Rekordowe 700 zł premii w promocji konta Citi Priority – łatwe warunki do spełnienia!

PROMOCJA WSTRZYMANA – PULA NAGRÓD ZOSTAŁA WYCZERPANA 

Świetna promocja konta Citi Priority z rekordową premią wynoszącą nawet 700 zł! Łączny bonus podzielony jest na 3 części: 100 zł na start, 450 zł w formie 5% zwrotów od transakcji kartą oraz 150 zł premii dodatkowej za lojalność wobec banku. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są bardzo proste. Ponadto Konto Citi Priority może być dla Was zupełnie darmowe, dzięki czemu z promocji skorzystacie bezkosztowo. Promocję polecam szczególnie posiadaczom karty kredytowej Citi lub osobom, które mają dopiero zamiar wnioskować o takową kartę. Przypominam, iż obecnie możecie wyrobić darmową kartę Simplicity w promocjach z voucherami o wartości 400 zł do wykorzystania w Biedronce lub na Allegro.

 

 

Kto może wziąć udział w promocji i jak założyć promocyjne konto

O ile w przypadku kart kredytowych, Citi Handlowy stosuje dość długie okresy karencji, o tyle w przypadku konta Citi Priority bank jest o wiele bardziej liberalny. Otóż z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego (również jako współposiadacz lub pełnomocnik) po 31 października 2016 roku. Jeśli natomiast w powyższym okresie mieliście jakiś inny produkt w banku (na przykład kartę kredytową), nie wyklucza to Was z promocji, a może wręcz ułatwić spełnienie warunków akcji o czym będzie mowa nieco później. Tradycyjnie z promocji wyłączeni są pracownicy banku, członkowie władz i tym podobne. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie promocji.

 

Aby wziąć udział w promocji, pierwszym krokiem będzie złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie banku. Macie na to czas od 12 października 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant. Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej. W przypadku nowych klientów, umowa zostanie dostarczona kurierem. Wszelkie szczegółowe dane do umowy podacie podczas rozmowy z konsultantem. Umowę możecie podpisać do 28 lutego 2018 roku, zatem macie sporo czasu, by na spokojnie załatwić wszelkie formalności.

Limit promocyjnych wniosków wynosi 2000 sztuk, choć moim zdaniem fakt ten ma bardziej charakter motywujący do założenia konta. Raczej nie spodziewałbym się rzeczywistej odmowy klientom wydawania bonusów. Poprzednie promocje Citi również miały limity, aczkolwiek nigdy nie wyczerpały się one przed czasem.

 

Warunki I nagrody – 100 zł premii na start

Aby zdobyć pierwsze 100 zł premii wystarczy spełnić warunek bezpłatności prowadzenia konta. W tym celu do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy:

a) zgromadzić i utrzymać na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30 000 zł, lub

b) otrzymać na konto wpływy w łącznej wysokości minimum 5000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadać w banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

Jeśli nie posiadacie tak znaczących oszczędności, zdecydowanie lepiej wybrać drugi wariant. Wpływy mogą pochodzić z waszego konta w innym banku. Z racji, że jest to suma wpływów, warunki spełnicie zapewniając przykładowo 5 przelewów po 1000 zł. Liczy się samo zanotowanie wpływu, więc od razu po zaksięgowaniu środków możecie je z powrotem wypłacić. Jedynym wykluczeniem jest fakt, iż środki te nie mogą pochodzić z innych rachunków dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Citi Handlowy.

 

W przypadku pierwszego wariantu, środki nie muszą leżeć bezczynnie na nieoprocentowanym koncie osobistym. Możecie je ulokować na lokacie lub koncie oszczędnościowym. Przykładowo, konto SuperOszczędnościowe zapewnia oprocentowanie wynoszące 1,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł oraz 0,1% dla nadwyżki. Niestety oferta lokat terminowych jest tragiczna (oprocentowanie jest mniejsze niż 1% w skali roku).

Dla większości czytelników bloga, o wiele bardziej korzystny będzie wariant numer 2. Regulaminowym produktem kredytowym może być w pełni darmowa karta kredytowa Citi Simplicity. Promocje karty Simplicity stały się wręcz legendą bloga. Jeśli na tę chwilę nie posiadasz jeszcze takiej karty, możesz ją wyrobić w ramach jednej z bieżących promocji:

Przykładowo, wyrabiając kartę kredytową z voucherem o wartości 400 zł oraz konto Citi Priority z premią 700 zł, sumarycznie możesz zdobyć ponad 1000 zł premii. Za te pieniądze można urządzić sobie solidny wypad na weekend 🙂

 

Warunki II nagrody – 450 zł premii w formie 5% moneyback

Kolejne 450 zł premii otrzymacie w formie zwrotów za transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta Citi Priority. Moneyback będzie obowiązywał przez 9 kolejnych miesięcy. Pierwszy okres spełniania warunków to miesiąc następujący po otwarciu konta. Maksymalnie w skali miesiąca możecie uzyskać 50 zł zwrotu. Oznacza to, iż w celu uzyskania maksymalnego zwrotu należy wykonać płatności w kwocie 1000 zł. Oczywiście nikt nie narzuca Wam, aby wykręcać aż takie kwoty, aczkolwiek jest to najlepszy moneyback na rynku. Jeśli macie dużą rodzinę lub za wszystki płacicie kartą, jesteście w stanie dość łatwo zdobyć pełną pulę, zważywszy, iż do transakcji zaliczają się zarówno te w punktach stacjonarnych, jak i płatności internetowe. Pamiętajcie również, iż liczy się nie data wykonania, a data zaksięgowania transakcji (księgowanie trwa maksymalnie do kilku dni).

Premie będą wypłacane do 15. dnia roboczego następnego miesiąca. W momencie wypłaty premii wasze konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. 

 

Warunki III nagrody – 150 zł za lojalność

Istnym novum w stosunku do dotychczasowych promocji konta Citi Priority jest dodatkowa nagroda za lojalność. Jeśli przez 7 kolejnych miesięcy uda Wam się zapewniać warunki bezpłatności prowadzenia konta oraz wykonacie co najmniej 1 przelew zewnętrzny na dowolną kwotę, wówczas bank wypłaci Wam dodatkowo 150 zł. Racjonalność skorzystania z tej części promocji aż razi w oczy. Z jednej strony zapewnicie sobie darmowe prowadzenie konta (co jest bardzo proste, wystarczą regularne wpływy oraz posiadanie darmowej karty kredytowej), skorzystacie z najlepszego na rynku moneyback, a na koniec otrzymacie premię ekstra. Dzięki Ci Citi…za to, że jesteś 🙂

Regulaminowe 7 miesięcy liczone jest od trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Załóżmy, że konto otwieracie w październiku, wówczas 7 miesięcy będzie liczone od stycznia do lipca włącznie. Oczywiście im później założycie konto, tym daty będą się odpowiednio przesuwać. 

Premia dodatkowa będzie wypłacona w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. W naszym przykładzie będzie to zatem sierpień 2018 roku. W tym czasie konto musi być aktywne i nie może być w fazie wypowiedzenia.

Wszystkie premie w ramach promocji zwolnione są z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority”.

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 700 zł premii

 

Szczegóły konta Citi Priority

  • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet.

Opłata za konto nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub
  • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie i posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Macie naoczny dowód, iż spełniając warunki promocji, jednocześnie zwalniacie się z opłat za konto. Ogólnie rzecz biorąc, z promocji można skorzystać w 100% bezkosztowo. Przy okazji otrzymujecie darmowe bankomaty/wpłatomaty, co jest szczególnie ważne dla miłośników gotówki. Więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 700 zł premii

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów