Budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u, czyli darmowy kredyt do 2000 zł od Citibanku: prowizja 0%, oprocentowanie 0%, RRSO 0%

Oferta darmowego kredytu od eurobanku cieszyła się rekordowo dużym zainteresowaniem wśród czytelników bloga. Oznacza to, iż istnieje spore zapotrzebowanie na produkty mogące pomóc w budowie pozytywnej historii kredytowej. Cieszy zatem fakt, iż kolejny bank dołącza do tego trendu. Tym razem w banku Citi Handlowy możecie pożyczyć do 2000 zł na 12 miesięcy z RRSO wynoszącym okrągłe 0%. Oferta dostępna jest dla osób, które zawnioskują o kartę kredytową Simplicity i zlecą przelew z karty na konto osobiste. Dodatkowym benefitem będzie zwolnienie z opłaty operacyjnej w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”. Oczywiście sama karta Simplicity również jest w pełni darmowa. Przy okazji przypominam o trwającej tylko do końca roku promocji konta osobistego Citi Priority z 150 zł łatwej premii.

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym po 1 stycznia 2017 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt w banku lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Aby otrzymać kartę kredytową z promocyjną pożyczką, musicie posiadać również zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 21 lat lub 25 lat w przypadku przedsiębiorców.

 

Dodatkowo, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (przedostatnia strona).

Druga kwestia, to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł. Jeśli to dla Was za duża kwota, częściowy raport możecie uzyskać za darmo, dzięki uprzejmości platformy Bancovo.

 

Jak skorzystać z oferty

Na początek wypełnijcie formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 21 maja 2019 roku. Warunkiem udziału w promocji jest wyrażenie zgód na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych (telefonicznie oraz przez inne środki elektroniczne). Zgody te wyrazicie podczas rozmowy z konsultantem.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby przyjąć szczegółowe dane do wniosku o kartę kredytową. Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (mogą to być na przykład potwierdzenia wpływów na konto). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listownie.

Podczas rozmowy, konsultant przyjmie również od Was dyspozycję wykonania przelewu środków z limitu na karcie kredytowej na konto w dowolnym banku (w kwocie nie wyższej niż 2000 zł). Wypłacona kwota zostanie rozłożona na 12 rat w ramach planu spłat ratalnych “Komfort”. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Komfortowe powitanie z kartą Simplicity”.

 

Warunki promocyjnej pożyczki

Przykładowo, zaciągając kredyt na 2000 zł na okres 12 miesięcy, miesięczna rata wyniesie 166,67 zł. Spłacacie sam kapitał, zaś łączny koszt kredytu wyniesie 0 zł. Mało tego, wpłacając kwotę pożyczki na konto oszczędnościowe (na przykład konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% w skali roku) osiągniecie niewielki, ale jakby nie patrzeć dodatkowy dochód wygenerowany pieniędzmi uzyskanymi od banku. Zgodnie z ideą bloga, pamiętajcie, iż środki udzielone przez bank nie podlegają konsumpcji. Ich głównym celem jest wyłącznie zbudowanie pozytywnego śladu w BIK-u.

Co ważne, w przypadku promocyjnej pożyczki nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu, ani zakładanie konta osobistego. Do spłaty pożyczki będzie służył rachunek karty, na który co miesiąc należy wykonywać zlecenie spłaty. Jeśli natomiast będziecie chcieli spłacić kredyt przed czasem – nic nie stoi na przeszkodzie. Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi 0 zł.

 

Złóż wniosek o kartę z darmową pożyczką

 

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Karta kredytowa Citi Simplicity wielokrotnie była wyróżniona jako najlepsza karta na rynku. Co zatem składa się na ten sukces? Z pewnością kwestia opłat, a w zasadzie ich braku:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu w przypadku braku spłaty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS po każdej czynności – 0 zł,
  • możliwość skorzystania z programu Mastercard Priceless Specials,
  • szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. Oznacza to, że nawet przez 56 dni możecie obracać pieniędzmi banku, podczas gdy wasze środki będą przykładowo procentować w tym czasie na koncie oszczędnościowym. RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 10,47%.

Płatne mogą być wyłącznie dodatkowe usługi jak CitiPhone, czy też karta dodatkowa. Najlepiej po prostu nie wnioskować o te usługi. Pamiętajcie również o nienadpłacaniu karty ponad kwotę 200 zł, ponieważ taka sytuacja może doprowadzić do naliczenia opłaty 20 zł miesięcznie.

Jeśli dotychczas nie posiadaliście karty kredytowej i chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej funkcjonowania, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

 

Czym jest RRSO?

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Wskaźnik ten zawiera wszystkie skumulowane koszty kredytu. RRSO obowiązkowo jest podawane w przypadku każdej pożyczki, tak by klient mógł łatwo porównać różne oferty (zawarte tu są całkowite koszty kredytowania). W związku z tym, że wszelkie koszty związane z darmowym kredytem w eurobanku wynoszą 0% (lub 0 zł), RRSO również wynosi 0%, co jest potwierdzeniem braku ukrytych opłat.

 

Złóż wniosek o kartę z darmową pożyczką

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów