fbpx

Credit Agricole: 50 zł premii w najnowszej edycji programu poleceń + 200 zł na start, Rachunek Oszczędzam na 3% oraz kredyt z RRSO 0%

Po zaledwie weekendowej przerwie, Credit Agricole ruszył z kolejną edycją swojego programu poleceń, tym razem oznaczoną jako „Program poleceń III – edycja 1”. Program rekomendacyjny banku jest niejako uzupełnieniem oferty, dzięki czemu możemy mówić, iż Credit Agricole zapewnia nam kompleksowość rozwiązań. No bo w sumie jak inaczej nazwać sytuację, w której na start otrzymujemy 200 zł premii okraszone 50 zł za skorzystanie z polecenia, 3% w skali roku na rachunku oszczędnościowym do 50.000 zł, darmowy kredyt na rok dla kwoty do 3000 zł, pakiet assistance za darmo przez 6 miesięcy oraz świetne a zarazem darmowe konto osobiste, zapewniające dostęp do Apple Pay, BLIKA, czy też Google Pay. Brzmi dobrze!

 

 

50 zł na start w programie poleceń

Na początek zacznijmy od sprawcy całego zamieszania, a mianowicie programu poleceń. III odsłona programu ruszyła 3 czerwca 2019 roku i potrwa do aż do 31 marca 2020 roku, przy czym kody polecenia wygenerowane w poprzedniej edycji nadal pozostają w mocy. Potwierdza to zapis regulaminu: 

Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II – edycja 2” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji po wejściu w życie Regulaminu.

 

 

Aby otrzymać 50 zł w ramach programu poleceń, wystarczy, że podczas zakładania konta wyrazicie zgodę marketingową oraz zgodę na otrzymywania informacji handlowych, a także zawrzecie umowę o bankowość elektroniczną. Pamiętajcie, iż umowę o konto musicie zawrzeć w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku.

Następnie w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta:

 • zapewnijcie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł lub
 • zapewnijcie transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę minimum 300 zł.

 

Co tu kryć, spełnienie pierwszego warunku będzie o niebo łatwiejsze, ponieważ wystarczą przelewy z waszego konta w dowolnym banku. Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

 

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta, podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z Twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt, wpisując w tytule maila „Kod polecenia Credit Agricole”. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

 

 

W przypadku programu poleceń stosowany jest dość krótki, 265-dniowy okres karencji. Regulamin definiuje go w następujący sposób:

Polecony – pełnoletnia osoba fizyczna, którą Polecający zachęcił do zawarcia umowy Konta, a która w okresie 265 dni przed zawarciem umowy Konta nie była posiadaczem Konta…

 

Po szczegóły odsyłam do:

 

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł – za maksymalnie 10 poleconych. Jednak liczba ta sumowana jest z poprzednią edycją programu, trwającą od 1 kwietnia do 31 maja 2019 roku. Mianowicie:

Klient łącznie w ramach edycji Programu Poleceń II –edycja 2 i Programu Poleceń III może polecić w maksymalnie 10 osób.

 

Aby zostać polecającym należy wygenerować swój kod polecenia. Możecie to załatwić na infolinii lub w oddziale banku. Kod otrzymacie w formie SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Jeśli jednak korzystaliście z poprzedniej edycji promocji, kod polecenia pozostał bez zmian i nie musicie wnioskować o nowy. 

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia.

Po szczegóły odsyłam do:

 

 

 

 

3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 50.000 zł)

Preferencyjne oprocentowanie wynosi 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 5 zł w pakietach “dla młodych” oraz 10 zł w przypadku standardowego konta oraz w wersji VIP.

Oferta „Na start” dotyczy kont dla osób fizycznych otwartych od 1 maja 2019 roku (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych). Dodatkowo, z promocji wyłączone są osoby posiadające konto osobiste w Credit Agricole przed 1 maja 2019 roku.

Szczegółowo rachunek oszczędnościowy omawiam w dedykowanym artykule „Rachunek Oszczędzam”.

 

Darmowy kredyt powitalny do 3000 zł z RRSO 0%

W Credit Agricole do 31 lipca 2019 roku trwa również kolejna edycja promocji darmowego kredytu powitalnego. Do wzięcia jest nawet 3000 zł i to na okres do 12 miesięcy. Kredyt nie jest obarczony żadnymi kosztami, typu prowizja, czy też ubezpieczenie. Dzięki temu RRSO wynosi okrągłe 0%, zaś wy spłacacie wyłącznie raty kapitałowe, bez żadnych odsetek.

Szczegółowo darmowy kredyt omawiam w dedykowanym artykule „Kredyt powitalny”.

 

 

 

 

Analiza Konta dla Ciebie

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w oddziale,
 • 7 zł za przelew EXPRESS ELIXIR,
 • możliwość korzystania z BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł. Oprócz aspektów kosztowych, warto wspomnieć, iż klienci Credit Agricole mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, usługi CAsaver, rabatów w Klubie Rabatowym, karty płatniczej z własnym wizerunkiem (koszt to 15 zł) oraz dostępu do ponad 500 placówek.

 

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 200.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 30 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

 

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie to kolejna wartość dodana, jaką niesie za sobą posiadanie Konta dla Ciebie. Przez pierwsze 6 miesięcy będziecie mogli skorzystać za darmo z pakietu Pomoc dla Ciebie PLUS na który składają się:

 • Pomoc ZDROWIE – pomoc lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny, dostarczenie leków czy sprzętu rehabilitacyjnego w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.
 • Pomoc DOM – pomoc fachowca np. ślusarza, hydraulika, elektryka, stolarza – na wypadek zdarzeń takich jak: włamanie, zalanie, pożar. Pomoc specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV w razie awarii.
 • Pomoc TELEFON i KIESZEŃ – ochrona na wypadek uszkodzenia lub kradzieży telefonu, utraty kluczy lub dokumentów, tablic rejestracyjnych, karty SIM lub gotówki pobranej z bankomatu przy użyciu Twojej karty do konta.
 • Pomoc KOMPUTER i INTERNET – pomoc w przypadku awarii lub cyberataku na Twój sprzęt komputerowy: naprawa sprzętu, odzyskiwanie danych, użyczenie sprzętu.
 • Pomoc SAMOCHÓD – pomoc w przypadku wypadku lub awarii samochodu: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, auto zastępcze lub zakwaterowanie w hotelu.

Po upływie 6 miesięcy, każde pojedyncze ubezpieczenie kosztuje 4,50 zł. Możecie je jednak ubrać w pakiet Pomoc dla Ciebie (Zdrowie, Dom, Telefon i Kieszeń) za 9,50 zł miesięcznie lub pełny pakiet Pomoc dla Ciebie Plus za 16 zł miesięcznie. 

Szczegóły: Ogólne warunki Ubezpieczenia, Karta produktu, Tabela składek.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów