fbpx

Citi Handlowy: dwa bilety do Multikina w zamian za wykonanie dwóch płatności Google Pay, a dla nowych klientów 400 zł z kartą kredytową

Ruszyła druga edycja promocji, w której bank Citi Handlowy rozdaje 2 bilety do kina w zamian za wykonanie płatności zbliżeniowych z wykorzystaniem Google Pay. Tym razem wystarczy samo zaimplementowanie karty płatniczej w systemie Google Pay oraz wykonanie 2 płatności na kwotę minimum 5 zł. Warto się jednak pospieszyć. Pula nagród przewidziana jest dla 1700 najsprytniejszych użytkowników. Nowych klientów zachęcam natomiast do wyrobienia darmowej karty kredytowej Citi Simplicity, zapewniającej aż 400 zł premii do wykorzystania na Allegro.pl.

 

 

Dodaj kartę do Google Pay i odbierz 2 bilety do kina

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 marca 2019 roku nie wykonały żadnej płatności zbliżeniowej kartą banku Citi Handlowy za pośrednictwem Google Pay. Ponadto warunkiem technicznym jest posiadanie smartfona wyposażonego w system Android w wersji KitKat 4.4 lub wyższej oraz technologię NFC.

Aby zdobyć nagrodę, należy w dniach od 15 maja do 15 czerwca 2019 roku dodać do aplikacji kartę debetową lub kredytową, a następnie wykonać nią dwie transakcje bezgotówkowe, każda na minimum 5 zł. Dodatkowym wymogiem jest fakt, iż każda z kwalifikowanych płatności musi się odbyć innego dnia. 

 

Pierwsze 1700 osób, które spełni powyższe warunki otrzyma nagrodę w postaci dwóch elektronicznych kodów jednorazowych na bilety do sieci kin Multikino na filmy 2D, z wyłączeniem pokazów specjalnych i na zaproszenie. Zatem im szybciej zaczniecie wykonywać płatności, tym większe prawdopodobieństwo, iż zgarniecie bilety.

Informację o przyznaniu nagrody wraz z voucherami otrzymacie w wiadomości wewnętrznej w ciągu 7 dni roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. Ważność kodów upływa 30 czerwca 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na podstronie promocji.

 

 

Program poleceń TransferGo

Po 10 funtów dla polecającego i poleconego!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów