fbpx

Credit Agricole: 350 zł premii za założenie konta, do 500 zł w programie poleceń oraz kredyt na kwotę do 3000 zł z RRSO 0% na 12 miesięcy!

Credit Agricole podbija stawkę. O ile w dotychczasowej promocji do zdobycia było 200 zł premii na start oraz 50 zł w programie poleceń, tak teraz możecie zdobyć łącznie aż 350 zł bonusu! Mało tego, pojawiły się aż 3 warianty uzyskania maksymalnej premii. Co więcej, po założeniu konta, będziecie mogli polecać ofertę w ramach programu poleceń, dzięki czemu na wasze konta trafi nawet 500 zł premii ekstra. Oszczędzający będą mogli ponadto ulokować na Rachunku Oszczędzam do 50.000 zł na 3% w skali roku. Natomiast osoby budujące zdolność kredytową będą mogły skorzystać z kredytu do 3000 zł z RRSO 0%. Maksymalna długość kredytu to aż 12 miesięcy! Więcej na temat kredytu przeczytacie w tym artykule. Konto dla Ciebie w swojej podstawowej formie (oprócz niej dostępny jest również pakiet VIP) zapewnia darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także pakiet assistance bezpłatnie przez 6 miesięcy. Miłośnicy płatności mobilnych odnajdą w Credit Agricole wszystkie 3 podstawowe rozwiązania, a mianowicie Apple Pay, Google Pay oraz BLIK.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji nie może skorzystać klient, który:

 • korzystał z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub
 • od 1 kwietnia 2018 roku był posiadaczem konta w Credit Agricole.

Jak widać, Credit Agricole chce nieco ukrócić uczestnictwo w promocji „wyjadaczom wisienek” 🙂 

 

W przypadku programu poleceń, okres karencji definiowany jest nieco inaczej, ponieważ wynosi 265 dni:

Polecony – pełnoletnia osoba fizyczna, którą Polecający zachęcił do zawarcia umowy Konta, a która w okresie 265 dni przed zawarciem umowy Konta nie była posiadaczem Konta…

 

Korzyści dla Ciebie, czyli wybierz jedną z trzech promocji

W Credit Agricole sami wybieracie, z której promocji chcecie skorzystać. W każdej opcji do zdobycia jest 300 zł premii, aczkolwiek różnią się ścieżki dotarcia do mety z napisem „bonus”. Do wyboru macie premię za opłacanie rachunków, premię za korzystanie z usługi CAsaver lub bonus na start za przeniesienie konta. Wybór danej promocji odbywa się podczas zakładania konta.

Moim zdaniem najprościej będzie zyskać 300 zł za przeniesienie rachunku. Mimo wszystko, poniżej przedstawiam analizę wszystkich trzech opcji. Promocja „Korzyści dla Ciebie 2019” trwa od 23 marca 2019 roku do 14 lipca 2019 roku. 

 

300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

W odróżnieniu od innych promocji z premią na start, w tym przypadku oprócz podpisania umowy, waszym zadaniem będzie również wypełnienie pełnomocnictwa do przeniesienia konta, podając w nim między innymi numer konta, które chcecie przenieść. Numer ten podacie na drugiej stronie wniosku, tak jak w poniższym screenie:

Przeniesienie konta polega tak naprawdę na zamknięciu rachunku w obecnym banku i założeniu nowego konta w Credit Agricole. Jednak w tym przypadku nie musicie fatygować się do oddziału obecnego banku, lecz wszelkie formalności załatwi za Was Credit Agricole (po to właśnie udzielacie pełnomocnictwa). Do niedawna lista banków, z których można było przenieść rachunek była ograniczona. Obecnie mamy prawo przenieść konto między wszystkimi bankami, których siedziba znajduje się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Dodatkowym warunkiem jest wypełnienie „zlecenia przekazywania środków”. Na szczęście bank nie wymaga, aby wpływy spełniające warunki promocji pochodziły z konkretnego tytułu, więc zlecenie to można potraktować jako pro forma.

 

Głównym warunkiem promocji jest zapewnienie stałych wpływów na rachunek. Aby zdobyć 300 zł premii, należy zapewniać wpływy na minimum 3000 zł przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe. Pierwszy wpływ powinien zostać dokonany w miesiącu po założeniu konta. Przykładowo podpisując umowę w kwietniu, wpływy zapewnijcie w maju, w czerwcu oraz w lipcu 2019 roku. 

 

Bank tym razem stosuje pewne wyłączenia co do wymaganych wpływów. Zgodnie z regulaminem:

Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

W związku z tym, przelew z waszego konta w innym banku nie zapewni spełnienia warunków promocji. Jednak przelew od członka rodziny lub znajomego już owszem. Ponadto wpływem może być wpłata we wpłatomacie. Pamiętajcie, iż wpłacone środki możecie od razu wypłacić. Liczy się sam fakt zaksięgowania ich na waszym rachunku.

 

Premia zostanie wypłacona w miesiącu następującym po zaksięgowaniu ostatniego z wymaganych wpływów. W naszym przykładzie będzie to zatem sierpień 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Korzyści dla Ciebie 2019”.

 

Do 300 zł premii za opłacanie rachunków

W ramach tej promocji bank będzie wypłacał Wam 5% zwrotu za opłacanie rachunków domowych (gaz, prąd, woda bieżąca, telewizja kablowa lub satelitarna, Internet, telefon komórkowy, telefon stacjonarny). Maksymalny roczny zwrot to 300 zł. Nie ma znaczenia, czy “wykręcicie” go w ciągu miesiąca, czy też całego roku. Aby otrzymywać comiesięczne zwroty musicie zdefiniować odbiorcę płatności w bankowości elektronicznej oraz przedstawić potwierdzenie płatności (zazwyczaj będzie to faktura) w placówce banku lub wgrać skan (PDF, JPG lub PNG) za pomocą dedykowanego formularza. Potwierdzenie płatności musi być wystawione na Was lub waszego małżonka. Musi ono wskazywać adres nieruchomości, który podaliście do informacji banku jako adres zamieszkania, bądź adres korespondencyjny. Warunkiem wypłaty cashback jest zapewnienie wpływu na minimum 1000 zł w miesiącu poprzedzającym wykonanie danej płatności. Zwrot zostanie wypłacony zaraz po wykonaniu przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty.

 

Do 300 zł premii w ramach 50% z CAsaver

Aby skorzystać z premii za oszczędzanie przy płatnościach kartą należy aktywować usługę „CAsaver” oraz powiązać ją z Rachunkiem Oszczędzam. Ponadto w danym miesiącu kalendarzowym korzystania z promocji należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł oraz zapewnić wpływ na minimum 1000 zł.

Premie będą naliczane w następujący sposób. Na początek w usłudze CAsaver ustalacie kwotę zaokrąglenia (w górę) każdej pobranej płatności – do 0,50 zł, 1 zł, 5 zł lub 10 zł (najkorzystniej). Przykładowo, płacąc za zakupy 11,30 zł – bank zaokrągla kwotę do 20 zł. Różnica między 20 zł a 11,30 zł wynosząca 8,70 zł przenoszona jest na Rachunek Oszczędzam. Bank w ramach promocji dorzuca od siebie 50% wartości zaokrągleń w każdym miesiącu i przelewa na wasz rachunek (w tym przypadku będzie to 4,35 zł). Sumarycznie w skali miesiąca możecie otrzymać maksymalnie 25 zł “podwyżki”.

Warto zatem wykonywać stosunkowo dużo transakcji na niewielkie kwoty, dzięki czemu uda się Wam dodatkowo dorobić…wydając. Ciekawym sposobem na szybkie spełnienie warunków promocji może być podzielenie zakupów na kilka części, korzystając na przykład z kasy samoobsługowej w markecie. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem spełniającym warunki promocji byłoby pięciokrotne wykonanie płatności na kwotę 60,01 zł. Wówczas suma transakcji przekroczy 300 zł, zaś każdy pojedynczy zwrot od banku będzie oscylował wokół kwoty 5 zł, co sumarycznie da 25 zł w skali miesiąca. Bądźcie kreatywni :)

 

50 zł w programie poleceń

Aby otrzymać 50 zł ekstra w ramach programu poleceń, wystarczy, że podczas zakładania konta wyrazicie zgodę marketingową oraz zgodę na otrzymywania informacji handlowych, a także zawrzecie umowę o bankowość elektroniczną. Pamiętajcie, iż w umowę o konto musicie zawrzeć w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku. Następnie w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta:

 • zapewnijcie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł lub
 • zapewnijcie transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę minimum 300 zł.

Oczywiście pierwszy wariant jest o wiele łatwiejszy. Jak pewnie zauważyliście, spełniając warunki dla programu poleceń, jednocześnie spełnicie warunki dla premii za przeniesienie konta 🙂

Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

Po szczegóły odsyłam do:

 

Od 1 kwietnia ruszyła druga edycja programu poleceń II. Kody polecenia ważne do 31 marca 2019 roku nadal pozostają w mocy. Potwierdza to zapis regulaminu: 

Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji po wejściu w życie Regulaminu.

Osobiście wygenerowałem jednak nowy kod polecenia. Tak dla pewności 🙂

 

 

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta, podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt, wpisując w tytule maila „Kod polecenia Credit Agricole”. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

 

 

Złóż wniosek o Konto dla Ciebie w Credit Agricole

 

 

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Druga edycja programu poleceń trwa do 31 marca 2019 roku do 31 maja 2019 roku.

Aby zostać polecającym należy zarejestrować się na stronie programu poleceń, wybierając opcję Chcę Polecać Konto. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Z programu wykluczeni są pracownicy banku.

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia.

Po szczegóły odsyłam do:

 

3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 50.000 zł)

Credit Agricole posiada również korzystną ofertę oszczędnościową. Osoby, które zdecydują się założyć Konto dla Ciebie (w dowolnym pakiecie) będą mogły skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam. Oprocentowanie to wynosi 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek. Maksymalna kwota obowiązywania promocyjnego oprocentowania to 50.000 zł, zaś jego okres to 4 miesiące. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 10 zł.

Więcej na temat Rachunku Oszczędzam pisałem w dedykowanym artykule.

 

Złóż wniosek o Konto dla Ciebie w Credit Agricole

 

Analiza Konta dla Ciebie

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w oddziale,
 • 7 zł za przelew EXPRESS ELIXIR,
 • możliwość korzystania z BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł. Oprócz aspektów kosztowych, warto wspomnieć, iż klienci Credit Agricole mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, usługi CAsaver, rabatów w Klubie Rabatowym, karty płatniczej z własnym wizerunkiem (koszt to 15 zł) oraz dostępu do ponad 500 placówek.

 

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 200.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 30 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

 

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie to kolejna wartość dodana, jaką niesie za sobą posiadanie Konta dla Ciebie. Przez pierwsze 6 miesięcy będziecie mogli skorzystać za darmo z pakietu Pomoc dla Ciebie PLUS na który składają się:

 • Pomoc ZDROWIE – pomoc lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny, dostarczenie leków czy sprzętu rehabilitacyjnego w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.
 • Pomoc DOM – pomoc fachowca np. ślusarza, hydraulika, elektryka, stolarza – na wypadek zdarzeń takich jak: włamanie, zalanie, pożar. Pomoc specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV w razie awarii.
 • Pomoc TELEFON i KIESZEŃ – ochrona na wypadek uszkodzenia lub kradzieży telefonu, utraty kluczy lub dokumentów, tablic rejestracyjnych, karty SIM lub gotówki pobranej z bankomatu przy użyciu Twojej karty do konta.
 • Pomoc KOMPUTER i INTERNET – pomoc w przypadku awarii lub cyberataku na Twój sprzęt komputerowy: naprawa sprzętu, odzyskiwanie danych, użyczenie sprzętu.
 • Pomoc SAMOCHÓD – pomoc w przypadku wypadku lub awarii samochodu: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, auto zastępcze lub zakwaterowanie w hotelu.

Po upływie 6 miesięcy, każde pojedyncze ubezpieczenie kosztuje 4,50 zł. Możecie je jednak ubrać w pakiet Pomoc dla Ciebie (Zdrowie, Dom, Telefon i Kieszeń) za 9,50 zł miesięcznie lub pełny pakiet Pomoc dla Ciebie Plus za 16 zł miesięcznie. 

Szczegóły: Ogólne warunki Ubezpieczenia, Karta produktu, Tabela składek.

 

Złóż wniosek o Konto dla Ciebie w Credit Agricole

 

Karta wielowalutowa i konta walutowe

Credit Agricole posiada również przyzwoitą ofertę pod względem kont walutowych. Do wyboru macie konta w EUR, USD oraz GBP. Opłata miesięczna za dany rachunek wynosi 1 zł. Co ważne, każda z kart debetowych wydawanych przez Credit Agricole ma funkcję „wielowalutowości”. Oznacza to, iż w przypadku dokonania transakcji w walucie obcej (na przykład zakup w sklepie za granicą lub w zagranicznym sklepie internetowym), bank rozpozna automatycznie płatność walutową i bezprowizyjnie zaksięguje ją na poczet danego konta walutowego. Oczywiście w przypadku braku środków na koncie walutowym, kwota zostanie pobrana z rachunku w PLN wraz z prowizją za przewalutowanie wynoszącą 4% wartości transakcji. Karta wielowalutowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Raz, że nie musicie nosić przy sobie kilku kart płatniczych, a dwa, iż nie musicie spełniać dodatkowych warunków darmowości dla kart walutowych. Wypłaty z bankomatów zagranicznych kosztują 10 zł w przypadku Konta dla Ciebie, zaś w przypadku konta VIP – 0 zł.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów