fbpx

Citi Handlowy: 400 zł do wydania w Biedronce z kartą kredytową Citi Simplicity, czyli hit powraca!

Bank Citi Handlowy odpalił kolejną edycję promocji darmowej karty Citi Simplicity z mega voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka! Co tu kryć, „biedra” jest na każdym rogu, zatem uzyskany bonus jest niemal pełnym substytutem gotówki. Fakt ten jest szczególnie ważny ze względu na bardzo proste warunki, jakie należy spełnić, by uzyskać nagrodę. Sama karta Simplicity to najlepszy „plastik” na rynku zapewniający podstawowe usługi za darmoszkę oraz dodatkowe rozwiązania jak monity, czy wygodne powiadomienia SMS po każdym ważniejszym zdarzeniu.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Akcja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów Citi Handlowego. Mówiąc bardziej szczegółowo, promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały jakiegokolwiek produktu w banku Citi Handlowym po 1 czerwca 2015 roku.

Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnej karty Moja Biedronka. Jeśli jeszcze takowej nie posiadacie, wyróbcie ją w dowolnej Biedronce przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego. Otóż podczas wnioskowania o kartę, będziecie musieli podać numer swojej karty lojalnościowej, które słynie ze świeżaków i słodziaków 🙂

 

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Macie na to czas do 6 marca 2019 roku.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby przyjąć szczegółowe dane do wniosku o kartę kredytową oraz przyjąć od Was zgody na otrzymywanie informacji handlowych (to niezbędny warunek do wzięcia udziału w promocji). Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (może to być na przykład skan wyciągu z konta). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listownie.

 

Warunki uzyskania nagrody

Gdy już odbierzecie swoją kartę od listonosza, zasady są bardzo proste. Waszym zadaniem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą (zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie) na kwotę co najmniej 1200 zł. Na szczęście macie na to mnóstwo czasu, ponieważ okres ten będzie liczony jako cząstkowy miesiąc wydania karty + 6 pełnych miesięcy kalendarzowych. Przykładowo, gdy karta dojdzie do Was w styczniu, na wykonanie płatności będziecie mieli czas do końca lipca 2019 roku. Motywacją może być fakt, iż im szybciej wykonacie transakcje, tym szybciej otrzymacie nagrodę!

Aha, zanim wybierzecie się na zakupy, aktywujcie kartę w bankowości online lub w aplikacji mobilnej.

 

W jakiej formie otrzymam nagrodę?

Premia zostanie wypłacona w formie doładowania karty Moja Biedronka, której numer podaliście podczas rejestracji w promocji. W dniu wydania nagrody zarówno karta kredytowa, jak i karta lojalnościowa muszą być oczywiście aktywne. O spełnieniu warunków promocji bank dodatkowo poinformuje Was poprzez wiadomość w poczcie wewnętrznej. Doładowanie karty nastąpi w ciągu 60 dni od momentu otrzymania wspomnianej wiadomości. Na wykorzystanie środków będziecie mieli aż 12 miesięcy, licząc od momentu doładowania.

 

Zasady korzystania z karty Moja Biedronka

  • Po zeskanowaniu ostatniego produktu, kasjer skanuje waszą kartę Moja Biedronka.
  • Zeskanowanie karty musi nastąpić przed wyborem formy płatności.
  • Saldo karty MB zostanie pomniejszone o kwotę ceny należnej za sprzedane produkty.
  • Nagroda z karty może być wykorzystywana wielokrotnie aż do wyczerpania środków, przy czym maksymalna jednorazowa płatność środkami zgromadzonymi na karcie MB nie może przekroczyć 100 zł.
  • Więcej na temat działania karty Moja Biedronka w jej regulaminie.

 

Dlaczego Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa na rynku?

Pomimo, że karta kredytowa to produkt bankowy znany od lat, wiele osób cały czas ma pewne obawy związane z jej posiadaniem. Moim zdaniem przyczyny takiego stanu rzeczy mają dwie podstawy. Pierwszą z nich jest strach o to, iż możemy „popłynąć” i zbyt intensywnie używać karty nie bacząc na narastające zadłużenie, z drugiej zaś obawa o koszty wynikające z użytkowania karty. Na szczęście nie taki diabeł straszny jak go malują. Pierwszą wątpliwość rozwiewam we wnikliwej analizie zawartej w publikacji Jak działa karta kredytowa. Co do kwestii kosztów, najlepszym rozwiązaniem jest wybór karty, której użytkowanie jest…darmowe. Tak właśnie jest w przypadku Citi Simplicity. Wydanie karty jest bezpłatne. W kolejnych miesiącach nie jest natomiast pobierana jakakolwiek opłata miesięczna, czy też roczna i to bez względu, czy aktywnie używacie karty, czy też leży ona na dnie szafy.

Oprócz tego Citi dorzuca za darmo dwie bardzo wygodne opcje. Pierwsza z nich to Citi Alerts, czyli powiadomienia SMS o każdej transakcji gotówkowej i bezgotówkowej na rachunku karty. Dzięki temu będziecie mieli poczucie bezpieczeństwa, iż nikt nie dokonał transakcji waszą kartą. Ponadto na bieżąco będziecie mogli śledzić saldo zadłużenia. Druga opcja to powiadamienia o braku spłaty karty. Jeśli nawet zdarzy Wam się zapomnieć o spłacie karty, wówczas otrzymacie bezpłatne przypomnienie. Co ważne, okres bezodsetkowy w przypadku karty Simplicity trwa do 56 dni. 

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay.

Więcej na temat opłat związanych z kartą Simplicity w Tabeli opłat i prowizji,

 

 Furtka bezpieczeństwa zawsze otwarta!

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty (pomimo, iż jest ona bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Aby otrzymać kartę kredytową z zasileniem karty prezentowej, musicie posiadać również zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat lub 25 lat w przypadku przedsiębiorców.

Dodatkowo, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (ostatnia strona).

Druga kwestia, to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł. Jeśli to dla Was za duża kwota, częściowy raport możecie uzyskać za darmo, dzięki uprzejmości platformy Bancovo.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów