po zarejestrowaniu się na stronie promocji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostaniecie przeniesieni do panelu promocji, gdzie znajdziecie button „Załóż Konto”. Teraz już wystarczy złożyć właściwy wniosek o Konto 360° lub 360° Student. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celu przeprowadzenia promocji.

Szczegółowe treści zgód znajdziecie w regulaminie.

Na rejestrację w promocji macie czas do 30 czerwca 2016 roku. Natomiast podpisanie umowy musi nastąpić do 4 lipca 2016 roku. Umowę możecie podpisać poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego (w pełni online) lub dokumenty mogą zostać dostarczone przez kuriera (oczywiście koszty wysyłki ponosi bank).

Gdy konto będzie już aktywne wystarczy, że:

 • w przypadku Konta 360° – w lipcu oraz sierpniu 2016 roku zapewnicie wpływ na konto na minimum 1000 zł oraz dokonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy) oraz nie zamkniecie konta, lub

 • w przypadku Konta 360° Student – w lipcu oraz sierpniu 2016 roku dokonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą/BLIK-iem na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy) oraz nie zamkniecie konta.

 

Aktywne konto należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii. Uważni czytelnicy zauważyli zapewne, iż spełnienie warunków niezbędnych do uzyskania premii jednocześnie zwalnia z opłat za konto w wyżej wymienionych miesiącach.

Ostatnim krokiem ku otrzymaniu bonusów będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Zostaniecie o tym poinformowani do 13 września 2016 roku poprzez stosowną wiadomość mailową od organizatora. Będzie się w niej znajdować link do strony promocji. Na wypełnienie danych będziecie mieli 14 dni. W takim samym okresie zostanie również wypłacona premia (prawdopodobnie końcówka września 2016 roku).

Szczegóły w regulaminie promocji

 

Otwórz konto i odbierz nawet 560 zł premii

 

Do 360 zł premii w formie moneyback

Nowy klient, który zdecyduje się otworzyć Konto 360º lub Konto 360º Student może otrzymać do 360 zł premii z tytułu zwrotu za płatności kartą debetową oraz poprzez aplikację BLIK. Promocja trwa przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Zwrot jest liczony następująco:

 • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – do 30 zł miesięcznie;

 • 5% zwrotu za płatności BLIK – do 30 zł miesięcznie.

Do płatności bezgotówkowych zaliczają się tradycyjne płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i te wykonywane przez Internet.

 

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

a) zaksięgowanie na koncie w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności kartą, 

b) w przypadku Konta 360º zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na konto w kwocie nie niższej niż 1000 PLN, 

c) zalogowania się do aplikacji mobilnej banku.

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

 • 0 zł zł za prowadzenie konta
 • 0 zł zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne
 • szeroka sieć placówek z obsługą kasową 
 • lokata mobilna na 3,25% dla kwot 500 – 10.000 zł
 • konto oszczędnościowe na 2,7% dla kwot 1.000 – 100.000 zł

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje w przypadku zapewnienia minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360° Student (dla osób w wieku 18–26 lat) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, obowiązują opłaty w TOiP oraz Cenniku usług kartowych.

Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 3,99 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcecie z niego korzystać, można je dezaktywować na infolinii lub w oddziale.

Przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”. Po tym okresie opłata za pakiet to 4,99 zł. Wybierając Konto 360° i posiadając ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny, nawet przez 12 miesięcy możecie bezpłatnie korzystać z pomocy fachowców (do 7 interwencji w roku). Z tego pakietu możecie zrezygnować już podczas składania wniosku o konto

 

Otwórz konto i odbierz nawet 560 zł premii

Pamiętajcie również o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Karta kredytowa Simplicity w Citibanku z tabletem Lenovo

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas z 3-letnią gwarancją darmowości

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów