Crypto.com: nawet 50 USD premii (około 200 zł) za założenie konta i spełnienie prostych warunków!

Bonus oferowany przez Crypto.com to nawet 50 USD (czyli około 200 zł)! Może go zdobyć każda osoba, która nie posiada konta na tej platformie. Warunki przyznawania bonusów są proste, a nagroda wypłacana natychmiast. W tym krótkim artykule nakreślę dla Was zasady programu poleceń, podpowiem jak założyć konto oraz jak zdobyć dodatkowe premie, zapraszając do Crypto.com swoich znajomych!

Crypto.com – kilka słów o giełdzie

Crypto.com nie jest nowością na rynku, tylko dopracowaną aplikacją o stosunkowo długiej (jak na tę branżę) historii. Platforma powstała w 2016 roku i początkowo była znana pod nazwą Monaco. Obecną nazwę zyskała w 2018 roku. Można śmiało powiedzieć, że platforma Crypto.com jest obecnie na fali popularności, co ma związek zarówno z szeroko zakrojonymi działaniami marketingowymi, jak i obecną hossą na rynku kryptowalut. W okresie od 2021 do 2023 roku liczba klientów aplikacji podskoczyła z 10 do ponad 80 milionów! Crypto.com zatrudnia obecnie ponad 4000 osób na całym świecie!

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo środków, platforma stosuje zasadę Proof of Reserves (PoR), co w praktyce oznacza, że przechowuje ona tyle rezerw, aby była w stanie wypłacić swoim użytkownikom wszystkie ich aktywa bez zwłoki. Działania firmy są regulowane przez europejskie instytucje. Crypto.com działa na naszym rynku na podstawie maltańskiej licencji dostawcy usług wirtualnych aktywów finansowych klasy 3.

Ambasadorem marki Crypto.com jest popularny aktor Matt Damon.

Jak założyć konto w Crypto.com? Bonus w kilku krokach!

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Aby założyć konto i zacząć zgarniać bonusy, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji, podajcie swój adres e-mail i pobierzcie aplikację.

Po jej zainstalowaniu konieczne będzie zweryfikowanie adresu e-mail oraz Waszego numeru telefonu. Weryfikacja tożsamości to dobrze znany proces KYC, polegający na wykonaniu zdjęcia dokumentu tożsamości (do wyboru: dowód osobisty, prawo jazdy oraz paszport), a także zdjęcia własnej twarzy (selfie). Proces jest uproszczony do minimum, a sama weryfikacja błyskawiczna. Co ważne, aplikacja jest w większości przetłumaczona na język polski, dzięki czemu dla wielu z Was nawigacja będzie jeszcze łatwiejsza. Chcąc wpłacić środki na konto, aplikacja poprosi Was także o potwierdzenie adresu zamieszkania. W tym celu możecie skorzystać z wyciągu bankowego.

crypto com reward
Crypto.com – użyj linka z kodem polecającym!

Bonus Crypto.com – nawet 50 USD premii krok po kroku

Serwowany nam przez platformę Crypto.com bonus podzielony jest na kilka części. Poniżej opiszemy osobno każdą z nich. Maksymalnie zyskać możecie 50 USD premii, a więc równowartość około 200 zł. Możecie też zadowolić się mniejszą kwotą, jeśli nie będzie Wam po drodze ze wszystkimi warunkami. Najprostsze do zdobycia są dwa pierwsze bonusy o wartości 10 USD oraz 15 USD. Po założeniu i zweryfikowaniu konta przejdźcie do sekcji Odblokuj $500 USD krypto. Pamiętajcie, że warunki otrzymania premii należy spełnić w ciągu 30 dni od chwili założenia konta.

bonus crypto com premia 50 usd
Jak zdobyć 50 USD bonusu od Crypto.com?

Będą tam na Was czekać dwie pierwsze premie. Aby zdobyć pierwszą z nich, wpłaćcie dowolną obsługiwaną walutę tradycyjną o wartości co najmniej 50 USD, a następnie kupcie jedną z kryptowalut za co najmniej tę samą kwotę. Jak zwykle proponuję zachować mały margines, przelewając przynajmniej kilka jednostek waluty wiecej. Osobiście zdecydowałem się na wpłatę 100 EUR przelewem SEPA z Revoluta. Później za całość przelanej kwoty kupiłem BTC i w ten sposób odebrałem pierwszy bonus.

Lista bonusów Crypto.com

Do zdobycia kolejnego bonusu konieczny będzie handel dostępnymi w aplikacjami kryptowalutami. Możecie skorzystać z wpłaconych przelewem środków i wymieniać kryptowaluty do momentu osiągnięcia minimalnego obrotu o wartości 100 USD.

W ten sposób zdobędziecie 25 USD premii wypłacanej w kryptowalucie CRO (a czasem także w innych mniej popularnych coinach). Bonus nalicza się od razu po spełnieniu warunków. Pozostaje Wam jedynie przejść do promocyjnej zakładki i kliknąć przycisk Odbierz przy każdej nagrodzie. Przyznane kryptowaluty możecie od razu sprzedać, wymieniając je na przykład na BTC czy po prostu EUR lub zachować w portfelu i zaczekać na wzrost ich wartości 😉

Pamiętaj o odebraniu premii w Crypto.com!

Aby dodatkowo zgarnąć aż 25 USD premii (również w formie tokena CRO), należy zamówić kartę kartę płatniczą Crypto.com w standardzie Ruby Steel (konieczne jest do tego stakowanie równowartości co najmniej 350 EUR w kryptowalucie CRO przez minimum 180 dni, więc nie nakłaniam nikogo do mrożenia swoich środków ;)).

To jednak nie koniec. W zakładce z dostępnymi bonusami co chwila pojawia się coś nowego. Przykładowo – 0,5 USD bonusu otrzymałem za sam fakt ustawienia uwierzytelniania dwuskładnikowego, czyli dodatkowego zabezpieczenia przy logowaniu do aplikacji. Ponadto, dzięki temu, że wpłaciłem na konto więcej, niż niezbędne minimum (łącznie aktywa o wartości około 1000 zł), otrzymałem dodatkowy bonus w wysokości 5 USD za osiągnięcie pierwszego progu lojalnościowego. Bonusów jest naprawdę sporo, dlatego nie ma sensu opisywanie każdego z nich z osobna. Po prostu załóżcie aplikację i przejrzyjcie, jakie opcje dostępne są w Waszym przypadku 😉

Dodatkowe bonusy dostępne są w aplikacji

Polecaj Crypto.com znajomym i zgarniaj premie

Co ważne, jako użytkownicy Crypto.com możecie zapraszać swoich znajomych, którzy również zyskają szansę na zdobycie do 50 USD bonusu – na identycznych zasadach. Jako polecający otrzymacie określony bonus za premiowane czynności wykonane przez osobę poleconą 😉

Program poleceń Crypto.com

Szczegółów szukajcie w regulaminie programu poleceń, który znajdziecie w aplikacji mobilnej. Dodatkowe informacje znajdują się także na tej stronie.

Informacje o ryzyku

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub źle zrozumieć.

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

Kurs Bitcoina, jak i innych kryptowalut jest dość zmienny, szczególnie w obecnych czasach. W chwili wymiany waluty, wartość danej kryptowaluty może być wyższa lub niższa niż w chwili wypłaty bonusu. Różnica między ceną zakupu i sprzedaży waluty to tak zwany spread. Jest to standardowy koszt wymiany walut, który może nieco uszczknąć ostateczną wartość premii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów