fbpx

Łatwe 400 zł premii w promocji konta Citi Priority, 100 zł na start oraz do 300 zł w formie 5% zwrotu

Ruszyła kolejna edycja promocji  konta Citi Priority. Pomimo, iż łączny bonus został zmniejszony do 400 zł, bank postanowił wrócić do starych, o wiele korzystniejszych zasad naliczania premii. Na start otrzymacie 100 zł, zaś w kolejnych 6 miesiącach Citi Handlowy wypłaci Wam 5% zwrotu za płatności kartą, maksymalnie 50 zł miesięcznie. Dużym minusem poprzednich edycji promocji było wykluczenie osób posiadających aktualnie kartę kredytową. Na szczęście zapis ten zniknął, dzięki czemu akcja mocno zyskała na atrakcyjności. UWAGA – limit promocyjnych wniosków to tylko 1000 sztuk! Przy okazji przypominam o trwających promocjach karty kredytowej, w których w łatwy sposób możecie zyskać 400 zł premiivoucher 500 zł do Biedronki lub smartfon LG K8 o wartości 439 zł.

 

 

Kto może wziąć udział w promocji i jak założyć promocyjne konto

O ile w przypadku kart kredytowych, Citi Handlowy stosuje dość długie okresy karencji, o tyle w przypadku konta Citi Priority bank jest o wiele bardziej liberalny. Otóż z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego (również jako współposiadacz lub pełnomocnik) po 1 stycznia 2017 roku. Posiadanie w powyższym okresie jakiegoś innego produktu (na przykład karty kredytowej) nie wyklucza Was z promocji, a może wręcz ułatwić spełnienie warunków akcji o czym będzie mowa nieco później. To istotna zmiana w stosunku do ostatnich promocji konta Citi Priority, w których wykluczeni byli dotychczasowi posiadacze wszystkich produktów banku.

 

Aby wziąć udział w promocji, pierwszym krokiem będzie złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 1 maja 2018 roku do 31 lipca 2018 roku. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant. Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej. W przypadku nowych klientów, umowa zostanie dostarczona kurierem. Wszelkie szczegółowe dane do umowy podacie podczas rozmowy z konsultantem. Umowę możecie podpisać do 31 sierpnia 2018 roku, zatem macie sporo czasu, by na spokojnie załatwić wszelkie formalności. Ponadto podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Limit promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk, zatem warto się pospieszyć. W przypadku przedwczesnego zakończenia akcji, składanie nowych wniosków zostanie wyłączone.

 

Warunki I nagrody – 100 zł premii na start

Aby zdobyć pierwsze 100 zł premii, musicie spełnić dwa proste warunki. Pierwszym z nich jest co najmniej jedno logowanie do bankowości online lub mobilnej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta.

W powyższym okresie należy spełnić również drugi z warunków, a mianowicie osiągnąć saldo dzienne w wysokości minimum 5000 zł. W praktyce oznacza to, iż na waszym koncie musi się znaleźć 5000 zł, po czym musicie je utrzymać przez co najmniej jedną noc. W kolejnym dniu możecie już wypłacić środki. Wpływ może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku.

 

Warunki II nagrody – 300 zł premii w formie 5% moneyback

Kolejne 300 zł premii otrzymacie w formie zwrotów za transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta Citi Priority. Moneyback będzie obowiązywał przez 6 kolejnych miesięcy. Pierwszy okres spełniania warunków to miesiąc następujący po otwarciu konta. Maksymalnie w skali miesiąca możecie uzyskać 50 zł zwrotu. Oznacza to, iż w celu uzyskania maksymalnego zwrotu należy wykonać płatności w kwocie 1000 zł.

Na potrzeby promocji zaliczają się wyłącznie transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (bez płatności internetowych). Premie będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. W momencie wypłaty premii wasze konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – III edycja”.

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 400 zł premii

 

Ile kosztuje konto Citi Priority

  • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta (szczegóły poniżej),
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet,
  • więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub
  • suma wpływów w danym miesiącu wyniesie co najmniej 5000 zł i będziecie posiadać co najmniej jeden produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

 

Nie da się ukryć, iż oferta depozytowa w Citi Handlowym jest dość słaba, dlatego o wiele lepszym sposobem na uniknięcie opłat jest wariant numer dwa. Jeśli nie posiadacie jeszcze karty kredytowej z logo Citi, zapoznajcie się z aktualną promocją darmowej karty kredytowej Citi Simplicity, w której do zdobycia jest łatwe 300 zł premii. Najlepszym rozwiązaniem będzie najpierw zawnioskowanie o kartę kredytową, a dopiero po jej uzyskania – złożenie wniosku o konto osobiste.

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 400 zł premii

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów