fbpx

Credit Agricole: 250 zł premii w promocji konta, do 500 zł w programie poleceń oraz Rachunek Oszczędzam na 3% w skali roku (do 20.000 zł)

Bank Credit Agricole ruszył z II edycją świetnej promocji, w której możecie zdobyć nawet 250 zł bonusu! Na łączną gratyfikację składa się 50 zł w ramach programu poleceń oraz 200 zł premii na start (dostępne są aż 3 różne warianty zdobycia premii startowej). Co więcej, po założeniu konta będziecie mogli polecać ofertę w ramach nowej edycji programu poleceń, dzięki czemu na wasze konta trafi nawet 500 zł premii ekstra. Jeśli natomiast szukacie korzystnego sposobu na ulokowanie oszczędności, na pomoc może Wam przyjść Rachunek Oszczędzam. Zapewnia on oprocentowanie na poziomie 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Natomiast osoby budujące zdolność kredytową będą mogły skorzystać z kredytu do 3000 zł z RRSO 0%. Maksymalna długość kredytu to aż 12 miesięcy! Konto dla Ciebie zapewnia darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także pakiet assistance bezpłatny przez 6 miesięcy. Miłośnicy płatności mobilnych odnajdą w Credit Agricole wszystkie 3 podstawowe rozwiązania, a mianowicie Apple Pay, Google Pay oraz BLIK.

Uczestnictwo w promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji nie może skorzystać klient, który:

 • korzystał z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub
 • od 1 kwietnia 2018 roku był posiadaczem konta w Credit Agricole.

W przypadku programu poleceń, okres karencji definiowany jest nieco inaczej, ponieważ wynosi jeden rok:

polecony – osoba, która otrzymała kod polecenia od polecającego i w okresie ostatniego roku nie była posiadaczem konta…

Korzyści dla Ciebie, czyli wybierz jedną z trzech promocji

W Credit Agricole sami wybieracie, z której promocji chcecie skorzystać. W każdej opcji do zdobycia jest 200 zł premii, aczkolwiek różnią się ścieżki dotarcia do mety z napisem „bonus”. Do wyboru macie premię za opłacanie rachunków, premię za korzystanie z usługi CAsaver lub bonus na start za przeniesienie konta. Wybór danej promocji odbywa się podczas zakładania konta na dedykowanej stronie promocji.

Moim zdaniem najprościej będzie zyskać 200 zł w promocji z CAsaver. Ewentualnie, ciekawą opcją jest również przeniesienie rachunku, aczkolwiek w tym przypadku jest nieco więcej formalności. Mimo wszystko, poniżej przedstawiam analizę wszystkich trzech wariantów.

Promocja „Korzyści dla Ciebie 2020” trwa od 1 maja 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku

Wybór danej promocji determinuje również formę zawarcia umowy o konto. Mianowicie w przypadku akcji z przeniesieniem konta oraz promocji z CAsaver, umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

Natomiast wybierając bonus za płatności mobilne, dodatkową opcją jest zawarcie umowy za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

#ZostańWDomu i zarabiaj!

Do 200 zł premii w ramach 50% z CAsaver

Aby skorzystać z premii za oszczędzanie przy płatnościach kartą, należy aktywować usługę „CAsaver” podczas wnioskowania o konto oraz powiązać ją z Rachunkiem Oszczędzam. Ponadto w każdym miesiącu kalendarzowym korzystania z promocji należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 200 zł oraz zapewnić wpływ na minimum 1000 zł.

Premie będą naliczane w następujący sposób. Na początek w usłudze CAsaver ustalacie kwotę zaokrąglenia (w górę) każdej pobranej płatności – do 0,50 zł, 1 zł, 5 zł lub 10 zł (najkorzystniej). Przykładowo, płacąc za zakupy 11,30 zł – bank zaokrągla kwotę do 20 zł. Różnica między 20 zł a 11,30 zł wynosząca 8,70 zł przenoszona jest na Rachunek Oszczędzam. Bank w ramach promocji dorzuca od siebie 50% wartości zaokrągleń w danym miesiącu i przelewa na wasz rachunek (w przypadku tej transakcji będzie to 4,35 zł). Sumarycznie w skali miesiąca możecie otrzymać maksymalnie 16,67 zł “podwyżki”. Premie wypłacane będą przez maksymalnie 12 miesięcy, zapewniając nawet 200 zł łącznej premii.

W tym wariancie warto zatem wykonywać stosunkowo dużo transakcji na niewielkie kwoty, dzięki czemu uda się Wam dodatkowo dorobić…wydając. Ciekawym sposobem na szybkie spełnienie warunków promocji może być podzielenie zakupów na kilka części, korzystając na przykład z kasy samoobsługowej w markecie.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem spełniającym warunki promocji byłoby czterokrotne wykonanie płatności na kwotę 50,01 zł. Wówczas suma transakcji przekroczy 200 zł, zaś każdy pojedynczy zwrot od banku będzie oscylował wokół kwoty 5 zł, co sumarycznie da Wam maksymalną premię w skali miesiąca. Innym sposobem może być czterokrotne doładowanie konta Allegro na kwotę 1,01 zł. Natomiast pozostałe 196 zł wydalibyście bez stresu podczas pozostałych zakupów. Bądźcie kreatywni :)

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

W odróżnieniu od innych promocji z premią na start, w tym przypadku oprócz podpisania umowy, waszym zadaniem będzie również wypełnienie pełnomocnictwa do przeniesienia konta, podając w nim między innymi numer konta, które chcecie przenieść. Numer ten podacie na drugiej stronie wniosku, tak jak w poniższym screenie:

Przeniesienie konta polega tak naprawdę na zamknięciu rachunku w obecnym banku i założeniu nowego konta w Credit Agricole. Jednak w tym przypadku nie musicie fatygować się do oddziału obecnego banku, lecz wszelkie formalności załatwi za Was Credit Agricole (po to właśnie udzielacie pełnomocnictwa). 

Dodatkowym warunkiem jest wypełnienie nazwy i adresu instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą bank ma powiadomić o zmianie rachunku bankowego. Na szczęście bank nie wymaga, aby wpływy spełniające warunki promocji pochodziły z konkretnego tytułu, więc zlecenie to można potraktować jako pro forma.

Głównym warunkiem promocji jest zapewnienie stałych wpływów na rachunek. Aby zdobyć 200 zł premii, należy zapewniać wpływy na minimum 3000 zł przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe. Pierwszy wpływ powinien zostać dokonany w miesiącu po założeniu konta. Przykładowo podpisując umowę w maju 2020 roku, wpływy zapewnijcie w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu 2020 roku. 

Premia zostanie wypłacona w miesiącu następującym po zaksięgowaniu ostatniego z wymaganych wpływów. W naszym przykładzie będzie to zatem wrzesień 2020 roku.

Do 200 zł premii za transakcje bezgotówkowe

W ramach tej promocji bank będzie wypłacał Wam 5% zwrotu za płatności wykonane telefonem oraz 2% za płatności wykonane kartą fizyczną. W przypadku płatności telefonem, chodzi tu o transakcje kartą dodaną do portfela cyfrowego (Apple Pay lub Google Pay) oraz płatności BLIKIEM. Maksymalny roczny zwrot to 200 zł, zaś miesięcznie 16,67 zł. Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre klasy kodów płatności, które umożliwiłyby „zbyt łatwe nabicie premii” (na przykład doładowanie Revoluta). Dokładną charakterystykę wykluczeń doczytajcie w regulaminie, w sekcji płatność mobilna.  

Warunkiem wypłaty zwrotu jest zapewnienie wpływu na minimum 1000 zł w danym miesiącu oraz wykonanie co najmniej 3 płatności mobilnych lub kartą. Premie będą wypłacane w kolejnym miesiącu po wykonaniu płatności.

Przykład z regulaminu:

Otworzyłeś konto 12 maja 2020 r. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 czerwca 2020 r., w czerwcu wykonałeś także 5 płatności mobilnych o łącznej wartości 100 zł. Premię 5 zł wypłacimy najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

Elementy wspólne promocji

We wszystkich trzech wariantach, Credit Agricole stosuje pewne wyłączenia co do wymaganych wpływów (zarówno na kwotę 1000 zł, jak i 3000 zł). Zgodnie z regulaminem:

Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

W związku z tym, przelew z waszego konta w innym banku nie zapewni spełnienia warunków promocji. Jednak przelew od członka rodziny lub znajomego już owszem, tak samo jak wpłata we wpłatomacie. Wpływy nie muszą pochodzić z tytułu wynagrodzenia. Pamiętajcie, iż wpłacone środki możecie od razu wypłacić. Liczy się sam fakt zaksięgowania ich na waszym rachunku. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Korzyści dla Ciebie 2020 II”.

50 zł w programie poleceń

Aby oprócz 200 zł premii  otrzymać również 50 zł ekstra, podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu, dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia, napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt, wpisując w tytule maila “Kod polecenia Credit Agricole”. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

Aby otrzymać 50 zł ekstra w ramach programu poleceń, wystarczy w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta:

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł lub
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

Oczywiście pierwszy z wymienionych wariantów jest o wiele łatwiejszy. Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

Ponadto, podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody marketingowe oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń IV.

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Czwarta edycja programu poleceń trwa do 31 marca 2021 roku.

Aby zostać polecającym, należy zapisać się do programu poleceń, w placówce banku, w aplikacji mobilnej lub poprzez infolinię. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu.

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń IV.

3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 20.000 zł)

Credit Agricole posiada również korzystną ofertę oszczędnościową, szczególnie biorąc pod uwagę fakt rekordowo niskich stóp procentowych. Osoby, które zdecydują się założyć Konto dla Ciebie (w dowolnym pakiecie), będą mogły skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam. Oprocentowanie konta wynosi 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek (przez okres 3 miesięcy). Maksymalna kwota obowiązywania promocyjnego oprocentowania to 20.000 zł. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 10 zł. Prowadzenie Rachunku Oszczędzam jest darmowe.

Oferta „Na start” dotyczy kont dla osób fizycznych otwartych od 17 września 2019 roku (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych). Dodatkowo, z promocji Rachunku Oszczędzam wyłączone są osoby posiadające konto osobiste w Credit Agricole przed 17 września 2019 roku.

Szczegóły promocji w tabeli oprocentowania.

Darmowy kredyt powitalny do 3000 zł z RRSO 0%

W Credit Agricole do odwołania trwa również kolejna edycja promocji darmowego kredytu powitalnego. Do wzięcia jest nawet 3000 zł i to na okres do 12 miesięcy. Kredyt nie jest obarczony żadnymi kosztami, typu prowizja, czy też ubezpieczenie. Dzięki temu RRSO wynosi okrągłe 0%, zaś wy spłacacie wyłącznie raty kapitałowe, bez żadnych odsetek.

Szczegóły darmowego kredytu dostępne są na dedykowanej stronie promocji.

Analiza Konta dla Ciebie

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w oddziale,
 • 7 zł za przelew EXPRESS ELIXIR,
 • możliwość korzystania z BLIK, Apple Pay oraz Google Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł. Oprócz aspektów kosztowych, warto wspomnieć, iż klienci Credit Agricole mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, usługi CAsaver, rabatów w Klubie Rabatowym, karty płatniczej z własnym wizerunkiem (koszt to 15 zł) oraz dostępu do ponad 500 placówek.

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 200.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 30 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie to kolejna wartość dodana, jaką niesie za sobą posiadanie Konta dla Ciebie. Przez pierwsze 6 miesięcy będziecie mogli skorzystać za darmo z pakietu Pomoc dla Ciebie PLUS, na który składają się:

 • Pomoc ZDROWIE – pomoc lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny, dostarczenie leków czy sprzętu rehabilitacyjnego w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.
 • Pomoc DOM – pomoc fachowca np. ślusarza, hydraulika, elektryka, stolarza – na wypadek zdarzeń takich jak: włamanie, zalanie, pożar. Pomoc specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV w razie awarii.
 • Pomoc TELEFON i KIESZEŃ – ochrona na wypadek uszkodzenia lub kradzieży telefonu, utraty kluczy lub dokumentów, tablic rejestracyjnych, karty SIM lub gotówki pobranej z bankomatu przy użyciu Twojej karty do konta.
 • Pomoc KOMPUTER i INTERNET – pomoc w przypadku awarii lub cyberataku na Twój sprzęt komputerowy: naprawa sprzętu, odzyskiwanie danych, użyczenie sprzętu.
 • Pomoc SAMOCHÓD – pomoc w przypadku wypadku lub awarii samochodu: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, auto zastępcze lub zakwaterowanie w hotelu.

Po upływie 6 miesięcy, każde pojedyncze ubezpieczenie kosztuje 4,50 zł. Możecie je jednak ubrać w pakiet Pomoc dla Ciebie (Zdrowie, Dom, Telefon i Kieszeń) za 9,50 zł miesięcznie lub pełny pakiet Pomoc dla Ciebie Plus za 16 zł miesięcznie. 

Szczegóły: Ogólne warunki Ubezpieczenia, Karta produktu, Tabela składek.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów