Darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z 400 zł premii do wydania na zakupy w mi-home.pl, czyli powrót promocji dla miłośników marki Xiaomi!

W banku Citi Handlowy powraca świetna promocja dla miłośników elektroniki spod znaku Xiaomi. Wyrabiając w pełni darmową kartę kredytową Citi Simplicity, w prezencie otrzymacie voucher o wartości 400 zł na zakupy w sklepie mi-home.pl. Smartfon, hulajnoga, czy opaska? Wybór należy do Was! Warto zaznaczyć, iż sklep mi-home realizuje przesyłki z Polski, a także zdziała zgodnie z polskim prawodawstwem pod względem podatków oraz realizacji gwarancji. Natomiast sama karta Simplicity to moim zdaniem najlepszy „plastik” na rynku. Zapewnia ona darmowe użytkowanie oraz dodatkowe rozwiązania jak monity, czy wygodne powiadomienia SMS po każdym ważniejszym zdarzeniu. Oczywiście samo wydanie karty również będzie dla Was bezpłatne. Jeśli zamiast produktów Xiaomi wolicie robić zakupy…w Biedronce, zachęcam Was do zapoznania się z artykułem analizującym promocję, gdzie do zdobycia jest voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w tym najpopularniejszym dyskoncie. Możecie również wybrać promocję ze smartfonem LG o wartości 599 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym po 1 stycznia 2017 roku. Jeśli natomiast w wymienionym czasie posiadacie lub posiadaliście inny produkt od Citi (na przykład konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. 

 

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 11 lutego 2020 roku. Pamiętajcie jednak, że im szybciej spełnicie warunki promocji, tym szybciej otrzymacie swoją nagrodę.

 

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku, zazwyczaj w pliku PDF. Listę akceptowanych “papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument zanim zaczniecie jeszcze składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT.

 

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane we wniosku o kartę kredytową. Oprócz danych osobowych, konsultant dopyta również o waszą sytuację dochodową (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut).

Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listownie.

 

Warunki uzyskania nagrody

Gdy już odbierzecie swoją kartę od listonosza, na początek zalogujcie się do bankowości online lub w aplikacji mobilnej, by aktywować kartę. Musicie to zrobić do końca kolejnego miesiąca po wydaniu karty.

 

Teraz waszym głównym zadaniem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą (sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym) na łączną kwotę co najmniej 2000 zł. Na poczet płatności zaliczają się zarówno te wykonane w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (czytaj: wpłaty do Revoluta).

 

Na spełnienie wymienionych warunków macie sporo czasu, ponieważ okres ten będzie liczony jako cząstkowy miesiąc wydania karty + 3 pełne miesiące kalendarzowe. Spełnianie warunków promocji możecie rozpocząć zaraz po aktywacji karty. Przykładowo, gdy karta dojdzie do Was w styczniu, na wykonanie płatności będziecie mieli czas do końca kwietnia 2020 roku.

 

Jak otrzymam voucher o wartości 400 zł?

Nagroda w postaci kodu rabatowego do mi-home.pl będzie wysłana za pośrednictwem wiadomości w ramach bankowości online. Nastąpi to do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Zatem im szybciej spełnicie warunki promocji, tym szybciej zdobędziecie bonus. W dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami aktywnej karty Simplicity.

Szczegóły w regulaminie promocji z voucherem do mi-home.pl.

 

 

 

 

Zasady wykorzystania bonu do mi-home.pl

Termin ważności uzyskanego vouchera wynosi 6 miesięcy od momentu jego otrzymania. Warunkiem wykorzystania kodu rabatowego jest złożenie zamówienia o wartości nie mniejszej niż 401 zł. Nadwyżkę ponad kwotę bonu opłacicie tradycyjną metodą, na przykład kartą płatniczą lub przelewem. Kod rabatowy należy wpisać w stosownym miejscu w koszyku sklepu mi-home.pl. Voucher jest jednorazowy i nie obowiązuje w przypadku odbioru osobistego.

Więcej na temat wykorzystania vouchera znajdziecie w regulaminie promocji.

 

 

Dlaczego Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa na rynku?

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay.

 

Więcej na temat opłat związanych z kartą Simplicity w Tabeli opłat i prowizji.

 

 

 

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

 

Dodatkowo, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia, to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów