BNP Paribas: darmowa karta kredytowa w rekordowej promocji z 600 zł premii na start + 450 zł bonusu w promocji konta

Trwa do:
30 września 2022

Darmowa karta kredytowa banku BNP Paribas doczekała się kolejnej promocji. Tym razem zamiast bezpośredniej premii gotówkowej czeka na Was nawet 600 zł zwrotu za transakcje wykonane kartą kredytową. To rekordowa wartość premii w omawianym banku. Udział w promocji, oprócz zawnioskowania o kartę, nie wiąże się z koniecznością spełniania żadnych warunków. Wystarczy płacić nowym „plastikiem” za codzienne zakupy w sklepach stacjonarnych i online, na stacjach paliw, w restauracjach i tak dalej. Za płatności kartą będziecie otrzymywać maksymalnie 50 zł zwrotu każdego miesiąca, a cały proces odbywać się będzie automatycznie. Określona kwota będzie po prostu wracać na Wasze konto. Okres naliczania moneyback to 12 miesięcy – łącznie możecie więc zaoszczędzić 600 zł w skali całego roku. Biorąc udział w promocji będziecie też zwolnieni z opłaty za kartę (również w wersji Gold!). Ponadto promocję karty kredytowej bez problemu połączycie z promocją rachunku osobistego, zdobywając dodatkowe 450 zł premii oraz dostęp do lokaty oprocentowanej na 6% w skali roku!

Uczestnicy promocji – darmowa karta kredytowa

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które posiadały kartę kredytową BNP Paribas po 1 marca 2021 roku. Inne produkty banku (również te kredytowe) w żadnym stopniu nie wpływają negatywnie na możliwość wzięcia udziału w niniejszej promocji. Możecie więc zacząć od promocji konta osobistego i odebrać w pierwszej kolejności aż 450 zł łatwej premii na start oraz dostęp do lokaty na 6% w skali roku.

Darmowa karta kredytowa – jak założyć?

Promocja trwa do 30 września 2022 roku. W tym czasie powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz, wnioskując o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, doradca bankowy pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, stanowiska, danych pracodawcy czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Pamiętajcie, aby podczas procesu wnioskowania o kartę wyrazić zgody marketingowe oraz utrzymać je do momentu wydania nagród.

Darmowa karta kredytowa Mastercard Standard

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, konsultant albo zaprosi Was do placówki w celu finalizacji umowy lub proces ten odbędzie się w pełni zdalnie. Podczas rozmowy z konsultantem należy podać również, jaka kwota limitu kredytowego Was interesuje. Wiadomo, jeśli podacie zbyt wygórowany limit, bank co najwyżej zaproponuje Wam niższą kwotę. Nie radzę wnioskować o minimalny limit. Wówczas bank może pomyśleć, iż zależy Wam na samej premii, przez co wniosek może zostać odrzucony. Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, iż BNP Paribas udostępnia następujące limity dla kart kredytowych:

 • od 2000 zł do 30.000 zł – dla karty Mastercard Standard,
 • od 5000 zł do 50.000 zł – dla karty Mastercard Gold.

Wystarczy zatem zawnioskować o kwotę 5000 zł, by móc ubiegać się o kultową złotą kartę.

Jak zdobyć 600 zł premii?

Promocja polega na przyznawaniu przez bank moneyback, czyli zwrotu za płatności kartą, przez okres 12 kolejnych miesięcy po wyrobieniu karty. Moneyback ma wartość 1% transakcji, a maksymalna kwota, jaką możecie uzyskać każdego miesiąca, to 50 zł. W skali roku daje nam to nawet 600 zł. Zwrot będzie naliczany już od pierwszej transakcji po podpisaniu umowy o kartę.

Jak nietrudno policzyć, dla osiągnięcia maksymalnego pułapu Wasze wydatki powinny wynieść 60.000 zł przez okres 12 miesięcy, czyli niemało. Jednak nawet połowa tej kwoty da uczciwy zarobek na poziomie 300 zł rocznie. Dodatkowym atutem jest zwolnienie z opłaty za użytkowanie karty przez 12 miesięcy, dlatego wypracowany zwrot to Wasz zysk „na czysto”, bez pomniejszania o jakiekolwiek opłaty. Warto więc potraktować promocję jako możliwość korzystania z dobrej karty kredytowej za darmo, a obowiązujący moneyback będzie przyjemną gratyfikacją.

1% moneyback od BNP Paribas

Z promocji wykluczone są niektóre rodzaje transakcji. Ich kody MCC znajdziecie w regulaminie. Już teraz mogę jednak powiedzieć, że chodzi między innymi o przelewy na rzecz firm bukmacherskich, kasyn, portfeli online czy wydatki transportowe. Słowem – wykluczone są transakcje ułatwiające „nabicie” transakcji, na przykład poprzez doładowywanie Revoluta (ten akurat zapewnia solidną premię na start). Realne zakupy w sklepach i płatności za usługi zostaną oczywiście nagrodzone stosownym zwrotem.

Wysokość nagrody za każdy z okresów rozliczeniowych zostanie przekazana w zestawieniu transakcji, które bank rozsyła co miesiąc do swoich klientów.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Program mamBonus – nagrody, vouchery, rabaty

To jeszcze nie wszystko! Oprócz bazowego moneyback, użytkownicy kart płatniczych BNP Paribas mogą zarejestrować się w programie lojalnościowym mamBonus. Zasada jest prosta – za każde wydane 2 zł otrzymacie 1 punkt.

Katalog nagród w programie mamBonus znajdziecie tutaj. Możecie sami zdecydować, na co wydacie swoje punkty. 

Program lojalnościowy mamBonus może nagrodzić Was za kilka dodatkowych akcji:

 • za rejestrację w programie otrzymacie 200 punktów, 
 • jeśli w ciągu dwóch miesięcy (60 dni) od momentu podpisania umowy o kartę kredytową, wykonacie 4 transakcje na minimum 50 zł (każda z nich), dostaniecie 5000 punktów ekstra – regulamin promocji.

W ten sposób oprócz premii głównej, zdobędziecie punkty w programie, które wymienicie przykładowo na vouchery Allegro o wartości 20 zł.

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat, miesięczna opłata za kartę Standard to 9 zł, zaś za kartę Gold 15 zł. Można ich uniknąć po wykonaniu transakcji na odpowiednią kwotę.

Na szczęście Wy nie musicie się tym przejmować przez pierwsze 12 miesięcy. Mianowicie, regulamin gwarantuje Wam w tym okresie bezwarunkowe zwolnienie z opłat. Dopiero po upływie roku opłaty mogą zostać naliczane, o ile oczywiście utrzymacie do tego czasu swoją kartę. Zwolnieniu z opłat podlega również karta dodatkowa, którą możecie wręczyć komuś z bliskich (obie karty mają wspólny rachunek kredytowy).

Zwróćcie ponadto uwagę, iż w przypadku wypowiedzenia umowy w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, bank naliczy Wam 25 zł „opłaty karnej”. W związku z tym lepiej odczekać pełne pół roku, zanim zdecydujecie się wypowiedzieć umowę. Będzie to jednak dość naturalne działanie, jeśli chcecie zdobyć pełną pulę nagród.

Okres bezodsetkowy wynosi maksymalnie 56 dni. RRSO poza okresem bezodsetkowym to 26,97%. Jednak spłacając terminowo kartę w trakcie trwania okresu bezodsetkowego – nie zapłacicie ani grosza z tytułu odsetek (wasze RRSO wyniesie wówczas 0%). To czym jest RRSO przeczytacie w tym artykule. Natomiast funkcjonowanie karty kredytowej omawiam w moim autorskim poradniku.

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji.

Darmowa karta kredytowa BNP Paribas – korzyści

Pakiet ubezpieczeń dla karty Gold

W przypadku karty Gold możecie skorzystać z darmowego ubezpieczenia podróży zagranicznej. Zapewnia ono szeroką ochronę oraz wsparcie assistance na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z podróżowaniem za granicą dla posiadacza oraz użytkownika karty kredytowej, jego małżonka lub partnera oraz dzieci do 25. roku życia pozostających na jego utrzymaniu. Ubezpieczenie od BNP Paribas zapewnia ochronę podczas podróży zagranicznej w zakresie:

 • śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku NNW,
 • kosztu poszukiwania i transportu zwłok,
 • kosztów leczenia i  Assistance medyczny za granicą,
 • dziennego świadczenia szpitalnego,
 • opóźnienie/zagubienie  bagażu,
 • opóźnienie podróży/spóźnienie na połączenie,
 • usługi assistance (ogólny, medyczny, prawny w podróży ),
 • usługi Concierge.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia znajdziecie tutaj.

Darmowa złota karta kredytowa!

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów