Do 300 zł premii do zdobycia w promocji karty kredytowej Fair w banku BPH – promocja przedłużona do końca października!

Screen Shot 06-09-16 at 03.23 PM

Jeśli nie skorzystaliście dotychczas z bardzo dobrej promocji karty kredytowej w banku BPH, macie na to drugą szansę. Bank postanowił przedłużyć promocję o kolejne 2 miesiące. Warunki promocji „3×100 zł”pozostały niezmienne. Tak jak dotychczas, bank BPH zachęca do wyrobienia oraz aktywnego użytkowania karty kredytowej Fair. Bonus, który możecie uzyskać to aż 300 zł, wypłacane w formie bonów Sodexo. Co ciekawe, promocja przeznaczona jest dla obecnych posiadaczy karty kredytowej w dowolnym innym banku bądź SKOK-u. Na szczęście, akcja została przedłużona do 31 października 2016 roku, więc spokojnie zdążycie wyrobić sobie kartę również w innym banku, a jest z czego wybierać. Obecnie trwają promocje karty Simplicity z bonusem 400 zł w formie vouchera bądź z nagrodą w postaci telefonu LG K8 o wartości 549 zł. Dodatkowym atutem karty BPH Fair jest moneyback od transakcji bezgotówkowych wynoszący od 1% do 3% wartości płatności.

 

 

Uczestnicy promocji

Co ciekawe bank nie narzuca żadnego okresu karencji w kwestii bycia „nowym klientem”. Oznacza to, iż z promocji mogą skorzystać zarówno byli jak i całkiem nowi klienci banku. Ba, nie ma nawet informacji o wykluczeniu posiadaczy konta bądź innego produktu w BPH. Jedyny wymóg tej promocji, będący niejako jej głównym przesłaniem to fakt posiadania karty kredytowej w innym dowolnym banku lub SKOK-u.

 

Jak skorzystać z promocji

Na początek należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu skontaktuje się z Wami konsultant, by umówić spotkanie w oddziale bądź placówce partnerskiej banku BPH. Niestety złożenie wniosku o kartę, podpisanie umowy oraz spełnienie poniższych warunków może się odbyć jedynie w placówce banku.

Podczas wizyty w banku należy dostarczyć jeden z wymienionych dokumentów (potwierdzający numer rachunku do spłaty karty kredytowej w innym banku/SKOKu):

a) potwierdzony przez bank/SKOK jeden miesięczny wyciąg z rachunku karty kredytowej z okresu ostatnich 6 miesięcy od daty złożenia wniosku,

b) dowód wykonania spłaty na rachunek karty kredytowej w innym banku/SKOKu z okresu ostatnich 6 miesięcy od daty złożenia wniosku lub

c) umowa o kartę kredytową w innym banku/SKOKu, przy czym Bank może wymagać również dokumentów dochodowych.

Ponadto podczas wizyty należy złożyć dyspozycję spłaty zadłużenia z tytułu karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOKu w formie jednorazowej transakcji bezgotówkowej.

Na spełnienie tych warunków macie czas do 31 października 2016 roku.

 

Jak uzyskać bonus

W tym miejscu dość duże znaczenie ma limit kredytowy, o który zawnioskujecie podczas wizyty w banku (o tym czym jest limit kredytowy oraz jak działa karta kredytowa przeczytacie w artykule). Jeżeli zawnioskujecie (i zostanie Wam przydzielony) limit do 2000 zł, wówczas maksymalny bonus to 100 zł (w formie jednego kodu Sodexo). Aby go uzyskać należy dokonać nowowydaną kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym nastąpiło zawarcie umowy.

Przykład: zawieracie umowę we wrześniu, wówczas w październiku, listopadzie i grudniu wykonujecie transakcje na kwotę 900 zł w każdym z wymienionych miesięcy.

 

Zdecydowanie lepiej zawnioskować o wyższy limit niż 2000 zł (o ile zostanie Wam taki przyznany). Wówczas możecie zdobyć aż 3 bony Sodexo po 100 zł każdy. Pierwszy z nich otrzymacie za samo podpisanie umowy o kartę. Drugi kupon otrzymacie za złożenie w dniu zawarcia umowy dyspozycji spłaty zadłużenia z tytułu karty kredytowej posiadanej w innym banku/SKOKu w formie jednorazowej transakcji bezgotówkowej w kwocie co najmniej 1900 zł. Co ciekawe, na dotychczasowej karcie nie musicie mieć nawet zadłużenia. Po prostu, po dokonaniu „spłaty”, na rachunku karty kredytowej powstanie nadpłata, którą możecie dowolnie wykorzystać. Trzeci bon otrzymacie jeżeli tak jak w przypadku limitu do 2000 zł dokonacie nowowydaną kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym nastąpiło zawarcie umowy.

Bank dodatkowo wymaga, aby jednorazowa transakcja bezgotówkowa, o której mowa w regulaminie nie przekroczyła 95% przyznanego limitu kredytu. Dodatkowym warunkiem otrzymania nagrody jest niewypowiedzenie umowy do dnia jej wypłaty oraz terminowa spłata zadłużenia. 

Nagroda w postaci kuponu/ów zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres korespondencyjny wskazany w umowie, nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po spełnieniu danego warunku promocji.

Szczegóły w regulaminie promocji (w regulaminie datą krańcową promocji jest nadal 31 sierpnia 2016 roku, regulamin został już zaktualizowany, dodatkowo informacja o przedłużeniu znalazła się na stronie banku).

 

Umów się na wizytę w placówce i
zawnioskuj o kartę z bonusem do 300 zł

 

Dodatkowy bonus – moneyback od 1% do 3%

Dodatkowym atutem karty kredytowej BPH Fair jest zwrot z tytułu transakcji bezgotówkowych wynoszący od 1% do 3% od wartości transakcji. Jeśli wybierzesz wariant karty Fair „Zwrot kwot”, dodatkowo możesz otrzymać zwrot za zakupy na rachunek swojej nowej karty – nawet do 300 zł rocznie (do 75 zł kwartalnie). Wystarczy płacić za zakupy i usługi w: sklepach odzieżowych, sklepach papierniczych, księgarniach, sklepach AGD, RTV i komputerowych, kinach, teatrach, restauracjach, hotelach, biurach podróży, na kolei, salonach piękności, salonach fryzjerskich.

W ciągu 3 lat poziom korzyści będzie się zwiększał, jeżeli co roku dokonasz płatności kartą na min. 12 000 zł oraz terminowo będziesz spłacać zadłużenie. Jeśli osiągniesz poziom 3 i spełnisz ww. warunki, to pozostaniesz na tym najatrakcyjniejszym poziomie. Jeżeli natomiast  nie spełnisz tych warunków, poziom obniży się o 1 stopień, np. z 3 na 2, lub pozostanie bez zmian w przypadku korzystania z poziomu 1.

 

Szczegóły karty kredytowej Fair

0 zł za wydanie karty

0 zł za obsługę karty, jeśli wydacie nią minimum 600 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wynosi 10 zł.

Szczegóły pozostałych opłat w TOiP oraz w tabeli oprocentowania, aczkolwiek nie wyobrażam sobie, aby któryś z czytelników bloga wypadał poza „okres bezodsetkowy”

Z racji, iż warunkiem promocji jest wykonanie transakcji na co najmniej 900 zł miesięcznie, automatycznie „zwolnicie się” z opłaty za kartę (przynajmniej w ciągu pierwszych 3 miesięcy).

 

Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej, sprawdź oferty:

Karta kredytowa Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio

Karta kredytowa Simplicity z voucherem na 400 zł do Allegro

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG K8 o wartości 549 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Lokata z premią 100 zł w Toyota Banku + program poleceń

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto dla Młodych w PKO BP z premią 100 zł oraz 10 biletów do kina

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów