fbpx

Darmowa dostawa i zwroty towarów przez cały rok z Allegro Smart oraz nowe Monety Allegro

Od kilku dni Allegro zapowiadało istną rewolucję w swojej ofercie. Wczoraj o godzinie 12:00 światu ukazała się nowa usługa Allegro Smart, zapewniająca darmowe dostawy i zwroty w rocznym abonamencie za 49 zł oraz 39 zł w przypadku abonamentu 6-miesięcznego. Jeśli nie macie pewności co do tej usługi, możecie ją wypróbować za darmo przez 30 dni, co jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Korzystając z Allegro Smart dodatkowo na start otrzymacie 10 monet o wartości 10 zł (warto zatem aktywować usługę, choćby z tego względu). Jeśli jesteśmy już w temacie monet, obecnie trwa kilka ciekawych promocji, dzięki którym zdobędziecie kolejne kupony Allegro. Zapraszam do lektury!

 

 

Allegro Smart

Wykupując abonament Allegro Smart możecie skorzystać z 180 lub 365 darmowych dostaw między innymi do Paczkomatów, kiosków RUCH-u, sklepów Żabka i Freshmarket oraz w ramach usług Poczty Polskiej (list polecony lub odbiór na poczcie). Usługa dotyczy zamówień za minimum 40 zł u wybranych partnerów programu. Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z  darmowego zwrotu przez Paczkomaty lub Pocztę Polską.

Z usługi możecie zrezygnować w ciągu 30 dni, nawet jeśli zdarzy się Wam z niej skorzystać. Za zakup abonamentu Allegro Smart otrzymacie 10 monet na start.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

10 monet za pierwszy zakup na telefonie

Promocja trwa do 20 września 2018 roku i skierowana jest do klientów, którzy w ostatnich 2 latach (licząc od 10 sierpnia 2016 roku) nie dokonali zakupu na Allegro przez aplikację mobilną Allegro lub przez stronę mobilną. Po dokonaniu zakupu poprzez aplikację mobilną, monety zostaną przydzielone w ciągu 1 dnia roboczego. Opcja odbioru monet będzie dostępna do 23 września 2018 roku. Z promocji wykluczone są niektóre kategorie produktów, między innymi doładowania telefonów, czy karty Allegro.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zgarnij ekstra 10 Monet za pierwszy zakup na telefonie”.

 

10 monet za zainstalowanie aplikacji Allegro

Promocja trwa do 30 listopada 2018 roku i skierowana jest do klientów, którzy po raz pierwszy od 2 lat (licząc od 24 sierpnia 2016 roku) zainstalują aplikację Allegro na telefonie lub tablecie. Promocja dotyczy wyłącznie użytkowników systemu Android. Monety będziecie mogli odebrać po zalogowaniu się na konto Allegro i kliknięciu w „odbierz 10 monet na start”.

Szczegóły w regulaminie promocji „Odbierz 10 Monet na start za zainstalowanie aplikacji Allegro”.

 

10 monet za zakupy do szkoły

Kolejne 10 monet możecie otrzymać za zakupy w wybranych kategoriach za kwotę minimum 50 zł. Lista kategorii jest bardzo obszerna, szczegółów dowiecie się z regulaminu. Promocja trwa do 6 września 2018 roku. Po dokonaniu zakupu, monety zostaną przydzielone w ciągu 1 dnia roboczego. Opcja odbioru monet będzie dostępna do 9 września 2018 roku.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów