Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z nagrodą w postaci tabletu Lenovo Tab 2 + etui

f033ab37c30201f73f14_755_750_300

Citibank nie zaprzestaje w promowaniu swojej szlagierowej karty kredytowej Simplicity. Bank postanowił przedłużyć promocję, w której do zdobycia jest tablet Lenovo Tab 2 A7-30 o wartości 449 zł. Dodatkowo w tej edycji promocji otrzymacie…etui o wartości 39,99 zł. To z pewnością miły dodatek, dzięki któremu nie będziecie musieli kupować etui dedykowanego do tego modelu tableta. Samą kartę Simplicity znają już chyba wszyscy. Bezwarunkowy brak opłaty za wydanie karty, brak opłaty rocznej oraz brak opłat za wysyłkę monitów sprawia, iż jest to zdecydowany lider wśród „plastików” w Polsce. Podobnie jak w poprzedniej edycji promocji, należy w ciągu 3 miesięcy dokonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 3000 zł. 

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w Citibanku po 1 stycznia 2014 roku. Jeśli zatem nigdy nie posiadaliście karty w Citibanku lub byliście jej posiadaczem, ale kartę zamknęliście przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. Szkoda, że Citibank nie skraca wyznaczonego terminu karencji.

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

 

Warunki otrzymania nagrody:

  • Pierwszym krokiem jest rejestracja w akcji na dedykowanej stronie promocji dostępnej pod linkiem: online.citibank.pl. Do wyboru macie kartę World Mastercard oraz Simplicity. Zdecydowanie polecam tę drugą ze względu na brak opłat. Czas na rejestrację mija 1 lipca 2016 roku. Złożenie formularza z innego źródła niż dedykowana strona promocji nie uprawnia do wzięcia udziału w promocji.

  • Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej.

  • Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że ją aktywujecie oraz dokonacie transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych. Jako pierwszy liczy się miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę (na przykład podpisując umowę w kwietniu, płatności należy wykonać w maju, czerwcu oraz lipcu). 3000 zł to oczywiście kwota łączna (na przykład 3 x 1000 zł miesięcznie lub 3000 zł w ciągu jednego miesiąca).

  • Ponadto zalogujcie się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile/CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę. Datę zawarcia umowy poznacie w momencie jej otrzymania.

 

Wysyłka tableta

Informacja o nagrodzie zostanie przesłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. W ciągu kolejnych 30 dni nagroda będzie do Was wysłana kurierem na adres korespondencyjny podany na wniosku o kartę. Pula nagród w promocji jest nieograniczona. Tablet objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 

750x200v2

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. (Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnia strona regulaminu)
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 roku.
 
 .
Szczegóły karty

Do wyboru macie kilka kart kredytowych, aczkolwiek rekomenduję jedną – w pełni darmową kartę Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zupełnie bezpłatna. Ponadto złagodzone są warunki jej przyznania (kryteria dochodowe). Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa? Czy można zaoszczędzić, a nawet uzyskać dodatkowe dochody dzięki posiadaniu karty kredytowej?.

.

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
Karta kredytowa Citibanku może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone. Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. 

 

Link do regulaminu promocji
W razie pytań zapraszam do zostawiania komentarzy pod wpisem.

 

Poleć kartę znajomemu

Gdy zostaniecie już szczęśliwymi posiadaczami karty kredytowej w Citibanku, możecie uzyskać dodatkowy dochód dzięki programowi poleceń. Za skuteczne polecenie swojemu bliskiemu karty kredytowej uzyskacie zasilenie rachunku karty na kwotę 300 zł. Kartę możecie polecać wielokrotnie, aczkolwiek 300 zł otrzymacie tylko za jedną osobę. Nagroda jest kwotą netto (otrzymujecie ją w całości), gdyż kwestie podatkowe załatwia bank. Osoba polecona ma również szansę na zdobycie tableta po spełnieniu określonych warunków. Więcej na temat promocji znajdziecie w artykule.

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter 

 

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów