fbpx

Darmowy kurs dla czytelników bloga: Skuteczne sposoby na zarabianie, czyli jak zarabiać więcej w dobie koronawirusa

Pod adresem tego bloga spotykamy się już od 2014 roku. Tematyka większości artykułów, które możecie tutaj przeczytać, dotyczy zarabiania pieniędzy, pomnażania zysków i zarządzania własnymi finansami. Z mnóstwa wiadomości, które od Was dostaję, mogę śmiało wywnioskować, że rok 2020 nie jest dla Was łaskawy. Wszyscy zostaliśmy poturbowani przez szalejącą na świecie pandemię koronawirusa. Dramatyczne historie, na które zacząłem natrafiać już wiele miesięcy temu, skłoniły mnie do stworzenia kursu, który teraz może być dla Was wyjątkowo przydatny. Aby dodatkowo nie nadszarpywać Waszych budżetów domowych, które i tak zapewne są już napięte niczym struna – kurs postanowiłem udostępniać całkowicie za darmo. Dla wszystkich. Materiał podzieliłem na 22 lekcje. W kursie znajdziecie same konkrety: bez owijania w bawełnę i powtarzania banałów.

Dlaczego warto? 

Od kilkunastu lat obserwuję rozwój internetu i blogosfery w naszym kraju. Czytywałem mnóstwo blogów i stron poświęconych finansom osobistym. Doskonale pamiętam czasy, gdy jako jeden z czołowych sposobów zarabiania w internecie wskazywano klikanie w płatne banery reklamowe. Przerabiałem większość polecanych zajęć dla osób niepełnoletnich oraz tych, które chcą zorganizować dodatkowe wpływy do swojego budżetu. Sprawdzałem rady internetowych guru i zaczytywałem się w artykułach, których tytułu zaczynały się od „10 najlepszych sposobów…”.

Większość nie była warta poświęconego im czasu. 

Na bazie własnych doświadczeń i wiedzy stworzyłem kurs Skuteczne sposoby na zarabianie. Pomimo, że kurs ma charakter uniwersalny, dość mocno skupiam się w nim na tym, jak zarabiać więcej w dobie koronawirusa.

Co ważne, zawarte w kursie rady będziecie mogli zacząć wprowadzać niemal od razu. Większość moich propozycji nie wymaga bowiem zdobywania umiejętności, które należy szlifować latami. W kursie znajdziecie jednak kilka zajęć, które pozwolą Wam wykorzystać Wasze zdolności.

Do kogo kieruję ten kurs

Materiały zawarte w kursie będą przydatne każdemu czytelnikowi bloga (i nie tylko!) – zarówno promocyjnym weteranom, jak również osobom, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze samodzielne kroki na drodze ku dodatkowym dochodom. Kurs będzie także strzałem w dziesiątkę dla osób, które nie są jeszcze w pełni niezależne i samodzielne, jednak chciałyby dorobić nieco do kieszonkowego. Większość przedstawionych tam zajęć może być wykonywana (przy wyborze odpowiedniego sposobu rozliczania) również przez osoby niepełnoletnie. 

Jeśli zastanawiacie się:

  • jak prowadzić firmę bez rejestrowania działalności gospodarczej,
  • jak zarabiać w internecie i poza nim,
  • skąd wziąć dodatkowe 500 zł każdego miesiąca,
  • jak zostać freelancerem lub pracować zdalnie na etacie,

…lub szukacie sprawdzonych i konkretnych sposobów na dorobienie kilkuset złotych w ciągu miesiąca – sprawdźcie mój kurs “Skuteczne sposoby na zarabianie”.

Bez obaw, mnie też irytuje powtarzanie w kółko tych samych niesprawdzonych rad z blogów i portali internetowych. W materiałach znajdziecie tylko treściwe i zweryfikowane pomysły. Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni.

Wygodna forma wiadomości e-mail

Zdecydowałem, że uczestnicy będą otrzymywać szkoleniowe treści drogą mailową – w małych porcjach co kilka dni. Każda wiadomość jest osobną lekcją. W każdej lekcji wyczerpująco (lecz zwięźle) wyjaśniam jedno zagadnienie. Formę mailową wykorzystałem świadomie. Wiem, że większości z Was z trudem przychodzi „zebranie się” do realizacji rozbudowanych kursów i szkoleń online, wykorzystujących skomplikowane narzędzia i platformy. Co tu dużo mówić – wiem, jak to jest. 🙂

Wiadomości e-mail są z kolei niezobowiązujące, dzięki czemu chętniej je otwieramy – w autobusie, w windzie czy w kolejce do sklepu. Znalezienie wolnych kilku minut nie sprawia problemu, dlatego metoda małych kroków jest według mnie najskuteczniejsza. W każdej lekcji znajdziecie prawdziwą esencję – najważniejsze informacje, które pozwolą Wam zorientować się, czy jest to temat dla Was. Jeśli tak – po przeczytaniu wiadomości będziecie wiedzieć, gdzie szukać kolejnych informacji.

Jak się zapisać

Mam nadzieję, że udało mi się Was przekonać. Jeśli nie – zajrzyjcie i sprawdźcie sami, nic Was to nie kosztuje. Jeśli chcecie zacząć otrzymywać wiadomości zawarte w kursie, przejdźcie na specjalnie stworzoną podstronę na blogu i dodajcie swój adres e-mail, pod który mam zaadresować materiały. 

Po ukończeniu wszystkich lekcji możecie wrócić tutaj i zostawić swój komentarz. Nie szczędźcie mi opinii. 🙂 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów