Darmowe Nest Konto + 100 zł na zakupy w sklepach Rossmann, lokata na 4% oraz konto oszczędnościowe z premią do 30% rocznie

nestbank1

Nest Bank postanowił mocniej promować swoją ofertę. Oprócz w pełni darmowego konta (prowadzenie, karta, wszystkie bankomaty w Polsce oraz przelewy internetowe za 0 zł), bank dorzuca kartę podarunkową do sklepów Rossmann o wartości 100 zł. Zasady promocji są bajecznie łatwe. W rzeczywistości, wystarczy założyć konto oraz zalogować się do bankowości internetowej. Nest Bank zasłynął z bardzo dobrych rozwiązań oszczędnościowych. Najważniejsze z nich to Nest Lokata Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł oraz Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premia roczną do 30%.

Promocja zakończona – sprawdź ofertę Nest Banku na standardowych warunkach.

 

 

Uczestnicy promocji „Nest Konto PREZENT NA ŚWIĘTA”

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadały (nie współposiadały) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez organizatora).

Inne nazwy handlowe to Bank Smart oraz BIZ Bank. Jeśli posiadaliście konto osobiste, w którymś z wymienionych banków, niestety nie otrzymacie vouchera do Rossmanna. Tradycyjnie, z promocji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.

 

Zasady promocji

Pierwszym krokiem standardowo będzie wypełnienie wniosku o Nest Konto na dedykowanej strony promocji. Macie na to czas od 25 listopada do 30 grudnia 2016 roku. Promocja może zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania puli nagród. Wówczas stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. Nie muszę chyba tłumaczyć, że nie warto zwlekać z decyzją o złożeniu wniosku, ponieważ pula voucherów wynosi jedynie 1000 sztuk. Pamiętajcie, aby podczas wypełniania wniosku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną.

Teraz wystarczy, że:

  • zawrzecie umowę o konto (przelewem weryfikacyjnym lub dostarczy ją kurier),
  • nie skorzystacie z prawa do odstąpienia od umowy,
  • zalogujecie się do bankowości internetowej Nest Banku nie później niż w okresie 90 dni od momentu złożenia wniosku.

To wszystko. Voucher zostanie wysłany na adres korespondencyjny w terminie 14 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji. Ważność karty podarunkowej mija 20 listopada 2017 roku. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu.

 

Nest Konto – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
  • 0 zł przelewy internetowe.

Pozostałe opłaty znajdziecie w krótkiej i przejrzystej Tabeli opłat i prowizji.

 

Nest Lokata Witaj na 4% w skali roku

Nest Lokata Witaj to typowa lokata na start, z której mogą skorzystać osoby, które zdecydują się na otwarcie konta w Nest Banku. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 miesiące. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta. Założenie lokaty odbywa się w pełni online.

 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności

Konto oszczędnościowe z premią to chyba największa zaleta nowego banku. W zamian za regularne oszczędzanie, bank będzie dopłacał Wam premię od kwoty wpłat na konto oszczędnościowe. Będzie to niejako gratyfikacja za lojalność wobec banku. Maksymalna premia może wynieść nawet 30% rocznej wpłaty na konto. Szczegóły rodzinnego konta oszczędnościowego znajdziecie w artykule.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Comperia Bonus 7: Lokata Plan Depozytowy + 110 zł premii

Bank Millennium: konto z 100 zł premii + program poleceń

Money Mania 9: Konto w BZ WBK na 4% oraz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 150 zł premii

Nawet 600 zł premii od Idea Banku dla przedsiębiorców

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

Bonus 100 zł za otwarcie konta Inteligo

Alerty BIK za darmo przez 12 miesięcy

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów