Comperia Bonus Fast50Club: 100 zł premii oraz 10 biletów do kina w zamian za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

a2f0687953ca35c02c

Dziś rano informowałem o nowej promocji Konta dla Młodych, w której możecie odebrać 10 biletów do kina sieci Cinema City bądź Helios. Pisałem również, iż łącząc promocję z programem poleceń „Mam PKO” do zdobycia jest kolejne 100 zł premii. Okazuje się, iż spółka Comperia zmiksowała obie promocję tworząc akcję Comperia Bonus Fast50Club, w ramach której możecie zarówno zdobyć 100 zł jak i odebrać 10 biletów do kina o wartości 194,40 zł. Ogromną zaletą promocji Comperii jest o wiele bardziej zliberalizowany warunek zdobycia 100 zł premii – wystarczy samo założenie konta, natomiast otrzymanie puli biletów warunkowane jest wykonaniem jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Kolejnym plusem jest fakt o wiele krótszego okresu karencji. O ile, w ramach programu Mam PKO było to 3 lata, tak w akcji Fast50Club wystarczy, że jesteście w wieku 18 – 26 lat oraz po 31 sierpnia 2016 roku nie byliście klientami PKO BP.

W związku z ogromny zainteresowaniem, organizator promocji postanowił ją zakończy przed czasem. Przypominam o zbliżonej promocji Konta dla Młodych w PKO BP, gdzie również do zdobycia jest 100 zł premii oraz 10 biletów do kina. Różnią się nieco warunki zdobycia premii oraz okres karencji w przypadku osób, które były już klientami banku PKO BP. Więcej na temat tej akcji pod linkiem.

 

 

Promocja Comperia Bonus Fast50Club

Rzadko się zdarza, że warunkiem otrzymania premii jest samo otwarcie konta. Taka sytuacja ma właśnie miejsce w promocji Fast50Club. Oprócz tego, promocja praktycznie nie ma okresu karencji. Po rejestracji w Fast50Club zobaczycie informację, iż:

Nowy klient to taki, który w dniu składania wniosku nie posiada Konta dla Młodych w PKO Banku Polskim.

W celu otwarcia konta należy zarejestrować się w programie Fast50Club za pośrednictwem dedykowanej strony promocji (wraz z akceptacją regulaminu i zgód marketingowych). W miejscu „Mam kod promocyjny” nic nie trzeba wpisywać. Następnie otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link, kolejnym krokiem będzie ustalenie hasła do logowania się w serwisie.

Po zalogowaniu należy przejść do okrągłej zakładki PKO Bank Polski – Konto dla Młodych z bonusem 100 zł. Teraz, wystarczy, że klikniecie w Weź udział, po czym zostaniecie przeniesieni do właściwego wniosku o Konto dla Młodych. Na wypełnienie wniosku macie czas od 2 do 30 września 2016 roku. Umowę o konto dostarczy Wam kurier. W zasadzie to tyle. Kwota przyznanego bonusu zostanie wypłacona na dowolnie wskazany przez Was numer rachunku bankowego w terminie do 15 listopada 2016 roku. W tym celu wystarczy użyć funkcji Wypłać w serwisie Fast50Club.

Jedyny haczyk jaki udało mi się odnaleźć to rozliczenie podatkowe. Uzyskany przychód będziecie musieli wykazać w PIT w pozycji „inne”. Organizator promocji roześle Wam na początku 2017 roku informacje PIT-8C, w których wskazana będzie kwota bonusu. Dziwię się, iż organizatorzy nie zastosowali w tej promocji popularnego rozwiązania sprzedaży premiowej, która zwolniona jest z opodatkowania. Poniżej wyciąg z regulaminu programu Fast50Club.

Wypłata i inne nieodpłatne świadczenia otrzymane przez Uczestnika Programu Fast50Club, w świetle art. 11 ust. 1 w zw. z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj. Dz. U. z 2012 r. poz. 361), stanowi przychód z innych źródeł,  który łączy się z innymi przychodami opodatkowanymi według skali podatkowej.

Przychód osiągnięty przez Uczestnika Programu Fast50Club w danym roku podatkowym Organizator wykaże w informacji PIT-8C, która zostanie przekazana do końca lutego następnego roku podatkowego Uczestnikowi Programu i urzędowi skarbowemu właściwemu dla Uczestnika Programu. Rozliczenia przychodów  otrzymanych w  niniejszym Programie Uczestnik Programu powinien dokonać samodzielnie w zeznaniu rocznym  PIT.

 

  • Zarejestruj się w promocji i odbierz 100 zł premii + 10 biletów

 

Uczestnicy promocji „Kino za 0”

Teraz przejdziemy do drugiej części promocji, dotyczącej biletów do kina. W tym przypadku Bank PKO BP również jest bardzo liberalny jeśli chodzi o okres karencji. Wystarczy, że nie posiadaliście konta w przeddzień startu promocji, czyli 31 sierpnia 2016 roku, by móc wziąć udział w akcji. Dotyczy to zarówno kont w PKO BP jak i w jego internetowym oddziale Inteligo. Ogólnie rzecz ujmując, promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku, którzy zdążyli zamknąć swoje konto.

Dodatkowym wymogiem jest wiek uczestników promocji. Promocja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat, ale mają mniej niż 27 lat.

 

Warunki otrzymania 10 biletów

Pierwszym krokiem jest podpisanie umowy o Konto dla Młodych w okresie promocji, to znaczy od 1 września do 16 października 2016 roku (aby zgarnąć 100 zł premii w Fast50Club wniosek należy złożyć do 30 września 2016 roku). Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto, zawnioskować również o kartę do konta. Oba produkty muszą być aktywne na dzień wydania nagrody. Ponadto musicie wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów podmiotów współpracujących i nie odwołać tej zgody do dnia wydania nagrody.

Następnie, już po aktywacji konta, wystarczy, że wykonacie 1 operację bezgotówkową kartą wydaną do rachunku. Może to być na przykład płatność za zakupy w sklepie na dowolną kwotę. Na wykonanie transakcji macie czas do 10 listopada 2016 roku.

W tym samym okresie należy zarejestrować się w promocji na dedykowanej stronie akcji. Oprócz podania podstawowych danych, w tym momencie wybierzecie również sieć kin, do których chcecie otrzymać bilety (Cinema City lub Helios).

 

Co nieco na temat nagrody

Nagrodą w promocji jest pakiet 10 biletów do kina o łącznej wartości 194,40 zł. W praktyce, otrzymacie 10 kodów elektronicznych, które możecie wymieniać na bilety w kasach wybranej sieci kin w ciągu 6 miesięcy, licząc od dnia ich wydania. Bilety możecie wykorzystać podczas standardowych seansów 2D, wyłączone są pokazy specjalne czy IMAX. Szczegóły wyłączeń wraz z listą kin biorących udział w promocji znajdziecie w regulaminie. Co ważne, nie ma wyłączeń co do dnia i godziny pokazu. Bilety możecie wykorzystać zarówno we wtorek o 12:00, gdy będziecie sami na sali kinowej 🙂 bądź w sobotę o 21:00.

UWAGA: Liczba wszystkich nagród wynosi 10 000 sztuk (1 sztuka to 10 biletów) i obejmuje:

  • 6000 sztuk nagród do sieci kin Cinema City oraz
  • 4000 sztuk nagród do sieci kin Helios.

Jeśli uważacie tę ofertę za korzystną, dla pewności nie warto zwlekać z decyzją o założeniu konta (choć pula nagród jest dość pokaźna). W przypadku wcześniejszego wyczerpania się puli nagród do jednej sieci kin, będziecie mogli skorzystać tylko z dostępnej jeszcze puli nagród do drugiej sieci.

Elektroniczne kody otrzymacie w ramach wiadomości systemowej w serwisie iPKO. Kody będą wydawane zgodnie z kolejnością spełniania warunków, w pięciu turach (do każdego 15. i ostatniego dnia miesiąca), w dniach od 30 września do 30 listopada 2016 roku.

Więcej na temat promocji „Kino za 0” w regulaminie.

 

  • Zarejestruj się w promocji i odbierz 100 zł premii + 10 biletów

 

Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych  to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat.

  • 0 zł za konto bez żadnych warunków
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Lokata z premią 100 zł w Toyota Banku + program poleceń

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Karta kredytowa Simplicity z voucherem 400 zł

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG K8 o wartości 549 zł

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów