fbpx

CitiKonto: 200 zł premii na zakup sprzętu zimowego marki Salomon w sklepach Intersport

Trwa do:
31 marca 2021
Dostępność wniosków
500

Z moich ustaleń wynika, że CitiKonto i związana z nim promocja z nagrodami o wartości nawet 400 zł zdecydowanie przypadła Wam do gustu. Pomimo tego, że akcja jeszcze się nie zakończyła, Citibank postanowił dorzucić do pieca i jeszcze bardziej podkręcić promocyjną temperaturę. W najnowszej akcji promocyjnej możecie zdobyć 200 zł na zakup sprzętu firmy Salomon w sklepach Intersport! Choć okoliczności nie sprzyjają szusowaniu po stokach, to taka kwota pozwoli już na zakup niezbędnych akcesoriów i gadżetów dla fanów zimowego szaleństwa. Salomon ma jednak znacznie szerszy asortyment. Każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Dodatkową wartością będzie sam rachunek. CitiKonto jest bowiem bezwarunkowo darmowe (tak samo jak wydawana do niego karta), a w naszym rankingu kont osobistych zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce. 🙂

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego (również jako współposiadacz). Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym przede wszystkim karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

CitiKonto – analiza rachunku

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
  • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Priceless Specials,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 31 marca 2021 roku lub do wyczerpania puli 500 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski.

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie. Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona. Szczegółowy opis zakładania konta z wykorzystaniem biometrii znajdziecie tutaj. Teraz tylko wspomnę, iż podczas wykonywania zdjęcia dowodu osobistego, zamiast trzymania go w palcach, połóżcie go na płaskiej powierzchni i postarajcie się, by od dowodu nie odbijało się światło.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera lub zdalnie przez infolinię).

Regulamin nic wspomina natomiast o wyrażaniu jakichkolwiek zgód marketingowych i handlowych.

Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Jak zdobyć premię w ramach promocji?

Do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym otworzycie konto, powinniście spełnić łącznie trzy warunki.

Warunek pierwszy. Zapewnijcie wpływy na łączną wartość 2000 zł. Mogą to być pieniądze wpłacone w ramach wynagrodzenia lub świadczeń socjalnych, renty lub emerytury. Zalicza się do tego także 500 Plus oraz inne dodatki rodzinne.

Warunek drugi. Waszą nową kartę, wydaną do CitiKonta, powinniście podpiąć w aplikacji Google Play lub Apple Pay i zrobić w ten sposób zakupy o łącznej wartości minimum 100 zł. Warunek ten pomogą spełnić zarówno zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i płatności w internecie.

Warunek trzeci i najłatwiejszy. Co najmniej jeden raz zalogujcie się do swojej bankowości za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykładowo, otwierając konto w styczniu, powyższe warunki spełnijcie do końca lutego 2021 roku. Oczywiście do momentu przekazania nagrody nie zamykajcie konta.

Jak definiowane jest wynagrodzenie w ramach regulaminu? Wyjaśnia to fragment:

Wpłata wynagrodzenia, o której mowa w pkt 7 a) Regulaminu oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu:

a) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

b) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

c) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

d) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

Przekazanie nagrody

Bonus w postaci vouchera do wykorzystania w sklepach Intersport otrzymacie za pomocą swojej bankowości elektronicznej do końca następnego miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków. W naszym przykładzie będzie to zatem marzec 2021 roku.

Voucher pojawi się w zakładce Korzyści i produkty.

Na wykorzystanie środków będziecie mieli czas do 31 grudnia 2021 roku. środki znajdujące się na karcie podarunkowej należy wykorzystać w jednej płatności. Niewykorzystane środki przepadają. 

Kartę podarunkową możecie zrealizować w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych Intersport. W przypadku zakupów na miejscu, kwota transakcji musi przekraczać 200 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Korzystne rozwiązania walutowe

Citi Handlowy udostępnia również kantor walutowy online z bardzo korzystnymi kursami w dni robocze (w weekendy kursy są już fatalne). Możecie je śledzić na bieżąco na tej stronie. Ponadto wydawana do konta karta debetowa może spełniać funkcję karty wielowalutowej w ramach usługi Citi Global Wallet. Oznacza to, iż płacąc za granicą, karta „wyczuje” płatność walutową i pobierze środki z odpowiedniego konta walutowego (dostępne konta to EUR, USD oraz GBP). Oczywiście wcześniej musicie zasilić dane konto środkami, przykładowo wymieniając PLN na walutę obcą w ramach usługi kantoru Citi Handlowego.

Jeśli zaś płacicie w walucie innej niż posiadane konta walutowe (przykładowo w jenach albo w rublach), wówczas bank rekomenduje przepięcie karty (w aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej) na domyślne konto w walucie Euro. Wówczas przewalutowanie nastąpi po bardzo korzystnym kursie zapewnianym przez organizację Mastercard.

Więcej na temat usługi Citi Global Wallet znajdziecie pod tym linkiem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów