Do 150 zł premii w promocji banku ING: 100 zł za założenie konta + 50 zł w programie poleceń

ING Bank Śląski przedłużył o kolejne (prawie) 3 miesiące promocję Konta z Lwem, w której możecie zdobyć 100 zł premii, jednocześnie skracając okres karencji do 1 stycznia 2016 roku. 100 zł na start to jednak nie wszystko. Korzystając z trwającego programu poleceń, zwiększycie swoją gratyfikację o 50 zł. Kolejne 100 zł otrzymacie natomiast w promocji „100 zł za regularne inwestowanie”. W ramach promocji możecie otworzyć Konto z Lwem Direct, którego prowadzenie jest darmowe. Karta debetowa jest natomiast bezpłatna po zapewnieniu transakcji na kwotę 300 zł lub 200 zł (osoby do 26. roku życia). Dodatkowym produktem otwieranym w ramach akcji jest Otwarte Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% w skali roku. Obecni klienci banku mogą natomiast zyskać aż 1000 zł w ramach programu poleceń. Skuteczne polecenie konta premiowane będzie 100 zł premii (konto można polecić maksymalnie 10 osobom).

 

 

Promocja „100 zł za otwarcie Konta”

Promocja „100 zł za otwarcie konta” przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały jakiegokolwiek konta w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od dnia 1 stycznia 2016 roku do 1 sierpnia 2017 roku. Oznacza to, że po raz kolejny bank przesunął datę definiującą nowego klienta. To dobra wiadomość dla osób, które korzystały z poprzednich akcji pomarańczowego banku.

 

Warunkiem uzyskania 100 zł premii jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł. Transakcje należy wykonać do 31 stycznia 2018 roku i muszą być one zaksięgowane do 15 lutego 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. Jedną z metod „wyrabiania” obrotów kartą debetową jest opłacanie rachunków kartą. Takowa usługa dostępna jest na przykład w sklepach Żabka i Freshmarket, aplikacji mobilnej Sprytny Bill, bądź w serwisach MojePlatnosci lub Blue Media.

 

Wypłata premii nastąpi do 28 lutego 2018 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne Konto z Lwem Direct lub Komfort, Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz kartę debetową. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły – regulamin promocji „100 zł za otwarcie konta”.

 

Premia 50 zł w ramach programu poleceń

Oprócz 100 zł za założenie konta, możecie otrzymać dodatkowe 50 zł, jeśli swój rachunek otworzycie w ramach programu poleceń. W przypadku promocji „Poleć konto znajomemu”, okres karencji jest nieco krótszy. Nowym klientem jest osoba, która nie posiadała konta osobistego w banku w ciągu 12 miesięcy wstecz, licząc od momentu założenia rachunku. Przykładowo, zakładając konto 1 sierpnia 2017 roku, wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 1 sierpnia 2016 roku. Dobitnie potwierdza to zapis z regulaminu:

Nowy klient – pełnoletnia osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, jest konsumentem w rozumieniu art. 22 (1) kodeksu cywilnego i 12 miesięcy przed założeniem konta w ramach Promocji nie była posiadaczem konta osobistego w PLN w ING Banku Śląskim S.A. Nowy klient nie może polecać założenia konta w ramach Promocji.

Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie. Jeśli założycie konto jako polecony i zdobędziecie 150 zł (100 zł + 50 zł), wówczas nie będziecie już mogli polecać kont swoim bliskim. Natomiast założenie konta jedynie ze standardową premią 100 zł umożliwi Wam zarejestrowanie się jako polecający po 30 dniach od podpisania umowy. Otóż osobą polecającą może być klient banku, który posiada konto w ING od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji. Oprócz tego polecający musi zarejestrować się w programie i wygenerować kod polecenia oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł w czasie trwania programu. Poniżej regulaminowe potwierdzenie, kto może zostać polecającym w promocji:

Obecny posiadacz konta – pełnoletnia osoba fizyczna, o pełnej zdolności do czynności prawnych, która jest konsumentem w rozumieniu art. 22 (1) kodeksu cywilnego i ma od min. 30 dni przed przystąpieniem do Promocji konto osobiste w PLN w ING Banku Śląskim S.A.

 

Jeśli zdecydowaliście się na dodatkowy bonus wynoszący 50 zł, otrzymacie go pod warunkiem, iż podczas wypełniania wniosku o konto, podacie kod osoby polecającej. Taki kod możecie otrzymać na przykład od członka rodziny lub znajomego, który bierze aktywny udział w programie poleceń. Jeżeli wśród Twoich bliskich nie ma żadnego uczestnika programu, a chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł za założenie konta – mogę zostać Twoim polecającym. Spełniam wszelkie warunki stawiane przez organizatora promocji wobec osób polecających. W celu otrzymania kodu polecającego napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt (w temacie oraz treści wpisując kod ING). Dzięki temu Ty otrzymasz wyższą premię, ja otrzymam bonus za polecenie, a bank zyska nowego klienta. Win-Win-Win 🙂

 

Aby spełnić warunki programu poleceń, wystarczy, że wykonacie transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej karty płatniczej wydanej do konta i/lub kodu BLIK w każdym z dwóch dowolnych miesięcy od otwarcia konta (wliczając miesiąc, w którym otworzyliście konto oraz kolejne miesiące). Bank musi rozliczyć transakcje bezgotówkowe w każdym z dwóch dowolnych miesięcy, jednak nie później niż do 18 stycznia 2018 roku. Do transakcji bezgotówkowych zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. W ten sposób możecie upiec nie dwie, a nawet trzy pieczenie na jednym ogniu. Wykonując płatności kartą na określoną kwotę zapewniacie spełnienie warunków dla promocji z 100 zł premii, a także warunków programu poleceń. Jednocześnie zagwarantujecie sobie zwolnienie z opłaty za kartę w danym miesiącu.

 

Nagrody będą wypłacane od listopada 2017 roku do lutego 2018 roku – do 25. dnia każdego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Zarówno premia za założenie konta (100 zł), jak i bonus w programie poleceń (50 zł) są zwolnione z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Jak założyć konto w promocji

Aby skorzystać z promocji z bonusem wynoszącym 100 zł na start, należy w okresie od 1 sierpnia 2017 roku do 18 października 2017 roku złożyć wniosek o Konto z Lwem Direct lub Komfort (zdecydowanie rekomenduję pierwszy z rachunków) na dedykowanej stronie promocji. Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta dostarczone będą przez kuriera, który skontaktuje się z Wami w ciągu 2-3 dni roboczych od daty złożenia wniosku. Natomiast umowa zostanie przesłana mailowo, po około 3 godzinach od wizyty kuriera. Oprócz rachunku Konto z Lwem, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz kartę płatniczą, a także aktywować wymienione produkty.

Jeśli posiadacie już Otwarte Konto Oszczędnościowe (na dzień 1 sierpnia 2017 roku), wniosek o promowane konto Direct lub Komfort wraz z kartą debetową powinniście złożyć z poziomu bankowości internetowej Moje ING. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego w promocji, dostępnego na stronie ingbank.pl/formularz100.

 

Jeśli chcecie również skorzystać z programu poleceń (jako osoba polecona, która otrzyma dodatkowe 50 zł), na drugiej stronie wniosku (tam gdzie wpisuje się dane adresowe) znajduje się pole do wpisania kodu polecenia. Tam też wpiszcie uzyskany wcześniej kod polecenia. Niekiedy formularz prosi również o dane osoby polecającej (imię, nazwisko i adres), a niekiedy wystarcza sam kod. 

 

screen-shot-10-27-16-at-05-22-pm

 

 

Do 1000 zł premii za polecanie konta znajomym

Teraz coś dla obecnych posiadaczy konta w ING Banku Śląskim oraz dla osób, które zdecydują się założyć rachunek wyłącznie w promocji „100 zł za otwarcie konta”. Aby móc polecać konta bliskim powinniście posiadać konto osobiste w ING Banku Śląskim od co najmniej 30 dni. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł w czasie trwania promocji (muszą być rozliczone do 30 października 2017 roku). Kod polecenia możecie wygenerować w systemie bankowości Moje ING lub w placówce banku.

Za skuteczne polecenie konta otrzymacie 100 zł. Maksymalnie, z waszego polecenia może skorzystać 10 osób, co daje łączny zarobek na poziomie 1000 zł. Bank zapewnia za Was wszelkie kwestie podatkowe (ubruttawia kwotę nagrody i przekazuje należny podatek na konto Urzędu Skarbowego). 

Więcej na temat programu poleceń w regulaminie promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i zdobądź nawet 250 zł bonusu

 

Promocja „100 zł za regularne inwestowanie”

To jeszcze nie wszystko. Kolejne 100 zł możecie zdobyć w promocji „100 zł za regularne inwestowanie”. Pomimo, że wielu osobom regularne inwestowanie nie kojarzy się zbyt dobrze, promocja banku ING ma bardzo uczciwe warunki. W celu zdobycia 100 zł premii należy niejako przetestować usługę Regularnego inwestowania w ramach ING Konta Funduszowego lub nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych.

Aby nie dublować treści, po więcej informacji na temat tej promocji odsyłam do szczegółowej analizy w artykule „100 zł za regularne inwestowanie”.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta, 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł). Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 sierpnia do 28 września).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Dodatkowy produkt – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Środki zgromadzone na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oprocentowane są na 2% w skali roku przez okres 4 miesięcy, licząc od dnia otwarcia konta. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla kwoty do 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Przelewy z/na konto osobiste również są za 0 zł. Dotyczy to zarówno pierwszego, jak i kolejnych przelewów w miesiącu, pod warunkiem, iż są one dokonywane poprzez system bankowości online.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i zdobądź nawet 250 zł bonusu

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów